Автор Тема: Різниця у віці між чоловіком і жінкою  (Прочитано 39719 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline anneАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Яка у Вас з  чоловіком z1 (або дружиною  :) ) різниця у віці? На що це впливає? Якою є оптимальна різниця у віці між чоловіком і жінкою на Ваш погляд? А якщо жінка старша за чоловіка?
Мій чоловік старший за мене на 5 років. Цієї різниці ніколи не відчувала, навпаки, вважаю її оптимальною. Я досить рано "подорослішала", і хлопці мого віку здавалися мені дітьми, тому зустрічалася я тільки із старшими за себе. Зараз цієї різниці, мабуть, вже немає (і вже не я вища за однокласника на голову, а навпаки, та й у них вже також є сім`ї).
У мене є знайома пара, в якій дружина значно старша за чоловіка. Вона весь час тримає себе в формі, намагаючись відповідати його молодим ровесницям. Можливо, це не так вже й погано...Єдине, що там проблема із народженням дитини: їй вже трошки запізно, заважає букет нажитих із роками болячок. А йому хочеться продовження роду...

Offline кася

• Своя Мамка
  • Репутація: +41/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Re: Різниця у віці між чоловіком і жінкою
« Reply #1 : 08 Червень 2011, 11:31:43 »
Колись читала, що ідеальна різниця у віці - 7 років. У нас 3 , і всі задоволені ;)
Як на мене, встановлювати якісь рекомендовані різниці - це дурниця, бо кожна пара індивідуальна. Я , особисто про ти різниць за 10 в один або інший бік, але знову ж таки , кожному своє. Думаю, що є навіть якісь психологічні моменти, коли чоловікам потрібні жінки-мамусі, а жінкам чоловіки-опікуни. Для суспільства такі сім"ї - це привід для обговорення, але я згідна з цим миритись, якщо лбюдям так добре.

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #2 : 08 Червень 2011, 13:08:05 »
в нас різниця півроку на користь чоловіка, хоча я за більшу різницю, але в межах розумного, десь до 8 років.

Offline Wikusya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +196/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #3 : 08 Червень 2011, 13:14:03 »
мій чоловік старший за мене на 8 місяців, колись неодноразово задумувалась про те, як це зустрічатись з кимось трохи старшим, але от вже 5 років якось вживаємось (до того зустрічались кілька років), не знаю, можливо якби більша різниця ще краще би було  d104
але всетаки думаю, що для кожної пари ця різниця дуже індивідуальна, нам може бути добре незалежно від віку  :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #4 : 08 Червень 2011, 13:15:44 »
в нас різниця майже 3 роки... не знаю, нічого не можу сказати, добре це чи погано. все залежить від психологічної зрілості самої людини. Мене поки влаштовує. Мені так здається, що з кимось молодшим я б почувалась "мамочкою", а якби чоловік був би старший - ну то не більше ніж на років 5-7.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #5 : 08 Червень 2011, 13:18:02 »
В мене чоловік на 1 рік старший, то трохи замала різниця, бо деколи я почуваюся старшою d100, моя бабця завжди каже, що найкраще 4 роки, як в них з дідом, то певно така різниця дійсно оптимальна. Хоча, мені здається, що вік людини паспортом не визначається, бо в мене є друзі, які старші за моїх батьків, але я спілкуюся з ними як з однолітками, а є і навпаки. Коли жінка набагато старша, то все ж таки мені це якось не подобається, не знаю, мені чомусь здається, що в таких випадках все ж таки більше є якийсь розрахунок, ніж справжні почуття.

Offline snakewife

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +347/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #6 : 08 Червень 2011, 13:28:10 »
в моєї бабці з дідусем було 8 років, але то інші часи, хоча жили душа в душу.
А от мама моя від тата на 5 років старша (була його вчителькою  школі  d30) - не склалось, можливо і різниця роль якусь відіграла також d104

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #7 : 08 Червень 2011, 13:35:10 »
Мій чоловік на 6 років старший за мене. Різниці абсолютно не відчуваю. З ровесником точно не змогла б вжитися, бо вони мені якісь як діти. Ну це я так з собою порівнюю.

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Юляшка

• Активна Мамка
  • Репутація: +41/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочку 7 рочків, донечці 5 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #8 : 08 Червень 2011, 13:40:04 »
В нас з чоловіком дуже "оригінальна" різниця - 40 днів :-) При чому я старша.
До знайомства з чоловіком також цікавіше було зі старшими, та й коли познайомилась з чоловіком, то він не дуже був серйозний, але швидко розвивався і дорослішав. Проблем пов"язаних з нашим віком взагалі немає, всі друзі одного віку і т.д., також в сім"ї ми рівні, бо напевно коли хтось значно старший, то це все-рівно відбивається.

Offline iraabush

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +334/-1
  • Не маю доступу до ОП. Номер телефону - пост1 в СП
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим і Ростислав
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #9 : 08 Червень 2011, 13:41:52 »
А мій від мене на 2 місяці старший, але оскільки ми в побуті трохи різні (він дуже практичний, а я люблю і трохи чогось" для душі"), то добре доповнюєм один одного. До свого чоловіка зустрічалась зі старшими хлопцями, не скажу, що вони були "доросліші". Все залежить від людини, її життєвого досвіду.

Offline Катріна

• Своя Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вероніка 4 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #10 : 08 Червень 2011, 13:42:03 »
В нас різниця майже 7 років! Інколи відчуваю, шо чоловік до мене ставиться як до дитини(в нього сестра моя однолітка). Але він в мене по життю такий собі "педагог" d30. Особливо смішно, коли сто грам вип"є))))))). Мені з ним цікаво, досвіду має багато, ділиться,розповідає. Мені з ровесниками хлопцями було нудно, якісь несерйозні...

Offline mikrobo4ka

• Віддана Мамка
  • Репутація: +293/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макс і Даня
  • Ваше справжнє ім’я: Ірішка
« Reply #11 : 08 Червень 2011, 13:52:12 »
в нас різниця 3 роки!нам дуже комфортно,надійно і прекрасно разом d100 d100 d100 d100 d100

Offline Lily84

• Свідома Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #12 : 08 Червень 2011, 14:09:48 »
У мене з чоловіком півтори року різнииці , я старша за нього. Спочатку це було дуже  відчутно, особливо коли зустрічалися, не могла серйозно його сприймати.  Тепер уже якось паралельно до того стало. Але як зустрічаю деколи своїх  колишніх ухажорів, які старші за мене на 6-7 років, аж не віриться, що то в мене міг бути такий старий чоловік d111 d111 d111

Offline anneАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #13 : 08 Червень 2011, 14:17:34 »
Цитувати
які старші за мене на 6-7 років, аж не віриться, що то в мене міг бути такий старий чоловік
То ще від їхнього способу  життя залежить. У мене є однокласник, який вже піврота зубів не має, а є знайомі старші за мене чоловіки, які слідкують за собою і виглядають значно молодшими.
А ле про минулих ухажорів-це, видно, так має бути. Я якщо когось із них зустрічаю зараз, думаю, як добре, що я його відшила, не розумію, що там могло мені подобатись  d141

Offline galyusja

• Віддана Мамка
  • Репутація: +582/-0
  • Просто треба залишатись Людиною, завжди і всюди
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #14 : 08 Червень 2011, 18:37:52 »
В мене з чоловіком різниця 2 роки. Для мене це нормально, хоч ніколи з старшим не зустрічала, в основному однолітки і один хлопець був молодший на 2 роки.  Але мені здається, що багато залежить від людини, яка вона по життю, принципи, погляди, ставлення. Я рахую, що різниця у віці не має великого значення, ну звичайно в межах розумного, якщо людям комфорто один з одним.

Offline irchik

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
« Reply #15 : 08 Червень 2011, 20:43:38 »
у нас різниця 3 роки і нам комфортно
от у мене сусідка живе з чоловіком який старший за неї на 25 років, при цьому він старший за її тата на 3 роки  і каже  що їй так добре, кожному своє  d104

Offline Черрі

• Віддана Мамка
  • Репутація: +608/-0
  • Фотограф
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: дві донечки
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #16 : 08 Червень 2011, 22:54:26 »
у нас різниця 2 роки (чоловік старший) - а здається що ми одинакові  d112
але от не розумію тих дівчат які виходять заміж за дідів - певно то така любов чи шо  d27 d30