Автор Тема: Крим  (Прочитано 25063 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline prosana

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +313/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
Re: Крим
« Reply #442 : 13 Вересень 2013, 19:36:56 »
На Учкуєвці цього року в серпні - ціни дуже дорогі, d16 бо ми шукали хату щоб близько було до моря, то скажу кімната на трьох чоловік: 12дол. дорослий, 8 дол. діти до 6років(шкільного віку), якщо старше, то як за дорослого, а до 2років безкоштовно і це умови так кажуть не ах-ті - спартанські, типу на кухні, щоб готувати газ-балон, душова на 6 кімнат(також така собі) - це хата 450м до моря, трохи дальше 800м до моря, то умови були ніби класні - по 15дол. за дорослого, але далеко по жарі шльопати, а в тих доміках - біля моря(50м.) на базах відпочинку, де Москва та Санк-Петербург відпочивають із 4-х разовим харчуванням 920грн. із чол. сутка d111

Ми цього року відпочивали в Качі (25 км до Севастополя)- ну пляж не Учкуєвка, але все одно мені сбодобалось, бо умови в будинку, який ми знімали були нормальні і за помірну ціну, базар нормальний та інфраструктура магазинів та обстановки набагато краща ніж в Севастополі. Ми жили на тереторії російського гарнізону, де дуже багато військових частин, то мені сподобалось те, що присутня в містечку нормальна-здорова конкуренція, ціни як в Франківську одне , що молоко та м'ясо дорогувате, є великі магазини, Парк із качелями, що сподобалось , ще на пляжі в кафешках(на базарі їхньому також), люди щоб щось у них купили готові заговорити по українськи, і не має цього "морозу" - "я Вас не розумію, говоріть по російськи" d9

Offline Kamillla

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Каміла
« Reply #443 : 17 Вересень 2013, 01:24:44 »
Я дуже люблю Крим, з його чудовими замками, горами, морем та прекрасним кліматом, кожен рік відкримаєм для себе все нові і нові визначні місця. Переважно зупиняємось в саноторії "Утёс" або в пансіонаті "Береговой" під Алуштою.

Offline Скрипачка

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катя
« Reply #444 : 11 Листопад 2013, 15:00:23 »
Я в цьому році була у Ялті, як там гарно. Раджу всім туди їхати

Offline na dia

• Активна Мамка
  • Репутація: +48/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія, 12 р.
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
« Reply #445 : 16 Грудень 2013, 18:55:18 »
Я була в Семиїзі, краса неймовірна.....

Offline Колада

• Активна Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Instagram
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: -
  • Ваше справжнє ім’я: Людочка
« Reply #446 : 20 Січень 2014, 22:37:04 »
Після того, як я побувала на Адріатиці, то мені не те що Крим, я навіть на Чорне море не хочу. Навіть на Болгарському побережжі... В Криму море не дуже чисте, пляжі жахливі і платні. Дорого і сервіс не відповідає ціні.... Тепер тільки моря Адріатичне, Середземне і інші чисті і солоніші. А ще краще океанія.  ;)

Offline Natalo4ka-vit

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +241/-1
  • Самый большой подарок от БОГА - это наши дети!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталік
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #447 : 21 Січень 2014, 00:23:11 »
от не розумію. ми тут ділимося гарними враженнями про Крим, а тут вічно хтось вкакається. Колада, пишіть в темці про Адріатику: яка вона красива, ціни, сервіс, фотозвіт. нащо писати тут не по темі????
Замуж надо выходить по-молодости, по-глупости, по большой любви или по залёту. Потому что повзрослеешь, поумнеешь и поймёшь, что идеальных людей нет, а не идеальный тебе не нужен.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Колада

• Активна Мамка
  • Репутація: +20/-0
    • Instagram
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: -
  • Ваше справжнє ім’я: Людочка
« Reply #448 : 21 Січень 2014, 16:46:30 »
Natalo4ka-vit, щось ніде не написано, що темка виключно для тих, хто задоволений Кримом. Як і всі тут я можу висловлювати свою думку, якою б вона не була!

Offline наталочка-мамочка

• Віддана Мамка
  • Репутація: +573/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #449 : 23 Січень 2014, 16:13:29 »
Цитувати
от не розумію. ми тут ділимося гарними враженнями про Крим, а тут вічно хтось вкакається. Колада, пишіть в темці про Адріатику: яка вона красива, ціни, сервіс, фотозвіт. нащо писати тут не по темі????
Та чому не по темі,  у всіх темах люди висловлюють своє за і проти. І справді, коли людина має з чим поріаняти, то Крим не видається вже таким і привабливим! Теж була на Адріатичному морі, то Чорне навіть не близько не дотягує. Але справа навіть не в тому, в Криму гарна природа, є багато класних екскурсійних напрямків, є що подивитися....але!!! Чому там друть страшні бабки на кожному кроці, височезні ціни в ресторанах, дорожезна парковка, в хороших готелях ціни захмарні, пляжі платні, а на громадьських ніде яблуку впасти, дорогі продукти і фрукти, ніякого сервісу!  Я не люблю на відпочинку готувати чи прибирати , я хочуобідати і вечеряти в кафе чи ресторанах, їсти морепродуктами і т.п, в Криму за таке мені потрібно купу грошей викласти, а наприклад в Болгарії, чи Чорногорії в рази менше. То який смисл їхати в Крим? Там хіба жити в поганих умовах і самій готувати, прибирати, тоді зекономиш, але хіба це відпочинок?

Offline iryshka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +32/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Макар 21.12.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #450 : 23 Січень 2014, 17:01:06 »
Мені дуже подобається Крим і там відпочивати, але на 100% підтримую наталочка-мамочка , і ще коли там чують українську мову, то зразу стає "особливе" ставлення  d105
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]