Автор Тема: Вживання алкоголю, паління в громадських місцях  (Прочитано 3021 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ЛІТІСІ

• Активна Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: таня
я за штрафи .великі штрафи.по іншому наших людей не навчиш.

Offline Liloo

• Своя Мамка
  • Репутація: +211/-0
  • happymommy:)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Дівчата, скажіть хіба відмінили заборону паління в громадських місцях? У багатьох кафе бачила шо клієнтам приносять попільнички на літніх майданчиках:(
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline bohdana

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маріанна, 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
Краще покурити на свіжому повітрі...

Offline likesummer

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: NIka
о, болюча тема, нещодавно на ріці загарала, дві дівчини собі закурили - я була сама вже якось потерпіла, але поряд багато діток, ні одна мама не робила зауваження. Карати б таких і то сильно
у сусідній Румунії ще років 10 назад на лавочці ніхто не курив і пиво не пив - штрафи великі
а нам не знаю ще скільки часу потрібно щоб культурно жити

Offline Light12

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ганна
Заборонити! І штрафи побільше зробити за порушення...

Offline Stela

• Своя Мамка
  • Репутація: +57/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марійка(5р.), Іринка (1р.)
  • Ваше справжнє ім’я: світлана
Краще покурити на свіжому повітрі...
щоб не дай Боже свіжого повітря не вдихнути ;) а ми своїй малій робимо на свята компот у стаканчик і пояснюєм що пити алкогол не можна бо людина пянієі робиться дурна не може ходити говорити і т.д. І ось одного разу чоловік у сусіда випив 200 гр вина домашного а то була бурда якась то він цілу ніч стогнав і днад тазиком бекав. Мала пересвідчилась у правдивості наших слів. А на ранок такого йому прочухана дала( я в сусідній кімнаті заходилась істеричним сміхом) що чоловік пообіцяв не пити ніколи.
Перш ніж лаяти дитину, згадай себе в його віці, погладь його по голові, поцілуй і йди пий свою валер'янку.

Offline Вітослава

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вітослава
ООО, з наших людей цей потяг до такої, вибачайте за слово, бикоти, не так просто вигнати. Бо воно як курить, то не думає, що поруч є люди, яким мішає дим, що цим дихають діти, вагітні жінки та ін. А ще дуже модно покурити і викинути недопалок прямісінько під ноги. А ще модніше - затягнутися димом перед дверима громадського транспорту і всю ту гидоту видихати на людей. А в підїзді покурити - тож просто обовязок.  d12 Але що говорити про мамаш, які на дитячих майданчиках курять біля своїх діток, якщо в пологовому медсестри і акушерки так смалять на сходовій, що аж очі розїдає той дим. І малесенькі діточки повинні тим дихати, бо запах цей нестерпний і розноситься по всьому поверсі. Це просто хамство вищого ступеня. Киньте в мене каменем, хто хоче, але я не поважаю тих людей(а особливо, жінок-матерів), які курять. І вважаю, що штрафи за таке відверте нехтування здоровям інших людей повинні бути ДУЖЕ великими. Можливо тоді хоч хтось схаменеться?
Найдорожчий браслет - гумова бірочка, на якій написані вага, ріст і час появи на світ твого малюка

Сказали спасибо: Stela

Offline Nutello4ka

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
тільки тепер  я зрозуміла маму, яка як тільки я приходила з якогось кафе чи дискотеки, то одразу ж вивішувала мій верхній одяг на балкон, бо від мене "несло" димом за кілометр :xmm

Offline o_stin

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Аня
Деякі водії щей досі палять у маршрутках, особливо, як їде пару чоловік. Ніби ті що їдуть, не дихають.

Offline Marfa042

• Своя Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марфа
Палять всі навколо, постійно доводится вдихати дим. Часто навіть татусі з дітьми на дитячих майданчиках. Молодь п'є пиво у дворах. Лишають все сміття після себе. Чому у нас так багато бидла?