Автор Тема: Слінгозустріч, 26.01.2016, 11:00, антикафе "Станція"  (Прочитано 22620 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline sunny_mood

• and I've got a sunshine...;)
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +489/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетянка
Re: Слінгозустріч: п"ятниця (27.09), 17:00
« Reply #85 : 02 Жовтень 2013, 15:02:48 »
Ага, ну то рада, що змогла помилувАти ваші чарівливі оченята d9 Усім -  :* :flv
Цитувати
Таня, в тебе в добі більше годин, ніж в мене?
думаю, нє, поки що на стандартному пакєті, тому кількість хвилин у нас з тобою ідентична. То все бєзстижа творчєска інсомніа... d111
Цитувати
такі дописи придумати
ні грама не придумую!  d30 То всьо ВИ! Зі своїми прекрасними позами, жестами... - ось звідкіля ніжки ростуть ;)
Цитувати
От почитала і знов хочу з вами всіма побачитись
І не кажи!  z4 Поки фотозвітила, то мені аж тричі того самого захтілося  d27

“Let us always meet each other with smile, for the smile is the beginning of love.”
― Mother Teresa

Offline Христик

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +277/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христя
« Reply #86 : 02 Жовтень 2013, 15:03:01 »
Цитувати
МатиВасилева!!!!
не те слово... хочу вже в цукерню на слінгозстріч полялякаати :sling :sling d15
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline surikova

• Своя Мамка
  • Репутація: +271/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександра 19.10.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #87 : 02 Жовтень 2013, 15:41:57 »
ну ви і молодці! в мене аж слюні течуть зі слізьми вперемішку - так заздрю вам і шкодую що не потрапила до вас в таку теплу і веселу слінгокінокомпашку.

Offline Irys

• Активна Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярослав
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #88 : 03 Жовтень 2013, 03:21:34 »
 ааа) нема слів) Таня!) емоції зашкалюють) мегапрекрасний фотозвіт і, як завжди, дуже дотепні підписи, насміялась від душі) а за рєжисьора окреме дякую!) сміялась;)) в жарті є доля жарту) в своїй слінгогарячці випадково і кількох знайомих всигла заразити і ослінгувати та користуватись слінгом, по фейсбуку само собою якось вийшло активно пропагувати слінгоносіння, що знайомі в переписці почали звертатись за порадами і допомогою у виборі слінга;) і в тому всьому відчула неабияке задоволення, тому завжди буду рада нести слінг в маси) :sling але знань, досвіду і підкованості ше зовсім мало, та й треба якийсь вишкіл пройти для цього, щоб мати повеоваження поширювати це правильно. тому воно лишається в далеких мріях. але, якшо серйозно, то у містах, зазвичай і одного консультанта достатньо, так мені здається, хіба ні? а наша Іваночка як ніхто це робить гарно і професійно, вона мій слінгогуру)

Offline sunny_mood

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #89 : 03 Жовтень 2013, 12:00:43 »
Цитувати
насміялась від душі)
то ж чюдєсно! d53
Цитувати
кількох знайомих всигла заразити і ослінгувати та користуватись слінгом
думаю, така ж історія хвороби штука у кожної яка має слабість до слінгів переконаної слінгомами  d27
Цитувати
та й треба якийсь вишкіл пройти для цього, щоб мати повеоваження поширювати це правильно
в чомусь я з тобою згодна. Але якщо розібратись... то серед сертифікованих Лігою слінгоконсультантів - лише 4 чол. з медичною освітою d112 тому, висновок щодо 
Цитувати
але знань, досвіду і підкованості ше зовсім мало
можна зробити лише один: самоосвіта (бееезліч інформації, як у буквенній, так і відеоформі в тирнєті) + спілкування з досвідченими слінгоконсультантами та слінгобатьками + єжеднєвна слінгожиСТь  - ось ті необхідні речі, які шліфують бажання до форми вміння. Все відслідкувати дуууж складно, насправді (думаю, tsarivnочка підтвердить), але знати ази і не припиняти розвиватися, це можливо - завжди  ;)
Своєрідний розвиток частково залежить і від даної темки і всього, що з нею пов'язане: бо живе спілкування і ті речі, які завдяки йому можна почерпнути - то сиииила  z4   

“Let us always meet each other with smile, for the smile is the beginning of love.”
― Mother Teresa

Offline tsarivnaАвтор темы

• Слінгоконсультант форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +583/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся 03.11.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Іванка
« Reply #90 : 03 Жовтень 2013, 22:43:56 »
Цитувати
в своїй слінгогарячці випадково і кількох знайомих всигла заразити і ослінгувати та користуватись слінгом, по фейсбуку само собою якось вийшло активно пропагувати слінгоносіння, що знайомі в переписці почали звертатись за порадами і допомогою у виборі слінга;) і в тому всьому відчула неабияке задоволення, тому завжди буду рада нести слінг в маси)
Я впевнена, що людина, яка з захопленням щось робить в своєму житті (і чи це слінгоносіння, чи ГВ, чи продаж булочок) завжди притягуватиме до себе інших. Тому й не дивно, що до тебе тягнуться твої знайомі з маленькими дітьми. Якби ти народила Ярчика 3 роки тому і носила в слінгу, то я б точно звернула на вас увагу (бо ти завжди усміхнена - читай задоволена життям і материнством, у вас завжди образ "ніби йдете робити фото на обкладинку "Elle@) і теж би приходила питати де то таке чудо собі купити.  :*
Цитувати
а наша Іваночка як ніхто це робить гарно і професійно, вона мій слінгогуру)
Оооооо, а це взагалі вище всяких похвал для мене  :8 d43
Цитувати
та й треба якийсь вишкіл пройти для цього, щоб мати повеоваження поширювати це правильно. тому воно лишається в далеких мріях. але, якшо серйозно, то у містах, зазвичай і одного консультанта достатньо, так мені здається, хіба ні?
Я теж так думала поки Марта мені не запропонувала бути тут консультантом. Мені було важко, що мене називають консультантом, а я без корочки. Але язрозуміла, що для багатьох мам, які починають носити у слінгу, просто важлива моральна підтримка людини, яка цим живе вже не перший день.
Цитувати
самоосвіта (бееезліч інформації, як у буквенній, так і відеоформі в тирнєті) + спілкування з досвідченими слінгоконсультантами та слінгобатьками + єжеднєвна слінгожиСТь  - ось ті необхідні речі, які шліфують бажання до форми вміння. Все відслідкувати дуууж складно, насправді (думаю, tsarivnочка підтвердить), але знати ази і не припиняти розвиватися, це можливо - завжди 
Повністю підтримую.
Я пройшла он-лайн вишкіл для слінгоконсультантів. Ну і час від часу переглядаю відео, яке отримала від Ліги для слінгоконсультантів. Але найбільше досвіду і знань дає спілкування з мамами :*
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Irys

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #91 : 04 Жовтень 2013, 01:32:54 »
Цитувати
можна зробити лише один: самоосвіта (бееезліч інформації, як у буквенній, так і відеоформі в тирнєті) + спілкування з досвідченими слінгоконсультантами та слінгобатьками + єжеднєвна слінгожиСТь  - ось ті необхідні речі, які шліфують бажання до форми вміння. Все відслідкувати дуууж складно, насправді (думаю, tsarivnочка підтвердить), але знати ази і не припиняти розвиватися, це можливо - завжди  підморгування
Своєрідний розвиток частково залежить і від даної темки і всього, що з нею пов'язане: бо живе спілкування і ті речі, які завдяки йому можна почерпнути - то сиииила  супер   
 /quote]
Таню, о так, спілкування і практика - то наше всьо) відео і букви в тирнеті теж ок)
Цитувати
Я теж так думала поки Марта мені не запропонувала бути тут консультантом. Мені було важко, що мене називають консультантом, а я без корочки. Але язрозуміла, що для багатьох мам, які починають носити у слінгу, просто важлива моральна підтримка людини, яка цим живе вже не перший день. /quote]
це точно ну і крім моральної показати-розказати, я тепер згадую і жалкую, що не звернулась в перші дні до тебе, Іванко)

Offline Irys

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #92 : 04 Жовтень 2013, 01:37:02 »
Цитувати
можна зробити лише один: самоосвіта (бееезліч інформації, як у буквенній, так і відеоформі в тирнєті) + спілкування з досвідченими слінгоконсультантами та слінгобатьками + єжеднєвна слінгожиСТь  - ось ті необхідні речі, які шліфують бажання до форми вміння. Все відслідкувати дуууж складно, насправді (думаю, tsarivnочка підтвердить), але знати ази і не припиняти розвиватися, це можливо - завжди  підморгування
Своєрідний розвиток частково залежить і від даної темки і всього, що з нею пов'язане: бо живе спілкування і ті речі, які завдяки йому можна почерпнути - то сиииила  супер  
Таню, о так, спілкування і практика - то наше всьо) відео і букви в тирнеті теж ок)
Цитувати
Я теж так думала поки Марта мені не запропонувала бути тут консультантом. Мені було важко, що мене називають консультантом, а я без корочки. Але язрозуміла, що для багатьох мам, які починають носити у слінгу, просто важлива моральна підтримка людини, яка цим живе вже не перший день.
це точно, але ти ж слінговишкіл онлайн пройшла, то ж і є та сама корочка) ну і крім моральної показати-розказати є потреба, я тепер згадую і жалкую, що не звернулась в перші дні до тебе, Іванко)

Offline sunny_mood

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #93 : 05 Жовтень 2013, 22:42:41 »
А хтось помітив, що сьогодні павутинка у повітрі літала?  ;) - натхненна сьогоднішньою теплою (в прямому значенні цього слова) зустріччю, організованою прекрасною Наталочкою natali_z d9
ДАЮ МАЯЧОК на аналогічну слінгоздибанку на тижні d53
Обов'язкові атрибути зустрічі - термоси ;), щось смачненьке та чудовий настрій :sling і гаааааайда на сеанс з шелестіння листочків під ногами та приємних слінгорозмов за чаєм/кавою/тим, чого ще душа може бажати ;) у парку Шевченка  d77
― Mother Teresa

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #94 : 05 Жовтень 2013, 23:59:12 »
Цитувати
Обов'язкові атрибути зустрічі - термоси , щось смачненьке та чудовий настрій  і гаааааайда на сеанс з шелестіння листочків під ногами та приємних слінгорозмов за чаєм/кавою/тим, чого ще душа може бажати  у парку Шевченка 
Голосую за середу :sling Хоча, можна і в понеділок :xmm
Слінги, слінгоодяг, слінгодевайси... Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline sunny_mood

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #95 : 06 Жовтень 2013, 00:46:36 »
Цитувати
Голосую за середу
Підтримую! z4 А то мандей якось дуже швидко: є вірогідність того, що ми з тобою не встигнемо розсмакувати вчорашню приємну здибанку  ;)
― Mother Teresa

Offline Kinder

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +267/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марк, 8.05.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #96 : 06 Жовтень 2013, 14:39:17 »
Ми ЗА, в будь-який день  d53

Offline Христик

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #97 : 06 Жовтень 2013, 17:28:44 »
ми теж з вами)

Offline Irys

• Активна Мамка
    • Награды
« Reply #98 : 06 Жовтень 2013, 23:38:23 »
і ми! і ми!) за будь-які варіанти) ше й на тижні обіцяється прекрасна погода ніби)

Online Soulless

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +231/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #99 : 07 Жовтень 2013, 00:11:39 »
І ми б до Вас прибігли  :sling або так  d102

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #100 : 07 Жовтень 2013, 15:35:18 »
Ну то що: середа?
Пропоную 12:00, бо ми з Кіндерами сьогодні гуляли через обід, то погодка саме  z4 Бо ближче до 17:00 в парку вже прохолодно може бути.

Offline Христик

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #101 : 07 Жовтень 2013, 15:36:42 »
ок, середа  z4