Автор Тема: Зустріч випускників  (Прочитано 6782 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline elizaveta

• Новенька
  • *
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марина
  • Ваше справжнє ім’я: Елизавета
Re: Зустріч випускників
« Reply #17 : 03 Лютий 2016, 15:31:24 »
Нестандартно-можна на свіжому повітрі за містом.

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +300/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #18 : 10 Лютий 2016, 11:25:41 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Буду (вірніше буду намагатися) у серпні організовувати зустріч випускників. Дівчата підкажіть де можна найкраще справити? Як і де саме проходили ваші зустрічі випускників. Можливо дасте цікаву ідейку.
в нас було в серпні минулого року і ми в складі 10-ох десь однокласників пішли у Фараон
Так було нічого...Та щоб радити коумсь-то ні.Краще інше-щось дорожче....Лейбова гора (як довзоляють кошти) чи навіть хороший заклад Амігос біля Велмарту, якщо ваша компанія буде не дуже велика.
Також дуже подобається з живою музикою після 18:00 - Фонтуш на Чорновола.Але уточніть чи щодня чи тільки по вихідних жива музика.Вартість меню за 1 особу-найкраще в закладу уточнювати так як ціни +- декілька грн. майже весь час змінюються
У Фараоні нам вийшло від 250грн. за чоловіка і їди нам всунули дуже багато...Всього полишалось і це тупо.....Адже адміні і дуже хороша жінка каже-вже незнаю щов ам зм еню відняти...Щоб і на столі було і т.д.Та по факту-це все брехня....Бо їди було так багато незважаюч що вона там якісь страви віднімала....
Не дуже це сподобалось.А вес решта-ок.Правда то було не одне наше святкування а щось три-крім нас і мені так було душно і шумно...Жива музика верещала просто...Прич ому щом и віддаленов ід неї знаходились та тим не менше-дуже голосно.....

Пропоную як маєте трохи часу-створіть чат з усіма бажаючими випускниками які думають прийти і там усі-усі деталі обговорюйте
 в нас було так  і це для того щоб усі були в  курсі і щоб давали свої поради-пропозиції і т.д.

Подумала і додала ще: [time]10 Лютий 2016, 11:26:48[/time]
Ми цього року також зустрічались випускниками з інституту. Таке не часто організовують, але в нас був дуже дружній курс, тому про зустріч випускників ніхто не забув. Все було помпезно, замовили шикарний ресторан. Сукню собі купувала в Одесі. Раніше купувала в салоні весільну сукню, придивилась ще вечірню на їх сайті Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , записалась на примірку і зразу ж його там купила, бо дуже гарне. Чоловік мені не відмовив. Взагалі зустріч однокурсників пройшла неперевершено.
мені здається більшість б цікавила саме інфо щодо закладу (в першу чергу), де ви святкували

Подумала і додала ще: 10 Лютий 2016, 11:30:05
Maxima, не запарюйтеся і не відмовляйтеся від своїх планів через дрібниці. ;) На нашій зустрічі випускників був тільки ресторан і випускники. Ніякого відео і живої музики (щось там грало на магнітофоні, для танців згодилося), і всім було добре. А от щодо ресторану... Краще все-таки зробити попереднє замовлення, хоча б по мінімуму, бо доведеться дуже довго чекати, щоб без підготовки обслужили таку кількість народу. Щодо свого рахунка - кожному його швидше за все не дадуть, все порахують на загальний. А потім дуже імовірно, що Ви пошкодуєте, що не зібрали гроші з усіх раніше, бо одні підуть раніше, другі пізніше, хтось може щось забути і не оплатити зі свого замовлення, для чого ці зайві нерви і проблеми?
ми робили все за попереднім замовленням-мені так було як організатору легше на душі-так як я знала що все буде-страви по черзі....І всі гроші під час святкування-наперед обумовлена сума-здали мені і я отримавши рахунок-все оплатила.
був фотограф-це 200грн. вродіби грн. винесло нам і не шкодую -такі світлини це згадка.
Був тортик з на кожному шматку (потім порізали) писало імя та прізвище учня (то зустірч школярів після 10-ти річного випуску зі школи0 і запросили класного керівника та скиунлись за неї за все.Тобто вона була запрошена гостя і тільки святкувала-фотографувалась з нами та також взяли хто міг і мав стірчки випускні за 11-ий клас через плече.Також память
І ще купили керівничці букет удже гарний у вулиця квітів біля того ж Фараону на Івасюка

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +300/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #19 : 10 Лютий 2016, 11:30:57 »
Дякую Наталя :hi, це 20 років після школи. Телефони 7 однокласників я маю, думаю через них можна ще декількох знайти. Я сама не живу у Франківську, приїду до батьків на два тижні і хочу цим ділом зайнятись. Одне питання ще, перерахувати куди? Хіба не можна все оплачувати опісля? Потрібний задаток?
в соцмережах тепер можна віднайти чи не усіх...Якщо старанно пошукати (мати на це час)
номерів я маю не дуже багатьох своїх однокласників

Подумала і додала ще: 10 Лютий 2016, 11:33:59
Буду (вірніше буду намагатися) у серпні організовувати зустріч випускників. Дівчата підкажіть де можна найкраще справити? Як і де саме проходили ваші зустрічі випускників. Можливо дасте цікаву ідейку.

Ось тобі гарна ідейка - ресторан "Маестро" м. Чернівці  d30 (жартую звичайно)

У мене ось нещодавно була університетська зустріч (5 років) дуууже гарно відсвяткували d9

Це ти хочеш організувати людей, знайти і замовити ресторан, і це все за 2 тижні, тоді коли всі на морях??? Нас с січня місяця одногрупник обдзовонював, і то менше третини прийшло/приїхало...

Звичайно що в ресторані треба завдаток давати...

Цитувати
одні хочуть "попа" а другі "попаді"

лана лістат, а ти що теологічний факультет закінчувала??  d30
бачу я тут вже писала про анонс нашої зустрічі-ми списувалитсь з травня-червня і тому усі були повідомленні про зустріч влітку і в серпні-всеодно в любу пору року усі-усі не прийдуть...
Дехто підвів (ну так вийшло в них...) -всяке буває....В день зустрічі-для прикладу-я не хочу сваритись з чоловіком а він нем оже посидіти з сином...Але це можна було і завчасно сказати...Так не робиться...Але на людей зла не тримаю і вранці 16.08. -день зустірчі всіх поперепитувала і подзвонила в заклад ще намагалась щось таки повідмовляти аби в загальний рахунок ті 250грн. від людини-не враховували за 3-4 людей, які в останню чергу не зможуть прийти...