Автор Тема: Болгарія.Здаються 3 апартаменти в комплексі Шато де Маріна Несебр  (Прочитано 9038 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline віктусяАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +246/-0
  • Нахожусь в прекрасном возрасте:и хочу и знаю как
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: іллюша солодкий кокось мамусин
  • Ваше справжнє ім’я: віктуся
Значить поясннюю . У мого чоловіка є друг який у свій час купив  3 окремих апартамента в  місті Несебр(на початку Равди) в комплексі Шато Де Марін. В них ніхто не жив..Тепер він вирішив їх здавати -але оскільки сам не на місці-а в постійних розїздах за кордоном-то попросив мого чоловіка. Тому є така можливість і хто має бажання- пишіть.
Відразу хочу сказати що апартаменти люксозні. У всіх апартмаментах є дві кімнати-хол і спальня.  у всіх апартаментах є кухня-бокс.  і всі кухонні приналежності...ну звісно і кондиціонери. перальня, телевізор,коротше все  абсолютно. Готель знаходиться на першій лінії моря. Коштують 50- євро за добу.
зараз покажу вам фотки щоб ви орієнтувались.
Якщо хтось буде їхати  то мій чоловік зустріне і проведе прямо в апртамент.

тепер апартаменти.1 апартамент який показую є супер люкс-дворівневий. на першому рівні- великий просторий хол з кухненським боксом плюс туалет і душ.....сходи ведуть на 2 рівень і там простора спальня з двоспальним ліжком і теж є душ і туалет

в цьому ж холі позаду диванів ось такий кухненський бокс

це на 2 рівні спальня така в цьому апартаменті

це теж спальня продовження її

2 апартамент і 3 фактично однакові. хол з кухненським боксом   з нього двері в спальню а біля вхідних дверей туалет і душ.
це хол

в ньому кухненський бокс

спальня

ну ось такі апартаменти. коротше кажучи всюди чистота все нове і-все необхідне для відпочинку так що якщо комусь щось сподобається або матимете питання пишіть -відповім все поясню. :) дякую.

Offline Ліля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Класні апартаменти! Ціна 50 євро за добу, це з людини, чи за цілий номер? Якщо б поїхати двом сім'ям, то можна в одному апартаменті поселитись? І яка ціна була б?
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Досвідчена Мамка
    • Награды
ліля це за апартамент а не з людини-якби з людини то ви б обанкоротились ))))  ну можна двома сімями-але якщо з дітьми то я не наю вряд чи ви б помістились-одне діло-дві сімї  типу-чоловік жінка чоловік жінка- або одна сімя з дітьми-так ще куди не йшло...а дві сімї з дітьми-вряд чи)))
я ще запитаю у чоловіка чи розкладається диван у холі. бо я зараз задумалась що  не маю такої інфи...

Offline Iren1978

• Активна Мамка
  • Репутація: +53/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія, Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
відстань до моря яка? 50 євро за чоловіка?
url=http://mamka.info][/url]

• Досвідчена Мамка
    • Награды
на рахунок оплати-то мені здається що  по фіг- як ви там собі будете ділити...головне щоб ви оплатили 50 євро за добу...доречі ці апартаменти коштують зараз в сезон 75 євро-там в готелі навіть розцінки є....просто наш друг-знизив ціну бо  це його власніть... він має право ставити ціну яку хоче.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
там є фото з балкона-ви ж бачите-пару метрів до моря....готель знаходиться на першій лінії моря...за територією я так розумію ще щось буду робити ...а от на території гостинниці-дуже класно-зелень..суперський басейн з лежаками і зонтиками...всяуі столики з диванчиками.. гамак...  я не сфотографувала-але є і для дітей- качелі і парзалка...там дуже гарно-я особисто там була і бачила-на фотках навіть не відображається та краса...єдине що вам треба буде поїхати  собі закупити продуктів якщо самі будете собі готувати...))але це не проблема.... в несебері купа магазинчиків базарчиків....

Offline Неждана

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-1
  • Вона з тих рідкісних жінок, які не вміють звикати.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: неждана
ну мені всеодно здається це досить дорого) нам пропонували не один готель 5 ще й з сніданками за такі гроші. :xmm якби там можливе було проживання на дві сім.ї, то можна було і 60 євро платити, але оскільки апартаменти маленьки , то таке навряд.... ( це моя думка) :xmm

• Досвідчена Мамка
    • Награды
дівчата-я не сперечаюсь..але це не кімнати готельні( тобто не готель здає) ...це власність людини..він їх здає так як хоче..це не маленькі апартаменти а достатньо великі-78 квадратів )))) і вони люксозні...так би мовити для людей які мають можливості... і я не сперечаюсь може є такі ж за меньші ціні...чесно кажучи-мені все одно будуть вони здаватись чи ні))0 я тут не зацікавлена ні краплі...просто виставила-може комусь сподобається..чоловік просто типу робить таку послугу другу-якщо хтось є-то він заселяє...от і все...))))
я думаю що там можна двом сімям-але без дітей..я вже писала вище... а з дітьми-звісно ні. з дітьми-то треба по одній сімї їхати....

• Досвідчена Мамка
    • Награды
якщо хтось хоче-точно так само дам адресу в Созополі однієї жіночки-я її не знаю-але там жила моя знайома з донечкою з москви)) там часний дім...кімната з спальнею...і великою терасою. спокійно може поселитись одна сімя. там вроді знайома платила 20 євро чи 25-вже і не памятаю..але я взяла у тієї жінки візитку.  за добу звісно...теж на першій лінії моря знаходиться той дім...якщо хтось хоче-я тут напишу почту..може собі питати і резервувати-знву ж таки-я просто чисто пишу вам щоб допомгти..я ніякого відношення до того не маю..ви самі собі будете резервувати..самі добиратись)))) я не займаюсь туризмом))) просто оскільки тут живу-то даю ту інфу якою володію.

Offline Ліля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +135/-0
    • Награды
Віктуся, дізнайся, чи в тих апартаментах диван розкладажться?

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ліль-чоловік каже що вроді розкладається...але він ввечері сьогодні передзвонить і точно запитає.. власник зараз за кордоном просто....
(я щоб хочу сказати ну так щоб було зрозуміло-свого часу  ця людина яка здає апартаменти дуже допоміг моєму чоловіку не взявши і копійки...тому тепер коли він попросив чоловіка-той не зміг відмовити.більше того ми навіть за топливо яке буде використовувати мій чоловік -показуючи готель і заселяючи-не беремо  ні копійки(за свої гроші) тому я і написала-що особисто я не зацікавлена. а просто даю інфо)) і той хто мене вже давно знає на мамці-знає що я завжди  і пораджу і дам консультацію і допоможу в силу своїх можливостей-нічого не беручи взамін))) тому от так....

Offline наталочка-мамочка

• Віддана Мамка
  • Репутація: +573/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Дівчата , це дуже хороші апартаменти , ми жили в схожих , ціна повністю адекватна . То що пропонують агенства , готелі з сніданками , то може бути така савдепія , що жах . І не факт , що сніданки будуть нормальні .

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
віктуся, ти молодець, що хочеш допомогти, обов"язково до тебе звертатимуся, коли плануватимемо поїхати в Болгарію, якщо звісно ти не проти :flv

Offline Неждана

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-1
  • Вона з тих рідкісних жінок, які не вміють звикати.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: неждана
Наталя, я не кажу , що погані апартаменти, вони хороші і кожен газда ставить свої ціни, просто вже 5 років підряд моя родина відпочиває в Болгарії і теж трішки вкурсі і цін і готелів.... :xmm але як кажуть на кожен товар є свій покупець...... комусь 700 Є за два тижні відпочинку ( лише проживання ) це нормально... а хтось може за ці гроші і інакше відпочити і зовсім не гірше а подекуди і краще, просто треба знати місця, не хотіла ні кого образити :flv будь-яка інформація є завжди корисною і обов.язково комусь пригодиться z4

• Досвідчена Мамка
    • Награды
дівчатка-я готова завжди  допомогти..ніколи не відмовлю..
Роксоланка-Роксан-звертайся...обовязково допоможу))))
Нежданна-все ти правильно говориш..на кожні апартаменти свій покупець...я зовсім не ображаюсь..ти нічого такого не написала щоб  ображатись...я наприклад теж не прихильниця готелів-але повір в таких готелях такі апартаменти  реально стільки і коштують...Там дуже  гарно..я відповідаю за свої слова... але я б припустим і це я навіть не приховую-їхала б в созополь і в частний сімейний маленький готельчик)))) і за значно менші гроші...
тобто ці апартаменти для тих хто хоче пошикувати. для молодих людей які собі їдуть відпочити вдвох відірватись у повному комфорті....для медового місяця  ну коротше...що я пояснюю-все зрозуміло ж ;)

Offline Lilysin*ka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +309/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійчик та Матвійчик
Ми відпочивали в Шацьку,то там гірший люкс коштував 600 грн..Тому думаю для Болгарії це хороша ціна  :flv

Offline лана лістат

• люблю своїх хлопчиків
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +112/-0
  • Ангели є на землі і це мій Синуля)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маркус,5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Руслана-Катерина
дуже гарно і не дорого z4