Автор Тема: Iнтерв'ю з TaniaMAXNO  (Прочитано 1128 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline TaniaMAXNOАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +169/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данилко 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Iнтерв'ю з TaniaMAXNO
« : 29 Липень 2013, 11:13:27 »
Привіт!   :hi Я TaniaMAXNO

На Mamka.info я вже близько 3 років. Потрапила сюди коли гуглила інформацію і відгуки про свого гінеколога,  d100 я тоді була вагітна (на 7 місяці) Пошук завів мене сюди і я не змогла не зареєструватися, так цікаво мені стало!  d9 Ще й тому, що я нещодавно переїхала в Івано-Франківськ з Тернопільщини, і зовсім нікого не знала. Форум допоміг мені знайти віртуальних друзів, а з часом я познайомилася з багатьма мамами в живу. Саме завдяки формуму 80% кола мого спілкування складають "мамки", тут я познайомилась з чудовими людьми!   :flvЗа це щиро дякую Марті, ну і форумчанам. Нік я вибрала нехитрий: це похідна з мого імені і прізвища.

В житті я Таня, мені 27 років. Виховую синочка 3,9 р, і чоловіка  ;)  Мої найдорожчі в світі чоловіки, люблю їх до нестями і не уявляю свого життя без них! Себе можу охарактеризувати як непосидюча, весела, емоційна, інколи вередлива жінка.   d53 Взагалі, якщо скласти докупи риси сангвініка, холерика і значення імені Тетяна - то отримаєте мій цілісний образ!!! Люблю компанії, люблю нові знайомства, люблю пробувати все нове, шукати себе...  

Ну і щоб ви знали, кого допитуєте (хто ще не здогадався) даю пару свіженьких фото, бо одного,яке б повністю мене охарактеризувало - нема!

Мені було приємно отримати запрошення на спілкування, з цікавістю чекаю на ваші запитання, обіцяю, обманювати не буду!
Декор для дитячих свят Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
*   *   *
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Re: Iнтерв'ю з TaniaMAXNO
« Reply #1 : 29 Липень 2013, 14:12:52 »
Ааааааааааааааааааа, то це тииииииии  :hi :hi :hi :hi :hi :hi :hi

Привіт :hi Вітаю з інтерв"ю  :flv

Ось ходила-бродила я по Івано-Франківську і чомусь мені здавалося що ти з форуму, а воно таки так і є  d30 d30 d30 Не підвела мене інтуїція, бо досі твоїх фоток не бачила....

Дівчинку плануєте?? Бо хлоп вже дорослий бачу....
Хто ти по спеціальності?

Offline Mandarunka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +242/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #2 : 29 Липень 2013, 14:18:18 »
А на аватарці, судячи з кучеряшок хлопчика, Таня з синочком ;)

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #3 : 29 Липень 2013, 15:18:27 »
Stacey, ого!!! То ти мене знаєш? А я тебе? Коли будеш мене знову вмісті бачити-обовязково маякни! Дуже хотіла б з тобою познайомитись! ;)
В мене економічна освіта, спеціальність облік і аудит. Дівчинку плануєм, ось Данилко восени йде в садочок, а там, дасть Бог і "сплануєм"  d30

Мандаринка, так на моій незмінній аватарці я з данилком, коли йому було 7 міс. До речі я бачила 2 рази в людей вконтакте цю аватарку d112
*   *   *

Offline pcholka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +331/-0
    • Мобільний шиномонтаж
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко,Матей
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #4 : 29 Липень 2013, 15:25:12 »
Оооо, Танюшка!!! Дуже цікаво буде почитати твоє інтервю, поки питань не маю, але хочу сказати, що дуже ви мені подобаєтесь, а Данилко і ці його перші кучерики, то любов на завжди з першого погляду  :*, ніколи не забуду як вперше познайомилась з вами в клубі  d9. Ти дуже цікава, весела і неординарна, коли зустрічаю тебе, то завжди піднімається настрій.
Ласкаво запрошую на мої посиденьки Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Я смотрю на мир голубыми глазами сквозь розовые очки и мне фиолетово!

Offline Mandarunka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +242/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #5 : 29 Липень 2013, 15:29:41 »
О, я ще подякую, користуючись нагодою, за читацький клуб :flv
А синочок безподобний, такий кучерявенький красунчик d9
Щодо питань:
1. Власне, ідея створення читацького клубу - це  твоя власна ініціатива чи хтось підкинув ідею?
2. Чи є улюблена справа, якщо так то яка, якщо ні - про яку мрієш?
3. Якою ти себе бачиш свекрухою (якщо ти, звісно, про це задумувалась  d30 Чи на власному досвіді виробила собі певні правила щодо цього на майбутнє)
Наперед вдячна за відповіді :flv

Offline Жасмин

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +306/-0
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #6 : 29 Липень 2013, 15:37:09 »
Ухти! Танюш, вітаю з інтерв"ю)))
Тут ти мусиш бути максимально відверта  d27

Зараз подумаю, що б мені тебе запитати  :xmm

Отже:
1. Який день в році приносить тобі найбільше задоволення (якого, можливо, ти завжди чекаєш з нетерпінням)? Чому?
2. Подорож твоєї мрії. Опиши її.
3. Банджа, дельтаплан, парашют -що "так", а що "ні"? Чи готова спробувати невідоме?
4. Ким чи якою себе бачиш через 5, 10, 20 років?
5. Епізод з життя (позитивний), який ти ніколи не забудеш (крім народження синочка, весілля, про які і так ніколи не забудеш  :))
6. Хто для тебе є прикладом для наслідування? Чому?
7. Як думаєш, що тримає сім"ю - звичка один до одного, повага, взаєморозуміння, фінанси, діти, твій варіант? Напиши свою відповідь одним словом.
8. Домашні тварини. Задумувалась колись? Якщо так, то хто б то був? )))
9. Про яку покупку чи втілення якоїсь задумки мрієш найближчим часом?
10. Друзі. Якими рисами повинні володіти твої друзі? І відповідно, з ким ти не станеш спілкуватись.

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #7 : 29 Липень 2013, 15:55:10 »
Вітаю з інтерв"ю :flv  В мене такі питаннячка)))
Цитувати
Дівчинку плануєм, ось Данилко восени йде в садочок, а там, дасть Бог і "сплануєм"
Ти мамка, яка витримає 2 декрети підряд d27  які плани на подальшу свою реалізацію, крім материнства, звичайно?
Чи є у вас свої сімейні традиції, можна міні-традиції...типу кожної неділі ліпити вареники?
Ти вважаєш себе ідеальною жінкою, якщо ні, то що заважає нею бути?
Я просто також х Тернопільщини, а звідки ти? Не скучаєш за домом?

Покищо, дякую, може ще щось придумаю. Від мене також спасибі за читацький клуб, тепер читати стало набагато цікавіше :flv

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #8 : 29 Липень 2013, 17:59:47 »
Дякую, Юлічка! Ми вас теж любимо! Треба зустрічатися частіше!  ;) Поки що - придумуй запитання!

Mandarunka, дякую за примності з приводу Данилка. Для мами немає приємніших слів, ніж коли хвалять її дитину!!!  d9 Завжди цікаво читати твої коментарі в читацькому клубі. Щодо нього:
Цитувати
ідея створення читацького клубу - це  твоя власна ініціатива чи хтось підкинув ідею?
такі клуби існують і в соціальних мережах і на форумах. я натрапила на подібний клуб на якомусь російському форумі,  d108 коли шукала відгуки про книгу "Шантарам",  і спало на думку, що приємніше було б спілкуватися на спільні теми не з російськими читачами, а з нашими, рідними "мамками". :flv  Розповіла про клуб Вікторії, а вона каже: створюй тему і веди її. ось так і почалось. :)

Цитувати
Чи є улюблена справа, якщо так то яка, якщо ні - про яку мрієш?
з прикрістю констатую, що я дуже непостійна в захопленнях, я дуже багато чого пробувала,  багато чим горіла, але все з часом набридало.  d112 Єдине, що поки що не набридло з давніших захоплень - це фотографія. (люблю якісне фото, маю професійну фотокамеру, декілька видів оптики, різне обладнання). Але професійно фотографією так і не почала займатись, тобто грошей на цьому не заробляю.    d141
Ну і ще віднедавна, з легкої руки нашої Валюшки Horo6aya  :* підсіла на скрап, і дуже мене ця справа затягнула. навіть робила запрошення братові на весілля і дещо допомагала з декором. а зараз роблю відкритки знайомим і на замовлення. Боюся казати щоб не нарочити, але це мені поки що не набридло, ттт!  :)

Цитувати
Якою ти себе бачиш свекрухою (якщо ти, звісно, про це задумувалась  ги-ги-ги Чи на власному досвіді виробила собі певні правила щодо цього на майбутнє)
Ооо! Задумувалась, і то майже зразу як тільки Данилко народився!   d9 Мріяла як він піде в школу, а потім в інститут, ну і звичайно уявляла собі як я буду ставитися до його дівчат: я б дуже хотіла бути класною мамою і свекрухою, дійсно МУДРОЮ, щоб мене поважали, але не боялися. Ну і думаю почуття гумору вмене до того часу не вичерпається, тому будем з невісткою приколюватися....   d140 (дай Бог дочекати того часу)

Дякую за запитання, приємно було б поспілкуватися вживу (треба організувати зустріч читачів  :xmm)
*   *   *

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #9 : 29 Липень 2013, 18:21:46 »
Жасмин, ну ти мене засипала запитаннями. Відповідаючи на них вийде навіть невеличке ессе  d30

Цитувати
Який день в році приносить тобі найбільше задоволення (якого, можливо, ти завжди чекаєш з нетерпінням)? Чому?
Чесно кажучи, важко так з ходу сказати. Напевне це Святвечір. Внас так заведено, що в цей день всі члени сімі збираються за вечерею ( та і у всі вас, теж так) потім іжемо до бабусі, теж там вечеряємо. Це такі приємні спогади з дитинства.  :hi В цей день мені так добре на душі, так тепло і щасливо.  d9 Хочеться, щоб так було завжди.

Цитувати
2. Подорож твоєї мрії. Опиши її.
В мріях про подорожі, я взагалі дуже мінлива, хочу побувати всюди: і в Європі (обовязково) і в Америці. Але от зараз хотіла б відвідати Індію, але не тільки основні туристичні пункти, але і такі місця, куди не прийнято водити туристів (наприклад трущоби)

Цитувати
3. Банджа, дельтаплан, парашют -що "так", а що "ні"? Чи готова спробувати невідоме?
Ой! Ні-ні! тільки не це! Я така боягузка! Екстрім це не моє! Я навіть не відчуваю задоволення, коли в аквапарку спускаюся в трубі, я боюся! Хоча, інколи пробиває (наприклад, з аквалангом опускалася на 7м)   d16

Цитувати
4. Ким чи якою себе бачиш через 5, 10, 20 років?
Ох, яке важке філософське запитання.  :oox Боюсь щось планувати, настільки наперед. Звичайно, хочу бути впевнена в духовних аспектах: бути люблячою дружиною, дбайливою мамою.

Поки що роблю паузу, йду в магазин куплю морозива, трохи підніму рівень серотоніну. z5
*   *   *

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #10 : 29 Липень 2013, 23:16:01 »
Продовжуємо!
Цитувати
5. Епізод з життя (позитивний), який ти ніколи не забудеш
Таких епізодів дуууже багато. З кожного етапу мого життя знайдеться парочка позитивчиків. Взагалі я дуже сентиментальна, я часто згадую минулі події і мене охоплює ностальгія. Наприклад, наша минулорічна поїздка в Карпати.  ;)
Ще дуже полюбляємо з чоловіком згадувати той період, коли почали зустрічатися: які ми тоді були закохані, безтурботні...такі теплі почуття навіюються... d9

Цитувати
6. Хто для тебе є прикладом для наслідування? Чому?
.
Наведу один з прикладів: я б хотіла прожити своє сімейне життя так, як прожили мої батьки (а я за 30 років їх життя ні разу не чула щоб вони сварилися)

Цитувати
Як думаєш, що тримає сім"ю
Уміння йти на поступки (ти ж знаєш, я не можу одним словом  d30)

Цитувати
8. Домашні тварини. Задумувалась колись? Якщо так, то хто б то був? )))
Якщо собака, то з великих порід, якщо акваріум, то морський, папуга - колись був, розелла. Кішок не дуже люблю, морські свинки, хомячки, черепашки - ні.

Цитувати
9. Про яку покупку чи втілення якоїсь задумки мрієш найближчим часом?
Ти знаєш, ніби ні про що зараз не мрію, ніби все є! Хоча в покупках я довго не думаю, якщо щось захотіла - купляю вже. В довгий ящик не відкладаю.

Цитувати
10. Друзі. Якими рисами повинні володіти твої друзі? І відповідно, з ким ти не станеш спілкуватись.
Найбільше не люблю в людях двуликості, а з іншими рисами треба зживатися. Як Ведах сказано: сприймати людей такими, які вони є. Серед моїх друзів дуже різні люди, але в кожного з них можна навчитися чогось для себе. Для мене дузі - це ті, з ким  внас спільні погляди.

Дуже дякую за запитання, було де перу розігнатись...ще щось захочеш знати - питай :*
*   *   *

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #11 : 29 Липень 2013, 23:26:08 »
Ховрашка, дякую за цікаві питання, землячко! Я з Теребовлі, а ти з Чорткова?

Цитувати
Ти мамка, яка витримає 2 декрети підряд
А чого ти смієшся, чому б і ні? І слово "витримає", тут трохи заважке. Я б радше сказала: з радістю піду другий раз в декрет. А що? Мені жодного разу з дитиною важко не було, я все встигаю, В декрті я не нудьгую, завжди знаходжу собі цікаве заняття, знаходжу час для спілкування. Я навіть більше скажу: я хочу йти в декрет, щоб не йти на роботу! d108

Цитувати
Чи є у вас свої сімейні традиції, можна міні-традиції...типу кожної неділі ліпити вареники?
Напевно нема, хоча я б хотіла щоб були. якось не склалося...

Цитувати
Ти вважаєш себе ідеальною жінкою, якщо ні, то що заважає нею бути?
Для свого чоловіка - я ідеальна жінка, інакше, чому б він мене обрав. d112

Дякую!  :*
*   *   *

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #12 : 29 Липень 2013, 23:53:24 »
Таня, дуже цiкаво читати твоi дописи! Теж висловлюю подяку за Клуб, тепер це моi улюбленi темки!!!
I так по порядку d27
1. Перша самостiйно прочитана книжка, коли, за яких обставин? d30
2. Улюблена книжка, письменник, поет?
3. Цiкаво, яка iсторiя вибору iменi для синочка?
4. Яку страву ти найбiльше любиш готувати?
5. Улюблений актор?
6. Який на твою думку секрет справжнього жiночого щастя?
Дякую!

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #13 : 30 Липень 2013, 00:30:36 »
 Анічка, дуже приємно!!!

Цитувати
1. Перша самостiйно прочитана книжка, коли, за яких обставин?
Якщо не брати до уваги книжки зі шкільної програми (бо які ж вони самостійно прочитані - це ж була примусівка d30) то запамяталась мені Анна Карена. Пояснюю чому: знайшла я її в домашній бібліотеці, і думаю, прочитаю. чому це про неї так всі говорять. Я ж не думала, що толстой, якого так всі в школі не любили, так гарно пише.  d16

Цитувати
2. Улюблена книжка, письменник, поет?
Улюбленої книжки напевно ще не визначила, бо жодної книжки не перечитувала 2 рази. Кращі книжки, запамятовуються, гірші - швидко забуваються. Таке саме і з письменниками, читаю все: за порадами, чи бестселлери. Ну а поет улюблений є: це Ліна Костенко.

Цитувати
3. Цiкаво, яка iсторiя вибору iменi для синочка?
Ми з чоловіком до останнього не могли визначитися з імям малюка. Я хотіла Маркіянчика, але коли взяла дитину на руки - зрозуміла, що йому  не пасує,  що це не Маркіянчик. Чоловікові подобалось Данилко, і було прийнято - назвемо  Данило Романович.  

Цитувати
Часто роблю пельмені, лазанью і запікаю качку -  напевно їх і люблю готувати. А ще дуже люблю салати.

Цитувати
:xmm треба подумати, актрису швидше б написала. подобається як Уіл Сміт грає, (точно знаю - фільм з його участю не буде нудний)

Цитувати
6. Який на твою думку секрет справжнього жiночого щастя?
Для мене - це відчувати любов чоловіка і дитини.

Дякую! Дуже цікаві питання!  :*
*   *   *

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #14 : 30 Липень 2013, 00:42:39 »
Ой я така свиня, не подякувала тобі за темку "Читаємо разом", бо дійсно дууууууууже класна темка, я там тепер найчастіше околачиваюсь  d30 d30 d30

Дякую  :flv :flv :flv :flv :flv :flv :flv :flv

Цитувати
і запікаю качку

Ого, а качку сама відстрілюєш???? Бо навіть щось і не знаю де можна таке й купити  d30 d30 d30 d30

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #15 : 30 Липень 2013, 00:48:15 »
Цитувати
Ого, а качку сама відстрілюєш????
d140 d140 d140 d140

Ох і розсмішила ти мене наніч, зараз своїх побуджу - так сміюся!!!

Це моя мама вирощує качки! А й справді,  я теж не бачила щоб качатина продавалась. Може це через те, що це дуже "недієтичний" продукт  d104
*   *   *

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #16 : 30 Липень 2013, 14:05:40 »
Цитувати
А чого ти смієшся, чому б і ні? І слово "витримає", тут трохи заважке. Я б радше сказала: з радістю піду другий раз в декрет. А що? Мені жодного разу з дитиною важко не було, я все встигаю, В декрті я не нудьгую, завжди знаходжу собі цікаве заняття, знаходжу час
Просто я зробила такий висновок з твого першого посту, де ти пишеш, що така непосидюча і енергійна, от і подумала, що сидіти підряд у декретах не для тебе. Значить помилилася d100  Тоді вперед до d102  Дякую за відповіді