Автор Тема: Про жіночу дружбу  (Прочитано 8735 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Halyna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +136/-0
    • http://halynafa.livejournal.com/3916.html
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: галина
Re: Про жіночу дружбу
« Reply #68 : 29 Березень 2012, 12:33:05 »
я вважаю, що дружба, як і будь-які, стосунки, потребує певних ресурсів (емоційних, часових..), але також притримуюся тої думки, що і Оля, тобто не чекаю чогось конкретно від людей, хоча, якщо мені треба я тепер говорю сама, а не чекаю коли хтось догодається, що я би  дуже хотіла щось там (благо чоловік навчив цьому :). Інколи в людей є багато причин не зреагувати так, як би хотілось Вам, це може бути, на Вашу думку, якесь абсурдне пояснення, а для тої людини, це, допустим, "непреодолимий" крок, який дуже важко зробити.
Напевно, дуже якось так нечітко написала, але думаю, зрозумієте :)
Сянка забігай на чай d15

Offline iruna

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +367/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: іра
« Reply #69 : 29 Березень 2012, 12:35:31 »
я теж мала подруг ну так не багато, але коли розчаровувалась, і часто, тепер не вірю в жіночу дружбу хоч би мені що казали, вона є тоді коли є спільні інтереси, чи то діти , чи то робота, чи то школа, ВНЗ, завжди в дружбі присутній аспект егоїзму, впринципі як і в коханні, ми дружимо для чогось ну я не про матеріальне чи ще щось , а наприклад поговорити, вилити душу і т. д. це ж своєрідна користь ... z3 хоча дружити можна і треба, і кожен баче причину чому існує чи не існує жіноча дружба через призму світлого чи темного сторін самого себе ...я себе краще почуваю в колективі чоловічому і дружити з ними легше... суджу по роботі першій і наступній де були колективи жіночі. і чоловічі. не шукаю друзів на роботі там просто колеги і я це зрозуміла як приїхала моя подруга з за кордону колишня співробітниця, тепер в мене дитина в неї трошки інші і-си і от не сложилось.....а здавалось подруги..і пройшли важкі часи ....і взагалі коли щось 2,4 год. ночі чи дня куди скаже і щоб не сталось я бігла помагати і вона так ...а тут упс ..шкода , але я вже закалоьнна дружбою
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
тримаю на руках два щастя.

Offline Сянка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +337/-2
  • мир создан для того, чтобы я в нем мурликала
    • Награды
« Reply #70 : 29 Березень 2012, 12:36:10 »
Цитувати
Сянка забігай на чай
Із задоволенням!!!!!!!! Я завжди коли їду в тому напрямку, де ти живеш, дивлюсь на вікна над "Диким заходом" і думаю, котрі то твої. Твої виходять на дорогу??
Ти до мене теж заходь, вже знаєш, де я живу!!!! Я буду дуже-дуже рада!!!!! :8

Offline iruna

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #71 : 29 Березень 2012, 12:38:33 »
але я готова і вмію дружити....так що дівчата приходьте на чай... d142

Offline Жасмин

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +306/-0
  • ВСЕ ТАК НЕ БУДЕ
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #72 : 29 Березень 2012, 12:41:33 »
Тому в мене висновок склався, що немає жіночої дружби. Найкраще таки нікому не виливати свою душу. Тримати всіх своїх так званих подруг на дистанції. Тоді і розчарувань у дружбі не буде. Я вже переконалася.

Offline Ludmilka-Milka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
  • Всё будет ХОРОШО! Я узнавала...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #73 : 29 Березень 2012, 12:46:29 »
Сянка пише:
Цитувати
Бо за період вагітності і коли народилась дитина, все менше і менше часу проводжу поза колом сімї. Здається, якось так зажалась, закрилась в собі, хочеться бути легшою, впустити в душу когось, виговоритись... Якось так.. Відчуття таке, як в тюрмі..
Коли я народила донечку, то жила в районі піонерського парку (зйомна квартира, знайомих- 0), але гуляла в парку з візочком, познаойомилась з такими ж мамочками як я і дітками-ровесниками Софійки, було спілкування - все класно! І тут нас виселяють з квартири, прийшлось переїхати до чоловікової мами. Там я нікого не знаю (бо ж не мій дім), особняк, тобто немає двору біля підїзду, де хочеш-нехочеш хтось тай буде з дітьми. БРАК спілкування - хоч вовком вий!!! (а дитині 5 місяців) d111 аж потім... з часом, уже познайомилась з мамочками з сусідніх вулиць(!) ходила гуляти в Аеропорт.
це я до того, що період догляду за маленькою дитиною накладає відбиток на спілкування... Зате знаходяться нові друзі-знайомі, вже, як Іра пише, по інтересах
Ремонт дитячих візочків! Аргонна зварка алюмінію
звертайтесь в приватні повідомлення
узгоджено з адміністратором

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
« Reply #74 : 29 Березень 2012, 12:48:41 »
Цитувати
ми дружимо для чогось ну я не про матеріальне чи ще щось , а наприклад поговорити, вилити душу і т. д. це ж своєрідна користь ..
Іра,правильно,але це ж йде з обох сторін,а не так,що всі навкруги погані,а я одна правильна і хороша.

Offline Ludmilka-Milka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +482/-0
  • Всё будет ХОРОШО! Я узнавала...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #75 : 29 Березень 2012, 12:50:32 »
Цитувати
а не так,що всі навкруги погані,а я одна правильна і хороша.
якщо це про мене, то я так себе не позиціоную
Ремонт дитячих візочків! Аргонна зварка алюмінію
звертайтесь в приватні повідомлення
узгоджено з адміністратором

Offline Сянка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #76 : 29 Березень 2012, 12:54:23 »
Жіноча дружба-це все-таки весело.. Я собі згадую колишні походеньки до ночі, сидіння в кафешках, різні бурні перепетії, обговорення колишніх хлопців.. Ех.., повернути б ті часи..
Згадала одну історію, якій уже десь 5 років: в нас була компанія: я, моя подруга, ще кілька знайомих хлопців і дівчат. І один хлопець залицявся спочатку до мене, а потім до моєї подруги. Якось ми переисувались у соц мережі, і виявилось, що він одночасно нам двом пише про зустрічі на хмаринках із шампанським. І я помилково відправила йому повідомлення про нього ж, яке мала адресувати своїй подружці. Так все і викрилось z5 Потім всі це довго згадували і сміялись. Я просто його сприймала, як друга (бо він був молодший ), та й в мене якраз зароджувались стосунки з моїм чоловіком. А подрузі він подобався. В результаті подруга за нього вийшла заміж і після того ми стали менше спілкуватись, мабуть їй трохи неприємно знати, що в компанії її чоловіка є жінка, яка колись йому подобалась.. Але я її розумію. І ми з цього не робимо проблеми..

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
« Reply #77 : 29 Березень 2012, 12:54:53 »
Цитувати
якщо це про мене, то я так себе не позиціоную
ну я  писала взагальному,не конкретно про когось.

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #78 : 29 Березень 2012, 12:55:18 »
Цитувати
тепер не вірю в жіночу дружбу хоч би мені що казали, вона є тоді коли є спільні інтереси, чи то діти , чи то робота, чи то школа, ВНЗ, завжди в дружбі присутній аспект егоїзму, впринципі як і в коханні, ми дружимо для чогось ну я не про матеріальне чи ще щось , а наприклад поговорити, вилити душу і т. д. це ж своєрідна користь ...

найближче мені саме такі думки - дружба існує коли є спільні інтереси, дружба дуже тимчасова. у мене були подруги дружба з якими тривала десь по два роки, коли закінчувалось наше спільне - ми тихо переставали спілкуватись.
є у мене єдина моя найдавніша подруга (20 років вже дружимо), але наші стосунки досить нерівні завжди були і незнаю коли закінчаться. були часи коли ми не спілкувались, бо вона поїхала вчитись в Києв, зараз вона взагалі живе в Америці - але скайп нам допомагає. у цих наших стосунках - є одна незмінна основа - шкільне минуле, думаю це нас і звязує, ми почали дружити коли ще нерозуміли що дружать заради чогось. ми бачили одна одну такими різними, дітьми і вже дорослими, нам багато чого просто непотрібно пояснювати одна одній.
я часто думаю, чому наші бабусі дружили, а в наш час дружба вже рідкість? думаю тому, що зараз у нас менше чсу на дружбу, вона стає нам непотрібною через телебачення і інтернет. колись би моя бабуся пішла до подруги поговорити, а тепер я зайшла на форум написала що турбує і отримала вашу відповідь.
цікаво, що буде в майбутньому?...
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!

Offline iruna

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #79 : 29 Березень 2012, 12:58:31 »
Цитувати
Іра,правильно,але це ж йде з обох сторін,а не так,що всі навкруги погані,а я одна правильна і хороша.

якщо йде з обох сторін це добре! а чого погані ні я не казала що погані просто дружба це своєрідна вигода., але по доброму коли всіх задовільняє.

Offline Сянка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #80 : 29 Березень 2012, 12:59:57 »
Цитувати
Коли я народила донечку, то жила в районі піонерського парку (зйомна квартира, знайомих- 0), але гуляла в парку з візочком, познаойомилась з такими ж мамочками як я і дітками-ровесниками Софійки, було спілкування - все класно! І тут нас виселяють з квартири, прийшлось переїхати до чоловікової мами. Там я нікого не знаю (бо ж не мій дім), особняк, тобто немає двору біля підїзду, де хочеш-нехочеш хтось тай буде з дітьми. БРАК спілкування - хоч вовком вий!!! (а дитині 5 місяців)  аж потім... з часом, уже познайомилась з мамочками з сусідніх вулиць(!) ходила гуляти в Аеропорт.
це я до того, що період догляду за маленькою дитиною накладає відбиток на спілкування... Зате знаходяться нові друзі-знайомі, вже, як Іра пише, по інтересах
В мене схожа ситуація, коли я народила дитину, то переїхала жити в нше місце, де взагалі немає знайомих, та й двру у нас як такого немає. Живу в центрі, то приходиться гуляти в дуже людних місцях, де просто море мамок з калясками, або вже сформовані компанії. А до "мамок одиночок " якось і незручно підходити і знайомитись...От така стуація. Але думаю, в мене ще все попереду.

Offline Асюня

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +109/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нікіта ,Тимофій, Зоя
  • Ваше справжнє ім’я: Ася
« Reply #81 : 29 Березень 2012, 13:01:45 »
і мені трохи важко в франківську без друзів-свідоме життя прожила в іншому місті,там всі і залишились d104
але я планую це наздогнати :)
бо все-таки без близької подруги поруч важко z2

одинокі мами,давайте дружити! d30 d30
Не бойтесь дарить согревающих слов,
И добрые делать дела.
Чем больше в огонь вы положите дров,
Тем больше вернется тепла

Offline iruna

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #82 : 29 Березень 2012, 13:02:11 »
якщо думати що всі погані, а я одна добра, то це вже нарцисизм якись....то певне і дружити треба із собою...лише.

Offline iruna

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #83 : 29 Березень 2012, 13:03:55 »
я думаю хто хоче мати друзів чи колег, називайте як хочете, то можна їх мати потрібно просто любити людей і тоді починають любити вас. Але в глобальну як таку дружбу я вже не вірю....ну на мою думку "дружбу"  таку яку бачу її я.

Offline juliaroberts

• Новенька
  • *
  • Репутація: +3/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #84 : 29 Березень 2012, 13:04:29 »
Цитувати
бо все-таки без близької подруги поруч важко

знаєте, а ще ми ділимось - одним і справді просто необхідні подруги, а іншим нормально і без них, вистачає знайомих.

Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платьишко!