Автор Тема: Давайте покажемо приклад) - організація екоакцій  (Прочитано 7605 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Маріанна К

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маріанна
Re: Давайте покажемо приклад)
« Reply #34 : 27 Грудень 2011, 00:33:31 »
1.На території міста заборонено палити сміття,листя,пластикові пляшки.У димі утворюються канцерогени,якби ж то тільки алергія.Дзвоніть на 552283-служба оперативного реагування міськвиконкому.Є немалі штрафи.
2.З дітьми йти на акції по прибиранню не раджу.В україні епідемія туберкульозу офіційно підтверджена ВООЗ,вона набирає обертів після амністіі до дня незалежності цього року,коли президент випустив на волю 130 тисяч з хвостиком зеків на волю.Паличка  Коха "валяється" попри всі бардюри в місті(де харкотиння повно),а як за сильно працює прививка вашої дитини--не раджу прбувати.І не дай Бог вам пережити відчуття коли ви вириваєте з рук своєї дитини шприц з іще свіжою кров"ю,котрий вона знайшла поки ви відвернулись чи прибираєте папірці.Ми це пережили,мало не посивіли і встигли вирвати з рук.
Я не цинік і не песиміст,я "старий боєць",вчений і битий,тому трохи вас охолоджую.Все говорите вірно,але методи перегляньте.
"Я понимаю, что дома должно быть убрано и было что покушать. Я только не понимаю, причём тут я ?"

Offline kokocuk

• все буде добре! :)
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +702/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #35 : 21 Лютий 2012, 18:28:20 »
Дівчатка,тут про флешмоб говорили.
Весна дуже скоро прийде d41 може зберемось і посадимо деревця? d100
СП на жіноче взуття Для того щоб побачити посилання: Register or Login] (є можливість викупу поштучно)

Offline Маріанна К

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #36 : 22 Лютий 2012, 09:03:59 »
Може..але без організаора того не станеться.Хто візьметься?
Треба мати де взяти більшенькі саджанці(щоб машиною вивезти з лісу,треба дозвіл,бо ДАІ не пустить,а в купувати-дуууже дорого),забезпечити лопатами і мати рукавички.
kokocuk,берись,думаю охочі будуть,або напиши нову темку про те де взяти саджанці і хто за!
Ще треба обрати територію для флешмобу або акції,щоб нас не ганяли власники прилеглих територій будинків,може кому сонця мало,люди є різні.
Відписуйтесь,от і промоніторимо ситуацію.
"Я понимаю, что дома должно быть убрано и было что покушать. Я только не понимаю, причём тут я ?"

Offline kokocuk

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Весняний флешмоб
« Reply #37 : 22 Лютий 2012, 15:10:59 »
Доброго дня!
Дівчатка,назріла така ідея-по весні,коли вже можна саджати деревця пропоную зібратись і посадити кожна по деревцю і звичайно,щоб дітки допомогли в такій чудовій справі.
Тільки так як в цьому місті я живу не так давно,нікого не знаю d100
Є кілька питань!
1.де можна взяти садженці(і які деревця будемо саджати)
2.Треба обговорити місце нашого флешмобу,може якась теріторія садка чи школи і щоб всім участникам було зручно

Відписуйтесь дівчатка,хто за і що думаєте!Треба показати нашим діткам приклад,як треба дбати про природи і наше місто :)
СП на жіноче взуття Для того щоб побачити посилання: Register or Login] (є можливість викупу поштучно)

Offline inna32

• Свідома Мамка
  • Репутація: +35/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
« Reply #38 : 24 Лютий 2012, 11:57:31 »
Дуже класна порада! Але деревце 1 можна купити на базарі (недорого) і висадити біля свого будинка, під вікнами свого будинку, у садку-школі, де ходить дитина, на роботі! З цими новобудовами, вже і не бачиш озеленення міста, то звідки має бути кисень? Давайте подбаємо про майбутнє дітей! В мене ще така пропозиція! Я наприклад в паперову коробку скидую різний папір, потім відвожу до свекрухи вона здає макулатуру. Я роблю не заради грошей, а щоб папір дурно не гнив, а знього щось вироблялося, менше дерев винишувалося. Недавно дізналася, що склотару різну беруть по 2 коп.закг.Тому тепер не викидаю у смітник, а буду збирати у ящик і вивезу на пункт прийому склотари. Адже закордоном всі сортують сміття ( в мене мама там живе) і джипи привозять макулатуру, шкло (правда чисто з сумлінної точки зору) в спец. місця біля магазинів. То чому ми не можемо це робити, хто заради грошей(виміняти на туалетний папір), а хто з екологічної точки зору! Якби ми робили це більше, країна була б не така засмічена, багатша однозначно! Пластик я викидаю тільки в спецсмітники. Біля деяких будинків є спецсмітники для шкла. Пункти прийому склотари, макулатури най кожен напише біля кого є і за якою адресою. Пишу де знаю: м-н Антошка (ззаду), Сухомлинського, навпроти м"ясокомбінату тощо. Не будемо байдужі до вланого життя, життя дітей! Ще про шкідливість кульків( які не перегнивають і виділяють канцерогени), можна придбати сумку багаторазового використання і з нею ходити за покупками
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Маріанна К

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #39 : 24 Лютий 2012, 12:15:46 »
Скло в моєму смітнику нечасто є,кладу зверху,якщо чесно....для бомжів,вони дуже раді з того,самі здають тару.
А все решта чиста правда і я згідна,от тільки туалетний папір з макулатури--небезпечно дуже,я  читала про те і боюсь,тому беру з нової сировини папір для дому.Вже краще най на гофротару використовують макулатуру,але щоб пропало,дійсно гріх.
Я з маленьким деревцем такий фокус робила,тобто садила--діти обдирали листя як грались у дворі ( я з вікна гукала,як дома була,але...)--воно не вижило,тому кажу про великі саджанці--по 1,5 метра а то і вищі,це реально виживе.Жек у нас 2 роки тому садив такі крупні дерева і гарнезні бордові кущі.....Одно дерево не прийнялось,друге вночі сусіди викопали,бо їм єдине південне вікно закриватиме,три кущі вкрали ночами,видно на базар понесли,бо недешеві.
Треба це все робити,але з розумом і маючи інформацію.

Offline inna32

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #40 : 25 Лютий 2012, 16:48:25 »
Можна масову посадку фруктових дерев організувати в інтернатах., діткам буде влітку, що попоїсти.Може хтось живе в надвірній, Снятині ще де є інтернати і знає ситуацію. Не знаю як справи в школі інтернат на Чорновола? Хто знає?

Offline inna32

• Свідома Мамка
    • Награды
Re: Весняний флешмоб
« Reply #41 : 25 Лютий 2012, 16:55:37 »
Ви молодець! Садженці може кожна "мамка" купити на базарі, прийти на певну годину в певний час. Визначаємся як потепліє.Я пропоную школу-інтернат на Чорновола, там дітки з неповноцінних сімей, якщо посадити фруктові дерева, буде чим ласувати в літку! А кожна людина може посадити деревце біля будинку, під вікнами, у садку-школі де ходять дітки. Адже їм так потрібен кисень. А біля нових новобудов нічого не садять, тому не будемо байдужими, а створимо красу самі біля себе!

Offline kokocuk

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #42 : 25 Лютий 2012, 22:37:33 »
можна і так z4 Нам потрібні ще добровольці d41

Offline Маріанна К

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #43 : 25 Лютий 2012, 22:53:28 »
На Чорновола садити ,напевно,можна.Але інтернат розташований в місті і попри дорогу,ще й кільцеву,а плодові дерева вважаються непридатними до вирощування і вжитку іх плодів у зоні міста (екологія)......Щодо декоративних--не знаю,але мені здається,що там щось таки у них росте,вони навіть проріджували,там же й спортмайданчик є. Дітей ,правда туди  водять з повних сімей багато,так що не знаю як забагато є класів сиріт,і чи всі не переведені в Угорники,а тут уже майже звичайна школа. В Угорниках  ніби все зелено довкола інтернату.
Районні і нтернати не дуже мають проблеми з заленню.

Offline Валерівна

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +314/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Катруся, Даринка
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #44 : 25 Лютий 2012, 23:04:29 »
Цитувати
В Угорниках  ніби все зелено довкола інтернату.
там з деревами проблем нема, на території їх достатньо і ще є свій сад  :)

Offline лана лістат

• люблю своїх хлопчиків
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +112/-0
  • Ангели є на землі і це мій Синуля)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Маркус,5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Руслана-Катерина
« Reply #45 : 26 Лютий 2012, 10:27:43 »
супер ідея,можна по районах розбити "підрозділи",які будуть садити район близько до свого....
kokocuk,за ідею +1...

Offline ledi_eM

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +137/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ніка
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #46 : 28 Лютий 2012, 12:09:32 »
Дуже гарна ідея + :)
Щодо школи-інтернату то треба домовитися з адміністрацією, бо посадити посадимо, а доглядати за ними хто буде? Щоб дерева родили, їм догляд потрібен. А там на жаль є не дуже моральновиховані діти, можуть і повисмикувати чи поламати.

Offline kokocuk

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #47 : 28 Лютий 2012, 13:38:28 »
Дякую за + :)
можна якусь школу початкову

Offline Viktorija

• Кожне бажання дається нам разом з силами для його здійснення
  • Адміністратор
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +922/-0
    • Награды
« Reply #48 : 28 Лютий 2012, 13:41:24 »
Ідея суперська, але я бсадила там де гуляють наші дітки, в парках , сквериках, але то мабуть треба з кимось узгоджувати d130
Увага! Правила форуму:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline **Ксю**

• Свідома Мамка
  • Репутація: +94/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #49 : 28 Лютий 2012, 13:45:33 »
дуже класна ідейка  z4- зелені ніколи не буде забагато - але таку посадку точно треба буде узгоджувати з керівництвом закладу або містом...

Offline Ellenka

• Своя Мамка
  • Репутація: +199/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Альбінка, Полінка
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
« Reply #50 : 28 Лютий 2012, 13:51:18 »
Я також "за" таку ідею. ;) Але то треба узгоджувати з садовим господарством ( чи хто там за насадження в місті відповідає). Бо зараз дерево по документах легше зрізати чим посадити d110