Автор Тема: Улюблені книги  (Прочитано 7935 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ViktorijaАвтор темы

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • Награды
Улюблені книги
« : 08 Серпень 2013, 23:52:31 »
Мабуть в кожного з нас є улюбені книги до яких час від часу рука, думки так  і тягнуться  :chitaju
Давайте поділимось списочком улюблених книг та думками по цій темі ;)

Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
Re: Улюблені книги
« Reply #1 : 09 Серпень 2013, 10:03:44 »
Класна темка! z4 Про свої улюблені книжки можу писати годинами d9 Правда, після народження доні довелося зробити велику перерву з книжками (їх успішно замінив інтернет і короткі статті "по темі", на які час ще знаходився). Але недавно я знову повернулася в ряди книголюбів-читачів. Непевне знову до народження лялі, а там знову перерва. d112

Отже поїхали.
   Дуже люблю детективи, якщо іронічні, з гумором, то ще краще: Дарья Донцова, Марініна, Акунін, Рекс Стаут, Пітер Чейні, Джеймс Хэдли Чейз, Агата Крісті, Артур Конан Дойл (про Шерлока Холмса) - всі їх книги достойні і дуже цікаві z4
   Не пам"ятаю хто написав "Історія отруєнь" - класна книжка.
   Релігійний вимисел майстерно переплетений з історією: Ден Браун "Код Да Вінчі"
   Пригодницькі романи: Джек Лондон "Серця трьох", Маргарет Мітчелл "Віднесені вітром" і продовження Александра Ріплей "Скарлет"
   Дуже цікаві книжки для старших дітей (авторів не пам"ятаю): "Команда "Синьої чайки"", "Магістр розсіяних наук", "Академія домашніх чарівників", "Ходили опришки", Е.Успенський "25 професій Маші Філіпенко", Н.Носов "Пригоди Незнайки", "Незнайка на місяці"... Про різноманітні казки я навіть не пишу. z5
   Якщо "в кои-то веки" потягне на поезію, то С.Єсєнін
   Поки-що все. Потім, якщо щось цікаве згадаю, то ще допишу. Треба з"їздити в село заглянути в свою бібліотеку і освіжити пам"ять. d27
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Tanjusja

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим, 7 років, Віктор, 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #2 : 20 Жовтень 2013, 21:14:35 »
ООО і я книгоман, але з двома дітлахами не начитаєшся... d102. З романів улюблений автор Джудіт Макнот, дуже подобаються Сутінки (Стефані Майєр) саме книжка, бо фільм далеко не такий, Портрет Доріана Грея (Оскар Уайлд), Мартін Іден (Джек Лондон). Зараз підсіла на Шкляра - неймовірно пише!!! З поезії дуже люблю Костенко!

Offline iruska-87

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +195/-0
  • Боже, Україну бережи....
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #3 : 21 Жовтень 2013, 00:28:37 »
Ой, відпишуся, щоб не загубити цю тему.... Я книголюб, коли ходила вагітна, то велику частину домашньої бібліотеки винесла з хати, це було великою проблемою - визначити, які книжки переселити  :oox є багато таких, які я перечитую час від часу, зараз напишу деякі, а решту - пізніше. Отже, "Овод" - плакала від цієї книжки, виписала собі з неї кілька фраз і так в блокноті перечитую. Багато з укр.класичних - "Повія", "Малолітній", "Олюнька", твори деякі Б.Лепкого, Коцюбинського. Часто беру перебігти очима Шевченка. Також тримаю "Анжеліку"  d100 і улюблені з дитинства "Тореадори з Васюківки" - не мала своєї книжки, аж чоловік дізнався, що їх люблю, і купив десь коли мені було 22 роки - тішилась, як дурненька  d27, особливо тому, що він не читає взагалі і йому незрозуміла моя любов до книг  d9
Цитувати
Артур Конан Дойл (про Шерлока Холмса)
теж люблю
Цитувати
"Ходили опришки"
хтось в мене позичив і не віддав, любила
Цитувати
Н.Носов "Пригоди Незнайки", "Незнайка на місяці"
і ці теж
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Olga21

• Щастя - це жити для тих, кого любиш, і знати, що хтось живе заради тебе…
  • Своя Мамка
  • Репутація: +142/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марія і Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #4 : 21 Жовтень 2013, 08:35:43 »
Моя улюблена письменниця Джейн Остін. Перечитала всі її романи. Найбільше сподобалися "Гордість і упередження" і "Емма".
А ще в якийсь книжці прочитала думку, що найбільше нам подобається та книжка, яку ми щойно прочитали. От так я недавно прочитала Люко Дашвар "Мати все". Теж мені дуже сподобалася.
When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile.

Offline melodika

• Своя Мамка
  • Репутація: +156/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана Володимир
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
« Reply #5 : 21 Жовтень 2013, 14:42:22 »
Цитувати
в якийсь книжці прочитала думку, що найбільше нам подобається та книжка, яку ми щойно прочитали
от це точно про мене, тому я сюда так довго не писала бо у мене не має списку улюблених книг, практично всі книги які я прочитала- улюблені, є тільки список книжок які би ще хотілось прочитати  :chitaju

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #6 : 21 Жовтень 2013, 16:41:51 »
Цитувати
в якийсь книжці прочитала думку, що найбільше нам подобається та книжка, яку ми щойно прочитали
от це точно про мене, тому я сюда так довго не писала бо у мене не має списку улюблених книг, практично всі книги які я прочитала- улюблені, є тільки список книжок які би ще хотілось прочитати  chitaju
І в мене таке є, тому напишу книги, які найбільше запам,ятались за всі роки читацьго стажу, мабуть вони і є накращі, раз не забула d112
1. Ільф і Петров "золоте теля" і 12 стільців- дууууже подобається d124
2. Кінг "Зеленая Миля", " Худеющий",Корпорация «Бросайте курить», "Долгая прогулка", "Мизери" , "Дорожные работы", "Бегущий Человек" і ще багато-багато d27
3.Булгаков "Записки юного врача", " Собаче серце", "Морфій"
4. Чехов весь!
5. Маркес "Полковнику никто не пишет", "Сто лет одиночества", "Воспоминания моих грустных шлюх"
6. Д. Киз "Цветы для Элджернона"
7. Оруелл "1984"
8. Уліцкая "Казус Кукоцкого"
9. Колінз "Голодные игры"
10 Есенин вірші
11. Набок "Лоліта", " Защита Лужина"
12 Ф. Флег "Жареные зеленые помидоры в кафе Полустанок"
 13. Мориссон "Возлюбленная"
14. Ролінг- Гаррі Потер весь
15. Н. Гейман "Американские боги"
16. Лем "Солярис"
17. Ларсон "Девушка с татуировкой дракона"-всі 3 частини

і ще відмічу першу самостійно прочитану книжку в 6 років А. Лінгрен " Супер сищик Калле Бумквист"- я досих пір її бережу d53

Offline arianna

• Своя Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Адріана
« Reply #7 : 09 Листопад 2013, 17:44:52 »
Я дуже люблю читати.Не можу і дня без цього заняття.

Що сподобалось з останнього прочитаного в цьому році
1.Джон Голсуорсі.Сага про Форсайтів
2.Трилогія Стіга Ларссона
3.Джоанн Харріс Шоколад
4.Харпер Лі Вбити пересмішника
5.Василий Аксенов Московская Сага
6.Розамунда Пилчер.Повернення додому.В канун Рождества.
7.Луїза Мей-Олкотт.Маленькі жінки.Хороші дружини
8.Галина Вишневская.Галина
9.Ельза Тріоле .Троянди в кредит

Сказали спасибо: MaryAnn04

Offline Kerri

• Своя Мамка
  • Репутація: +75/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #8 : 20 Листопад 2013, 14:26:32 »
"Віднесені вітром", перечитувала кілька разів!!! З Українських письменників  сподобався роман Василя Шкляра "Кров кажана". Можу дати бажаючим почитати ці книгі.

Offline svitlana88

• Своя Мамка
  • Репутація: +154/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #9 : 15 Січень 2014, 09:06:26 »
Дуже люблю книги про Шерлока Холмса!

Offline Колада

• Активна Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Instagram
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: -
  • Ваше справжнє ім’я: Людочка
« Reply #10 : 15 Січень 2014, 13:04:43 »
Остання книга, яка мене дуже вразила аж до сліз, це - Ельчін Сафарлі - "Туда без обратно"

Анотація книги:
Цитувати
Цей роман, що відображає всі сторони життя Сходу, здатний шокувати будь-якого читача. Події, описані в романі, мають місце в реальному житті. Тут описується життя російської повії, що живе в Стамбулі. Найперше роман оповідає про долі жінок, і потім вже про любов, віру, зраду, самотність. Ельчін Сафарлі зміг представити погляду читача емоційно жорстку правду життя, відійшовши від мелодраматичного стилю. Текст роману відвертий, позбавлений «рожевих окулярів», притворств і красивих ілюзій. "

Скажу відразу, що книгу я прочитала ще взимку чи на початку весни 2012 року, вже не пригадаю. Але мені знадобився час, щоб переварити прочитане... Отже, книга позиціонує себе, як щоденник російської повії в Стамбулі і все, що розповідається в ньому - було в її реальному житті. Читається легко і просто. Не хочеться зупинятися. Сюжет простий, банальний, але в той же час захоплює. Російська дівчинка Саша втекла від поганого життя на батьківщині в Туреччину і стала елітною повією. Правда елітною вона стала не відразу. Спочатку працювала на вулиці, як і всі. Але завдяки стажу роботи та гарному сутенеру, Саша перейшла в ранг "елітних" і почала приймати клієнтів на дому. Вільний графік, стабільний дохід, "криша" і улюблений Босфор. Серед клієнтів Саша зустріла 18-річного хлопчика з багатої турецької сім'ї і закохалася... Що далі - читаємо самі. Історія дуже правдива. Адже скільки російських дівчат продають себе в Туреччині з надією на світле майбутнє. Але не всі добре закінчують. Хто зіграє в ящик від наркотиків, хто житиме решту життя з венеричними захворюваннями, а хто і справді знайде принца, який витягне її з болота, в якому вона вже по вуха потонула. Ось і Саша, здавалося б, знайшла такого принца. Але доля-лиходійка все ж зіграла з нею злий жарт. За свою любов і звільнення від стародавньої професії, Саші довелося поплатитися своєю ще ненародженою дитиною, яка померла від рук сім'ї її коханого хлопчика. А чого вона хотіла? Яка багата турецька сім'я прийме в свій клан російську повію на кілька років старшу за їх сина?

Читаючи книгу , я переживала емоції разом з героїнею, співчувала їй щиро. Коли я читала рядки про Босфорі і бризі [що неодноразово повторювалося], мені весь час хотілося на море. Я насправді відчувала запах морської води, бриз хвиль і крик чайок.

І справді шкода дівчинку. Протягом всієї книги ти вже знаєш, що буде щасливий кінець, але дочитуючи останні сторінки, в горлі стояв ком і сльози лилися самі по собі. Дочитувала я книжку вночі, і не могла ні слова сказати, бо заливалася сльозами захлинаючись....

Offline Колада

• Активна Мамка
    • Instagram
    • Награды
« Reply #11 : 17 Січень 2014, 02:02:58 »
Хочу поділитися враженнями ще про дві книги. Вони не для того, щоб розслабитися ввечері після важкого дня і почитати, а навпаки — заставляють трішки подумати над деяким речима. Отож:

Роберт Кіосакі — «Богатый папа, бедный папа»

«Багаті не працюють заради грошей.
Вони змушують гроші працювати на себе без їх безпосередньої участі».

"Існують правила грошей, за якими грають багаті, і є правила, за якими грають інші 95 % населення" — сказав Роберт". — А ці 95 % населення вивчають свої правила в школі і вдома. Ось чому небезпечно сьогодні просто говорити дитині — більше вчися, шукай роботу. Дитині сьогодні потрібна більш складніша освіта...!

Ця книга потрапила мені в руки в той момент, коли в мені горіло неймовірне бажання працювати і заробляти. І після того, як я прочитала цю книгу, моє бажання посилилося. Це такий собі теоретичний посібник для тих, хто хоче працювати на себе, а не на розумних, пузатих дядечок. Книга підходить як старт для фінансової освіти. Вона легко читається. Для людей  неграмотних у фінансовій сфері все дуже доступно написано. З чого починати, що робити, чому вчитися, що розвивати, чого ніколи не робити. Читаючи книгу налаштовуєшся на блискуче майбутнє. Починаєш дійсно замислюватися про те, чого ти хочеш в цьому житті і як досягти цього. З перших сторінок розумієш, утопію «класичного» фінансового виховання, нав’язане совком — добре вчися, знайдеш престижну роботу... і приректи себе ледь зводити кінці з кінцями, пахаючи все своє життя на когось... хто в той час, поки ти зубрив в школі / університеті непотрібні тобі предмети, навчався «творити» гроші і вивчав «реальну фінансову політику». Ні, я не кажу, що освіта це погано. Просто наша освіта не готує нас до того, як обходитися з грошима, ступаючи на свій особистий життєвий шлях без матеріальної допомоги батьків.

Цитувати
Ця книга дозволяє змінити світогляд звичайної людини, на світогляд людини бізнесу. Доступна мова, оригінальні та  в той же час, прості приклади, наочно показують різницю між бідним і багатим не за станом гаманця, а за відношенням до існуючого світу грошей. Скільки б не заробляла людина з психологією бідняка, вона ніколи не буде багатою. Збільшуються прибутки — збільшуються й видатки. І тільки якщо у вас буде ставлення до грошей, як у людини зі світоглядом «творця грошей»,  тоді можливий і цілком реальний шанс стати і бути багатою людиною».

Хорхе Букай та Сільвія Салінас — «Любить с открытыми глазами»

Світла історія про пошуки любові та взаєморозуміння.

Цитувати
Аргентинський психолог Хорхе Букай за роки практики знайшов відповіді на багато запитань, які хвилюють кожного з нас. Любовний роман, написаний відомим психотерапевтом, переконливо доводить, що ідеальних пар не існує, і нема чого вимагати від свого партнера неможливого. Серед актуальних загадок - чи є інтернет «розсадником чудес» або просто провідником «любовних флюїдів»? У XXI столітті немає місця ілюзіям любові - занадто мало особистого простору і занадто багато змін. Потрібно навчитися правильно оцінювати себе та інших. Роман про те, як розлучитися з поняттям про «ідеальну пару», прийнявши себе і партнера такими, які ми є.

Давно шукала подібне «посібник про те, як будувати стосунки». Книга чудова і підійде як жінкам, так і чоловікам. А особливо тим, хто ніяк не може збудувати міцні особисті стосунки з протилежною статтю, тим, хто не може відпустити «колишню половинку»,  і тим, хто не може впоратися з патологічними ревнощами.
Дві лінії перетинаються: з одного боку це роман, а з іншого боку листування двох лікарів- психотерапевтів, які діляться своїми поглядами на психологію відносин любовної пари. Читається легко. Дійсно, начебто читаєш листи, в яких досить багато цікавої та корисної інформації. Читала книгу на одному диханні і начебто в дзеркало дивилася. У ній описані багато ситуації з життя двох людей, які будують стосунки. Описано конфлікти та шляхи їх вирішення, погляди на ту чи іншу ситуацію з двох сторін. У книзі я відзначила для себе чимало корисних порад і фактів, які я викладу нижче.
Для мене це тепер настільна книга, яку я ще не раз буду перечитувати. Раджу кожному прочитати її і спробувати любити когось, а не плекати в собі егоїзм.

Цитувати
«Кохана людина не рятує нас ні від чого: вона і не повинна рятувати».

«Коли люди стикаються з труднощами у стосунках, вони схильні звинувачувати в усьому свого партнера. Вони чітко бачать, що потрібно змінити в іншому, щоб покращити відносини, але їм вкрай складно помітити  те, що в них самих створює проблеми».

«У нашому характері, способі життя присутні аспекти, недоступні нашому сприйняттю. Щоб їх побачити, нам теж потрібне дзеркало... І єдине дзеркало, в яке ми можемо зазирнути, — це інша людина. Погляд іншого відкриває нам те, що не можуть побачити наші очі. Найкраще, найточніше з дзеркал — взаємини в парі. Тільки завдяки їм ми можемо роздивитися зблизька свої найгірші і найкращі сторони».

«Коли мені щось не подобається в іншому, це майже завжди означає, що насправді мені це не подобається в собі. Якщо я сам не перебуваю в конфлікті з цією рисою, вона не дратує мене і в іншому. Тому завжди треба себе запитувати: «Чому мене нервує це в іншому? Як це пов'язано зі мною?»

«Ми повинні заспокоїтися і зрозуміти: те, чого немає у нас самих, немає ні в кого».

«Дуже важко домогтися від людини, щоб вона переключився  з теми невдоволення партнером і почав говорити про свої потреби або почуття. Майже всі зазвичай говорять не про себе».

«Проблеми в парі насамперед — особисті проблеми, які проявляються у взаєминах з іншою людиною. Вони виникають лише в любовних зв'язках, тому що тільки в присутності партнера на світ виходять ті риси, які до цього ховалися в тіні».

«Багато пар розлучаються, і при цьому кожен з них думає, що з іншою людиною все складеться інакше. І, природно, що згодом стикається з тими ж ситуаціями, з якими вже доводилося зустрічатися з попереднім партнером. Ситуаціями, в яких змінився тільки партнер».

«Не чекайте і не бажайте життя без конфліктів, а сприймайте їх як шанс для саморозвитку; навчитеся використовувати кожну трудність, що зустрічається на вашому шляху, щоб вникнути в неї, зануритися на нову глибину не стільки заради партнера, а насамперед через заради».

«Встати на шлях діалогу — набагато більш ефективно і розумно, ніж намагатися доводити, яким егоїстичним або чуйним може бути кожен».

«Щиро намагатися зрозуміти, до якої міри ми готові віддати іншому навіть те, чого нам не вистачає самим».

«Єдина можливість підтримувати постійно «свіжі» стосунки — не чіплятися за старе і, якщо прийшов час, розлучитися з тим, чого вже немає».

«Коли ми закохуємося, непідконтрольність почуттів змушує нас спочатку відкритися і об'єднатися з нашою справжньою сутністю. Саме тому закоханість так чарівна, адже вона дає нам можливість дізнатися і показати себе такими, які ми є».

«Не слід прикидатися сильною, щоб мене полюбили. Якщо я буду так себе вести, то ніколи не дізнаюся, чи зможу бути коханою, залишаючись собою: ранимою, слабкою або ще якоюсь як завгодно».

«При любовних відносинах сценарій, за яким живе кожен з партнерів, раз від разу все більше впливає на їхні стосунки і сприйняття однієї людини іншою. Кожен закріплює за своїм об'єктом пристрасті певну роль в їхньому особистому житті, і так обидва створюють викривлену реальність».

«Закохатися — значить любити збіги, любити — закохатися у відмінності».

Offline Viki Kiki

• Активна Мамка
  • Репутація: +52/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #12 : 17 Січень 2014, 09:18:34 »
Мене зацікавила ця книга Хорхе Букай та Сільвія Салінас — «Любить с открытыми глазами», люблю такі книги  :) А де її можна купити?
Якщо в житті щось не клеється - викинь клей, купи цвяхи і забий!

Offline Колада

• Активна Мамка
    • Instagram
    • Награды
« Reply #13 : 17 Січень 2014, 11:16:17 »
Viki Kiki, я читала в електронці, в неті можна цю книжку скачати. А ще вона в нас може продаватись в "Софія" (колишня переговорка) біля почти

Offline Viki Kiki

• Активна Мамка
  • Репутація: +52/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
« Reply #14 : 17 Січень 2014, 13:25:24 »
Ок, дякую :flv
Якщо в житті щось не клеється - викинь клей, купи цвяхи і забий!

Offline марілон

• Активна Мамка
  • Репутація: +7/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: марія
« Reply #15 : 24 Лютий 2014, 00:34:08 »
Таня Малярчук "Як я стала святою" та Ю.Винничук "Груші в тісті"

Offline MNP

• Активна Мамка
  • Репутація: +11/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Антон
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #16 : 04 Березень 2014, 12:12:49 »
З тих, що можу перечитувати і не набридають - "12 стільців" і "Золоте теля". Булгаков, Голсуорсі. Деколи буває, якась забута книжка попадає до рук і сприймаєш її по-новому....Хоча останнім часом чомусь не можу читати класику, тягне на легшу літературу.