Автор Тема: Чай  (Прочитано 7406 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
Re: Все про чай
« Reply #34 : 22 Грудень 2011, 11:08:37 »
так, прополіс я люблю, і гвоздику мама мені завжди в чай кидала, дуже цікавий аромат получається

Віктуся, дуже дякую за розяснення про шкірку!  :*  тепер і я почну собі кидати
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline кася

• Своя Мамка
  • Репутація: +41/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #35 : 22 Грудень 2011, 11:34:02 »
Цікавао чи можна дрібку сухого прополісу додавати, чи краще зробити з нього спиртову настоянку d130

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +169/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #36 : 22 Грудень 2011, 11:45:01 »
Рецепт цікавий ,обов"яково зроблю чай.  :)Треба прополіс тільки купити

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
    • Награды
Re: Чай
« Reply #37 : 13 Серпень 2012, 11:09:04 »
дівчата, чи хтось пробува такий чай - ройбуш ??? який він цей африканський чай, чи сподобався? хочу спробувати , цікавлять відгуки d130

Offline horo6aya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1026/-0
    • Жіночий онлайн-журнал Bestiya.Net
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся
  • Ваше справжнє ім’я: Валентинка
« Reply #38 : 14 Серпень 2012, 07:37:53 »
я вважаю, що такі відомі чаї не варто брати в пакетиках.. треба брати на вагу.. моя мама та племінниця просто обожнюють цей чай, але от я так само не сприймаю його..  d104 поділюся знайденою інформацією.

Чай Ройбуш

Чай Ройбуш - червоний південноафриканський чай, його ще називають Еліксиром бушменів. Червоний чагарник зустрічається тільки в Африці, там він вважається національним напоєм. Чагарник відноситься до сімейства бобових і виростає тільки в Південній Африці. Точна історія виникнення чаю Ройбуш невідома, вона пов'язана з безліччю легенд і загадок. За легендами африканських племен, великодушні боги подарували людям чай Ройбуш як джерело міцного здоров'я, довгої молодості і кипучої енергії. Замість листя на рослині голки, гілки дуже довгі червоного кольору.

Чай Ройбуш намагалися культивувати на інших континентах, але спроби ці не принесли успіху. Зараз вся африканська долина Садерберг засаджена чагарниками чаю Ройбуш.

Рослини висаджують з лютого по березень у відкритий грунт і вже через 18 місяців можна знімати перший урожай. На фабрику привозяться гілки чагарника, їх подрібнюють, викладають на горизонтальну поверхню, починається процес ферментації, який триває близько восьми годин. Потім чай Ройбуш сушать у вакуумній машині, сортують, пастеризують і упаковують. Урожай чаю Ройбуш сягає чотирьох тисяч тонн на рік. 25% цього йде на експорт, з них половина до Японії, решта - в Європу, Австралію і США.

При заварюванні напій набуває рудуватий колір, має солодко-кислий смак і аромат сіна. Чай Ройбуш став надзвичайно популярний завдяки своїм якостям, він бадьорить і тонізує. До складу чаю Ройбуш не входить кофеїн, але при цьому в ньому містяться антиоксиданти і він додає сил та енергії. Завдяки відсутності кофеїну, чай Ройбуш можна пити дітям.

Зазвичай чай Ройбуш продається ароматизованим, з ароматами ванілі, лимона, суниці.

Заварюють чай Ройбуш у фарфоровому чайнику: необхідно взяти трохи сухого Ройбуш і залити його окропом. Потім чайник варто поставити в мікрохвильову піч на 5-7 хвилин. Заварювати чай можна кілька разів. Причому на відміну від традиційного зеленого чаю, що втрачає свої корисні властивості при тривалому млості, Ройбуш ж навпаки тим більше корисний, чим довше його заварюють. Чай Ройбуш містить велику кількість мінералів і мікроелементів, тому ідеальний для спортсменів в якості напою, восполняющего після довгих тренувань брак солей та мікроелементів в організмі.

Чай Ройбуш рекомендується пити при алергії, депресії, нервових розладах. Знімає дратівливість, головні болі, нормалізує кров'яний тиск, допомагає при депресії. У чаї Ройбуш міститься глюкоза, яка надає сили. Напій прекрасно втамовує спрагу.

zeremonia.ru

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
    • Награды
« Reply #39 : 14 Серпень 2012, 09:58:00 »
ну от я почитала нет - то ніби гарна характеристика  d130 хоч усі пишуть що специфічний смак  d27 
але так хочеться нового смаку, спробую напевно

Люче, кажеш в Грінфілда є?  d130

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • http://vikitoys.blogspot.com/
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Евелінка 14.07.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія♥
« Reply #40 : 14 Серпень 2012, 10:02:04 »
Ніколи не пробувала такий чай, але я крім чорного чаю інші довго не можу пити, зелений взагалі не сприймаю на смак, от цікаво чи цей би змогла пити d130 треба спробувати мабуть d112

Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Пишіть мені з таких питань:
Проблеми з входом на форум, пишіть сюди: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline tuchka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +201/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #41 : 15 Вересень 2012, 14:16:01 »
Чай "Живильна сила"

Склад
Трава ехінацеї пурпурової, трава лофанта анісового, трава гісопу лікарського, трава материнки звичайної, трава м'яти перцевої

Спосіб приготування
Суміщ залити кипятком, настояти 5-10 хвилин, процідити. Цукор або мед за смаком.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline horo6aya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #42 : 07 Жовтень 2012, 18:53:03 »
Яблучний чай

У нас всі в хаті хворіють - сира пора року дає про себе знати. І порадили мені відпоювати всіх домашніх, включаючи дочу, ось таким смачним яблучним чаєм. Роботи на пару хвилин, цукру не треба (смачно за рахунок смаку яблук), та ще й корисно.

Нам знадобиться:
яблука, вода.

Приготування:
Яблука чистимо від шкірки і ріжемо кубиками приблизно по 1см. Складаємо в банку, кому яка потрібна, або пів літрова, або літрова. Яблук має бути пів банки або трохи більше, заливаємо крутим окропом і настоюємо до стану поки можна пити. Дорослі можуть пити гарячим, а діткам звичайно ж теплим. Можна додати ложку меду, але тільки в теплий відвар.

Offline sawa3010

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +196/-1
  • Все так небуде)))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #43 : 08 Жовтень 2012, 14:34:18 »
Наступає холодна пора року,нестача вітамінів,зменшується кількість свіжих фруктів та овочів,менше сонячного світла призводить до депресій,безсоння,підвищеній збудженості,тому пропоную почати пити цей чайок  z4 z4 z4

Мате

Мате має воістину унікальний склад. У цьому напої величезна кількість вітамінів і мікроелементів, він дійсно володіє дивовижними цілющими властивостями. На думку вчених з паризького інституту Пастер і паризького наукового товариства, в ньому містяться вітаміни А, С, Е, Р, усі вітаміни групи В (причому в концентрації більшій, ніж у маточному бджолиному меді!), Магній, кальцій, залізо, мідь, сірка, нікотинова кислота, пантотенова кислота і багато іншого. У йерба мате міститься матеін, який, будучи аналогічним по дії кофеїну, позбавлений його побічних ефектів, таких як підвищене серцебиття, тремор рук і нервове тремтіння. матеін - Стимулятор як фізичної, так і психічної активності людини, причому м'якої дії і не викликає звикання. Він допомагає людині залишатися свіжим, зібраним, а також викликає занурення в більш глибокий сон. Так що якщо вам потрібно добре виспатися за малу кількість часу: випийте мате. Парагвайський чай значно знижує прояви депресій, неврозів, тривожних синдромів, регулює цикл сну. Багато вчених відзначають імуностимулюючий ефект напою і навіть наполягають на його вживанні жителями великих міст, тому кисень і хлорофіл, що містяться в мате, допомагають очищенню крові.
Крім цього неймовірного поєднання вітамінів і мікроелементів, мате підвищує рівень ліпопротеїнів високої щільності в крові, що означає збільшення HDL-холестерину (в просторіччі «добрий холестерин»). При цьому вчені відзначають помітне зниження того самого «поганого», LDL-холестерину. Саме цей механізм служить кращою профілактикою серцево-судинних захворювань і деяких видів онкології.Мате неможна пити гарячим,тільки охолодженим.

Мате п'ють, заварюючи ту ж порцію порошку буквально до втрати смаку. Кажуть, що найсмачніший мате після четвертого заварювання. За бажанням можна додавати цукор або патоку в напій, молоко або лід.

Offline tuchka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +201/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #44 : 17 Жовтень 2012, 15:38:35 »
Я сьогодні готувала Яблучний чай за Валіним рецептом, дуже смачно z4  і швидко
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline horo6aya

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #45 : 18 Жовтень 2012, 23:10:15 »
Танічка, на здоров"я! я також із задоволенням його п"ю )

Offline zoryanochka

• Активна Мамка
  • Репутація: +32/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: зоряна
« Reply #46 : 20 Грудень 2012, 19:31:37 »
я насушила сушкою шкірки з гранату мандарин,кубики яблук,афини .Це все добавила до чаю.супер.дуже люблю чай який роблять у сибіру з цими добавками

Offline Совушка

• Новенька
  • *
  • Репутація: +2/-0
  • До мене - на ТИ! )))
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
« Reply #47 : 21 Грудень 2012, 02:37:15 »
А я в зимовий період, особливо після Миколая шкірки від мандаринок сушу і при заварюванні чаю кидаю і їх. Аромат такий z4! А ще й корисно!

Offline oksa_mal

• Активна Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Петрик Катя
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #48 : 07 Травень 2013, 10:34:20 »
найбільше люблю звичайний чорний чай

Offline lapynia

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +41/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марта
« Reply #49 : 07 Травень 2013, 21:03:55 »
Крім звичайного чорного чаю, люблю ще різні трав’яні чаї, купую дітям дитячі Сонечко і Попелюшка і сама п’ю з задоволенням  :)

Offline Lerine

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вікуся
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #50 : 14 Серпень 2013, 00:24:16 »
Купляю чай Tess вiн з шматочкали фруктiв,та принцесса Ява з полуницею або з жасмином дуже смачний, люблю зеленi чаъ d9