Автор Тема: Вагітність після викидня та завмершої вагітності  (Прочитано 9853 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Хрустя

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Доця 8 рочків
  • Ваше справжнє ім’я: Христина
Re: вагітність після викідня, та 3В
« Reply #51 : 16 Липень 2014, 14:49:53 »
Всім привіт коротенько розкажу як я лікувалась після викидня. Через пів року попала в лікарню з кистою і повною непрохідністю труб ,з мене просто викачували гроші і ганяли по всіх можливих торч аналізах і не тільки.Мали робити операцію....через знайомих поїхали в Чернівці . Лікарка посміялась що наші лікарі чуть що і все спихають на торч інфекції.А ще є щитовидка ,гормональний фон ,спадповість ,стан матки ендоменрію і таке інше а вже потім такий фактор як торч(наші мами навіть не знали що це таке) одним словом розписала мені лікування на півроку для щитовидки,печінки,нирок,розсмоктуючу терапію (свічки,і уколи в живіт) ...І сталось чудо МИ ВАГІТНІ!!!! Правда після викидня пройшло 6,5 років ,але ми не втрачали надію.Нажаль ця лікарка виїхала закордон , хороші фахівці в нас не затримуються.Дівчатка хочеться всім побажати не втрачати надію ,і найти хороших фахівців своєї справи.     

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #52 : 16 Липень 2014, 15:58:54 »
Цитувати
Ще дуже багато значить, де ви робите ці аналізи, бо лабораторії у нес дуже різні.
Про аналізи на торчі методом ПЛР Матейко мені казала, що можна робити, де завгодно, бо там така методика, що не залежить від лабораторії. Якщо якась інфекція є, то воно світиться, треба хіба бути сліпим, щоб це не побачити. Сказала, що він на 99,9 достовірний, тим, хто його винайшов, дали Нобелівську премію.
Цитувати
Просто нашим гінекологам (не всім, на щастя) зручніше все зіпхнути на маму
Так, тій моїй колежанці всі казали, що винна генетика і їй треба "міняти сперму"  :/
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Валерівна

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +321/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся, Даринка
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #53 : 17 Липень 2014, 11:40:20 »
Бачу, що і мені треба звернутись до інфекціоніста, бо аналіз виявив антитіла IgG до ЦМВ, а IgM не виявлено, всди, де читаю розшифрування в інтернеті пише прилизно, що виявлення вірусу ЦМВ або антитіл IgG не є показанням до лікування, а мені гінеколог лікування призначив  :xmm я не проти лікування, але якщо воно дійсно потрібне  d112
Підкажіть, як знайти Матейко?

Offline Наталія Новаковська

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ростик і Оксанка
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #54 : 17 Липень 2014, 12:23:08 »
Матейко приймає в інфекційній лікарні на Максимовича, в новому корпусі, де рентгенкабінет на другому поверсі.

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
« Reply #55 : 17 Липень 2014, 12:43:11 »
Галина Богданівна Матейко. Здається, вона приймає тепер приватно, на Чорновола навпроти пологового в новій приватній клініці. Ще раз натиждень (здається, у вівторок) приймає у ЖК №1. Але працівники Медакадемії з липня до кінця серпня переважно у відпустках. Тому варто телефонувати на кафедру перед тим, як їхати в інфекційну.
Цитувати
бо аналіз виявив антитіла IgG до ЦМВ, а IgM не виявлено, всди, де читаю розшифрування в інтернеті пише прилизно, що виявлення вірусу ЦМВ або антитіл IgG не є показанням до лікування
Можу помилятися, але їх, здається, треба здавати раз на 3 тижні, щоб бачити в динаміці - чи вони не ростуть.

Offline Валерівна

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +321/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся, Даринка
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #56 : 17 Липень 2014, 13:00:00 »
Цитувати
Можу помилятися, але їх, здається, треба здавати раз на 3 тижні, щоб бачити в динаміці - чи вони не ростуть.
я в тому не спец, тому хочу ще до когось звернутись

Мотря, а що то за клініка на Чорновола?

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
« Reply #57 : 17 Липень 2014, 13:42:58 »
Ось дівчата писали: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline emiliya2308

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Вадим-4 роки,Ліза-1,7 роки,Тимофій-7 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Емілія
« Reply #58 : 22 Вересень 2014, 18:12:41 »
після першої дитини я завагітніла через 5 місяців. В 9 тижнів-завмерша вагітність,серце в дитинки забилося один раз і то ледь чутно.
Потім я дізналася що вагітна як малому виповнився рочок. На 14 тижні почало кровити-стався викидиш.А потім благополучно родила донечку,і пізніше синочка)))

Offline Світлана237Автор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +57/-1
  • чому би граблі нас не вчили,а серце вірить в чудес
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 01,11,2006 Діаночка 07,03,2014
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #59 : 03 Січень 2015, 18:49:59 »
Завжди захоплююсь такими людьми яки писля численних невдалих спроб ,всеривно не опускають руки и крокують до свого маленького карапузика який обовязково зявиться! Мени здавалося що свит навколо мене просто зчез, а я лишилась сама з собою и диким болем в души, якби не моя швидка вагитнисть то я би точно мозгами рушила! Трохи биль уже пустила,бо маю безмежне щастя! Но всеривно зустричаючи диток яки родились в той термин що мав синочок родитись серце стискаэ до бестями, стараюсь про це просто не думати. Колись твердо хотила одну дитину, чоловик трех, писля 2 вагитности знаю точно що рожу ще мин одну крихитку!

Offline Маряна2012

• Активна Мамка
  • Репутація: +59/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #60 : 15 Січень 2015, 23:15:50 »
І в мене таке було. Перша вагітність нормальна - дитина здорова. Через 8 років друга вагітність - завмер плід на 8-9 тиж. Ніяких аналізів не здавала, ніяк не лікувалась і ще через 2 роки спробувала знову завагітніти - і вийшло все нормально. Правда коли дізналась про вагітність, звернулась до лікаря, який назначив гормональні таблетки лютеїну приймати до 20 тиж. Зараз пройшло вже 30 тиж і дякувати Богу все нормально  d101, надіюсь так і буде.

Сказали спасибо: oljysyk

Offline Світлана237Автор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +57/-1
  • чому би граблі нас не вчили,а серце вірить в чудес
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 01,11,2006 Діаночка 07,03,2014
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #61 : 03 Квітень 2015, 14:41:58 »
і в мене коли почався тонус з 3 вагітністю теж ставила лютеїн , але правда сама собі його призначила не чикаюч рекомендацій, що називається була у відчаї і поклалась на відчуття та поміч Бога!!

Offline juliette_if

• Активна Мамка
  • Репутація: +14/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данічка
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #62 : 03 Грудень 2015, 10:53:41 »
я мала викидень на 10 тижні вагітності, сказали, що через півроку тільки можна, але ми не планували ще, коли завагітніла ще раз, через 4 роки, то дуже переживала, щоб не повторилась історія майже всю вагітніть, але дякувати Богу все добре!!! d53

Offline Христик

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +277/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Христя
« Reply #63 : 27 Березень 2016, 17:12:27 »
дівчата, порадьте толкового лікаря у Франківську,хто береться і лікує в таких непростих випадках?

Offline nataha626

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій 2, Марко 4міс
« Reply #64 : 10 Квітень 2018, 10:21:12 »
Боляче писати, в 16 тижнів лікар сказав що є тонус, два дні покапали магнезію і вночі в мене пішли виділення таке враження що відійшла пробка, ми повідомили лікаря на що нам добавили герутрам, так тиждень ще були час від часу виділення рожевого кольору, так як лежала в Богородчанах , а лікар Узд був на курсах ми прочекали його тиждень і в понеділок коли нарешті пішла на узд поставили діагноз: маловіддя, підозра на іфікування навколоплідних вод, як потім виявилось шансів виносити лікар не давав взагалі, ми в той день поїхали на контрольне узд до Дельви вона підтвердила маловіддя але ще + гематома , ще здали аналізи на торч інфекції, і в мене за той весь час страшно почав боліти живіт, поки доїхали назад в лікарню то почалися страшні виділення просто витікали рікою води, нам сказали що це все і дали направлення з Богородчан на Франківськ так як в мене з двома першими кисерили і два рубця на матці ніхто братися в нас за мене не хотів, коли ми приїхали в Франківськ на 4 поверсі черговий лікар пробував ще щось зробити але було пізно, ніч промучились на узд серцебиття ще було навіть зранку на наступний день але шансу щось зробити не було,  так як води уже відійшли((( мені поставили 4 таблетки і викликали роди, це була мука і лікарка яка чергувала справжня відьма, все казала що ще не скоро народжу і щоб я не перегравала що не так воно вже і болить((( народила я в палаті вона просто випала з мене на очах в чоловіка, біль який я відчуваю й досі не передати словами, це була наша дівчинка( маю двох хлопчиків 4 і 2.8 рочки)  далі страх і розпач, істерика і слова які лунали від кожного " чому плачеш , маєш уже двох" від того часу пройшов тиждень , так це мало і сльози лиються кожного дня, питання чому, чи можна було щось змінити??? І ще хоча до 14 тижня на узд все було ідеально всю вагітність я відчувала неспокій, ніяк не могла зрозуміти звідки страх і чому, а два тижня перед цим наснились дохлі рибки які я хотіла врятувати я не змогла, після сна неспокій подвоївся..... Зараз важко і боляче(

Offline Mary5

• Своя Мамка
  • Репутація: +62/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Мар*яна
Наталочко,тримайтеся,моліться і не шукайте винних...Не виніть себе,ваше ангеля потребує вашої молитви.
Невимовна втрата,так..І ті,хто кажуть-Та,що там може боліти-нічого не знають,бо справді це пологи,тільки менший термін.
Теж 8 років назад не зберегли мені дитинку в Богородчанах,та ніхто і не старався,був 16 тиждень,народжувала 7 годин,теж казали,що вимахуюся,що кричу...
Сил вам і терпіння.

Offline nataha626

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Тимофій 2, Марко 4міс
mary 5, дякую за підтримку.... це сталося тиждень тому якраз минулого вівторка народжувала, і зараз здається що це страшний сон і коли прокинуся то цього всього не буде.. .  хочеться кричати від того душевного болю((( з усіх сил стараюся буди сильною так як двоє малявок постійно зі мною і коли плачу старший відразу починає питати що сталося...