Автор Тема: Неадекватні сусіди  (Прочитано 11203 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline milka-2010

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +99/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
Re: Неадекватні сусіди
« Reply #17 : 11 Листопад 2013, 22:21:01 »
Цитувати
я маю відеозапис їхніх обзивань на телефоні і мені не важко ще зробити, от чи це допоможе  xmm До речі, десь два тижні після сварки у нас перестав їсти, а потім не повернувся додому наш любимчик Лорді, собака 5 років, і я впевнена на 100%, що то вони його отравили
Чисто теоретично звісно ви можете накатати скаргу на сусідів на підставі цього відео, але на практиці я впевнена ніякого результату в нашій державі не буде, ну максимум дорога міліція приїде і зробить зауваження вашим сусідам...та ще більше настроїть проти вас...Хоча трохи полякати цим можете, просто щоб ше гірше не було, якихось капостей у вашу сторону, як з собачкою... І на  скільки я знаю, таємно зняті відеозаписи у суді раніше не приймалися до уваги, може в новому кодексі щось помінялось, але наврят чи у вас дійде до суду... А собачку дуже шкода, співчуваю, але ви нічого не докажете, що то їхніх рук справа, хіба би на відео вони погрожували її отруїти, а так це буде вже на їх совісті...  d111

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +150/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #18 : 11 Листопад 2013, 23:24:37 »
Я думаю, що все реально,треба тільки консультуватись з грамотними людьми,все залежить від ситуації. От мої сусіди вічно сварились (вони шукають собі постійно жертву),то був суд і жінка виграла 2000грн.Правда той сусід тепер каже,щоб брала собі ті гроші на лікарства,але вже не чіпають один одного.

Offline Женя С.

• Своя Мамка
  • Репутація: +56/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тадейчик
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
« Reply #19 : 12 Листопад 2013, 11:24:07 »
rainbow, ви уточніть за момент "чи це громадське місце" в когось? і тоді штрафом можете наказувати. Але це ж наші люди...такі...поводять себе..як хрюшки мяко кажучи...і хочуть, щоб було як у Європі..
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Мамася

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +444/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик 26.04.2011
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #20 : 18 Листопад 2013, 21:03:50 »
А у мене, дівчата, така ситуація, що "і смішно, і грішно".
Субота, 11.30. дзвінок у двері. Відкриваю - стоїть сусідка знизу. І зразу до мене з претензіями, чого я не  заспокою свою дитину, бо бачте, він бігає по коридору і заважає їм спати.    d107  Це все об 11.30. І якщо я не  "угомоню" свою дитину, то вона міліцію викличе.  d111 Тиче мені в руки якісь папірці з законом, що я перевищую якісь там норми шуму. щоб я почитала. Мало того, коли я їй відповіла, що у мене мала дитина, яку я не привяжу до ліжка, і  це не 6 ранку чи 12 ночі, і моя димтина має право гратисяв себе в квартирі,  то вона вставила ногу в двері і не давала мені їх закрити, поки я не покликала чоловіка.  d105. І як з такими людьми бути? 
[/url]

Offline Cris

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +9/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катерина
« Reply #21 : 14 Серпень 2014, 20:00:15 »
Я вам співчуваю, маю щось схоже, придурок підліток за стіною, який цілодобово гучно слухає музику і через день збіговиська всю ніч . А в мене двоє діток маленьких і нічого не мож зробити... не доходить ніяк.

Offline NataFАвтор темы

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +193/-0
  • життя прекрасне
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталка
« Reply #22 : 14 Серпень 2014, 20:04:26 »
Цитувати
який цілодобово гучно слухає музику і через день збіговиська всю ніч
вночі, саме під час гучного збіговиська, викликаєте міліцію

Сезон меду 2017 відкрито!

Offline Маша86

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +854/-1
  • Моя сім"я- моє ЩАСТЯ!!!!
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадимчик - Павлик
  • Ваше справжнє ім’я: Маша
« Reply #23 : 14 Серпень 2014, 20:11:54 »
Як сказали колись сусіди одні другим, ні ви ні ми не живемо в особняку,тобто треба бути нормальними, і ставитись до сусідів з повагою і вимагати акої ж до себе, не з криками, але адеквана поведінка це 100% норма.  От колись над моєю кімнатою жив "нєформал" і карооке співав з сестрою, і матюкав все і всіх, і на гітарі грав і збіговиська , то ніхто йому нічого не казав, бо то все одно я горохом,отак і виріс ,трохи легше стало ,але зате собака там виє цілими днями,реально хочеться дзвонити до служби захисту тварин,просто виє і виє, і так роками. І батьки так його виховали.
Тепер я свого сина остерігаю, гупати і стрибати з ліжка не дозволяю ні вдень і ні вночі,стараюсь йому пояснити ,що він заважає,і розумію,що то дійсно знизу чути.  Хоча могла б теж сказати,що дитина,але як знаю,що то так чути може, пилососом користуюсь максимум до 21,00,так само пралкою. Починаю з себе. Бо інакше не буде .
СП Іспанських брендів
Залишки з СП Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Ната1980

• Своя Мамка
  • Репутація: +91/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: вже більший від мами)))
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #24 : 21 Серпень 2014, 23:49:29 »
І сміх і гріх! У мене також "веселі" сусіди. Приходили раз і розказували, що ми то заголосно ходимо, то пралка у нас дуже шумна (я живу на другому, а вони на ЧЕТВЕРТОМУ поверсі). Що тут скажеш!? Але недавно поселилися люди на третьому поверсі, то кілька днів тому приходили з вибаченнями, що будуть звук телевізора скручувати  і ходити намагатимуться тихіше. У мене були великі очі, я нікому не скаржилася, та і не було підстав. І телевізора їхнього я не чую, і ходять люди нормально. Виявилося, що то наші уже спільні "веселі" сусіди їм записку написали, а ті подумали, що то я! Я розумію, що живемо у багатоповерхівках, що треба вчитися якось співіснувати, але ж адекватності ніхто не відміняв!!! d107

Offline sladkoyeshka

• Активна Мамка
  • Репутація: +8/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ксенія
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
« Reply #25 : 10 Лютий 2015, 11:55:03 »
А в мене сусід терорист. наслав газовиків типу я його чадним газом травлю (будинок польський на 3квартири. Я на першому він на другому )а я на 9му місяці була то дві бригади ходили все перевіряли в нас все ок. А той придурок до себе їз не пустив. Я з сусідом сварилась і він мене рознервував що я на другий день народила (37тижнів) мій батько сказав йому шоб до мене не ліз бо я через нього заскоро родила.. а той ідіот написав в міліцію шо його травлять газом і шо погрожують (хоч ніхто йому не погрожував) приходив участковий все поняв. І сказав шо той сусід придурок. Потім через два дня я сиділа з малою нікого більше не було дома. То той ідіот викрикав на сходах (так шоб я чула і мене нервувати) шо ми його травим і шо тут всі нерозумні. Незнаю що робити.. він як ходить то в мене люстра ходуном йде і здвенить. підкажіть як з цим боротись. А то сил нема..  :maf :xo-xo
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline tanyar

• Активна Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна, 15, Дарья 3.5рочки
  • Ваше справжнє ім’я: тетяна
« Reply #26 : 10 Лютий 2015, 12:45:07 »
У нас новобудова по Бандери, в під"їзді по 2 кв. на поверсі. Живуть ніби-то поважні  і адекватні люди-лікарі, помічник депутата, приватні підпприємці,викладачі, але ... як казав класик" не место красит человека". Один з сусідів заходить в запой- і починається... музика і танці о 2-3 годині ночі і до ранку, може танцювати, хоча швидше гучно падати на підлогу, влітку виставляє магнітофон на підвіконня і цілу ніч це слухає весь двір.... і нічого , всім заважає, але міліцію викликаємо тільки ми. Хоча він живе не над нами, а через поверх вище, одного разу нарахувала , що він крутив "чому розплетена коса" 28 разів, і кожного  разу волав а- капелла  разом з записом. Я не прислухаюся спеціально, співи чути так, що здається співають на вухо. Ну зустрілися сусіди, побідкались і ... тиша. Ну от чому в нас такий народ? Чому всім заважає, але НІХТО НІКОЛИ НІЧОГО не робить?Я кажу давайте колективом пише заяву дільничому-ой, та шо то дасть, і все. Одні балачки. Тому і в такій державі живемо і допустили такий жах- всім  все пофіг. А як діти кидають обгортки , здавалося би таких вихованих батьків...., а насіння-нічого, то будуть же прибирати.Мене це просто вбиває.

Offline Ната1980

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #27 : 10 Лютий 2015, 12:52:17 »
Ой, настрій підняли. Тут можна багато веселих історій прочитати...

Offline Galjysik

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +156/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, 6.03.2011р.
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #28 : 10 Лютий 2015, 13:54:02 »
Не знаю, що вас так розвеселило. Для людей це справжня біда.
В мене батьки в селі мають таких сусідів, що нікому б не побажала такого щастя.  

Offline wwwild

• Активна Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #29 : 10 Лютий 2015, 14:13:38 »
А в нас (ще коли я жила з батьками) поверхом нижче жив сусід - весільний музика. То він репетирував часто, але грав гарно (якийсь духовий інструмент), не репетирував пізно ввечері чи з самого ранку, в піст. Але одного разу пізно вночі (2-3 ночі) вертався з якогось дійства ще з двома проводжаючими. Всі дружно і голосно співали українських пісень. Але, зарази, гарно співали - на три голоси і не фальшивили, прийшлось слухати близько пів години, я навіть на це не образилась )))  d27
 Коли поставили м/п вікна шуму стало набагато менше.

Offline Galjysik

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +156/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, 6.03.2011р.
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #30 : 10 Лютий 2015, 14:16:10 »
Мені саме не приємне слухати, як сваряться сусіди. Чоловік кричить, матюкається, жінка верезщить, дитина пллаче :(

Offline Саша В

• Своя Мамка
  • Репутація: +87/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Хлопчик, дівчинка
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
« Reply #31 : 10 Лютий 2015, 16:18:00 »
а мені що робити - в мене сусіди зверху - студенти так гупають, як ходять, щось наспівують, а в туалеті так голосно піс...ть, що здається, що тобі на голову щось лиють... там живе дівчина і три хлопці (один з них її брат, один інтерн-хірург) і дуже часто один з них сидить вдома і гупає, гупає, а ввечері починають дивани розкладати, табуретками стукати, в мене вже через них з молоком проблеми (дуже нервуюсь). Один раз я навіть ходила до них говорити - не подіяло, що ж робити?

Offline Ната1980

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #32 : 10 Лютий 2015, 18:22:02 »
Цитувати
Не знаю, що вас так розвеселило. Для людей це справжня біда.
В мене батьки в селі мають таких сусідів, що нікому б не побажала такого щастя. 
У мене теж "веселі сусіди" (див. пост вище), тому вже навчилася сприймати ситуацію з гумором. Ну толку з того, що мені підуть нерви: зле все одно буде лише мені. Якщо їм заважає пральна машинка, то це ж не означає, що буду прати руками. Правда ж?

Offline Санька32

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +150/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Саша
« Reply #33 : 10 Лютий 2015, 18:51:54 »
В мене сусіди вже перевиховані..Викликала міліцію участкового .навіть з земельного..Набридло що вони постійно різали дерева на моій території..
Прежде, чем гoворить МНЕ, как вoспитывать МОЕГО ребенка, покажите СВОЕГО идеального!