Автор Тема: Давайте покажемо приклад) - організація екоакцій  (Прочитано 7174 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Yevgeniya

• Активна Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Орест, д.н. 25.06.13
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
Re: Давайте покажемо приклад)
« Reply #68 : 08 Лютий 2014, 23:34:09 »
А я ось уже 4 роки користуюся для сміття пакетами-маєчками, на базар беру завжди пакети з дому, у магазинах постійно відмовляюся від зайвих запаковувань - але цей поліетилен ніколи не переведеться! Теж ціла шухляда наповнена пакетами!  mish

Offline Вітослава

• Свідома Мамка
  • Репутація: +70/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вітослава
« Reply #69 : 11 Березень 2014, 09:27:46 »
Дівчата, а в нашому дворі є такі мамусі,що на лавочках сидять, позакурюють собі, або насіння плюють і то все під ноги кидають. І зауваження їм робиш, що як прийшли в чужий двір, то ведіть себе по-людськи, то ще й послати можуть куда подалі. А коли дитина кидає обгортку під ноги а за 20 метрів смітник, то навіть зауваження не робиться.Скажіть, що виросте з тих дітей? Моєму 1,5, але він знає, що то кака, треба нести в смітник і під ноги не викидати.
Можливо, це не стосується цієї темки, але я наприклад велика противниця собак і їх господарів, які собі дозволяють вигулювати тварин на дитячих майданчиках, або на тих клаптиках травички в дворах...От зійшов сніг і таке все кругом.... загаджене, що стати нема де, так шо ходіть діточки по асфальті, бо люди псів мають, але не мають елементарної культури за тими псами прибрати.
Це така тема, на яку можна дуже і дуже багато писати....безкультур*я просто вражає і часом не можливо зрозуміти помислу тої людини, яка таке робить. От в нас біля 36 садка (пасічна), майже біля воріт, хтось викинув кульок зі сміттям, собаки то розірвали і всі "милуються" прокладками, трусами і т.п. Ну хіба нормальна жінка чи дівчина таке зробить? в голові не вкладається як можна так смітити....а хто, шановні, має прибирати за вами? Починати наводити порядок треба з себе, з свого ставлення до навколишнього середовища, з своїх думок і голови...Тоді буде результат
Найдорожчий браслет - гумова бірочка, на якій написані вага, ріст і час появи на світ твого малюка

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline neonila

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 7 років і 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #70 : 14 Березень 2014, 18:07:06 »
Повністю згідна. Я живу близько центру, гуляю з дитиною, то тільки дивлюся, щоб дитина не вступила в  скажімо "наслідки вигулювання собак".

Offline Yevgeniya

• Активна Мамка
  • Репутація: +16/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Орест, д.н. 25.06.13
  • Ваше справжнє ім’я: Євгенія
« Reply #71 : 22 Березень 2014, 01:50:54 »
Дівчата, є чудова нагода показати приклад як зробити місто чистим. Ви, мабуть, чули про таку Всеукраінську акцію Зробимо Украіну чистою. Цього року вона відбуватиметься 12 квітня. Пропоную визначитися з місцем, яке би ми могли прибрати, залучивши до цього процесу також діток і татусів  :flv
Які будуть пропозиціі?  d120

Offline nadinka_m

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +371/-0
    • Награды
« Reply #72 : 22 Березень 2014, 02:06:14 »
 :hi
я з радістю підтримаю цю акцію d41
щодо пропозицій, то пропоную прибрати парк, наприклад той що на Хоткевича.

Offline arcobaleno

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +149/-5
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #73 : 22 Березень 2014, 08:45:29 »
Я б теж долучилась до акції.

Побудь, мій Боже, отут, зі мною, У цьому полі, у розпал бою. Серед руїни і серед краху Не дай пізнати глибини страху.

Offline Karapuz

• Свідома Мамка
  • Репутація: +18/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
« Reply #74 : 14 Червень 2014, 17:03:37 »
дівчата хто знає де є в районі Галицької пункт прийому макулатури?

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +673/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Ось таке є в нас :bo

Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Філософія прибирання житла і не тільки) - удосконалюємося разом!

Offline inna32

• Свідома Мамка
  • Репутація: +34/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
Ось що ще знайшла на фейсбуці у групі "Зробимо Україну чистою" :"Ми почали підготовку до чергової п'ятої ювілейної екологічної акції "Зробимо Україну чистою - 2015", яка відбудеться 25 квітня 2015 року!Попередній рік приніс великі випробовування для нашої країни, та й теперішній обіцяє бути нелегким. Велика кількість людей залишилася без даху над головою і стали біженцями. Багато загинуло та було поранено. В такий складний час ми вважаємо неетичним залучати гроші та ресурси партнерів та спонсорів на забезпечення екологічної акції з прибирання. Тому ми вирішили повернутися до формату акції з "нульовим бюджетом" - без залучення коштів.
Шановні активісти! Ми просимо вас зробити прості речі і, як результат, прибрати власну домівку:
* зареєструйтесь на сайті Для того щоб побачити посилання: Register or Login] (ми завжди раді новим обличчям та й матимемо змогу нанести на мапу точки прибирань, щоб інші бажаючі могли до вас долучитися)
* візьміть вдома кілька мішків для сміття, пару рукавичок, за можливості, граблі чи інший інвентар та
* вирушайте з друзями до найближчого до вас парку чи іншого місця відпочинку, щоб навести там лад
* сфотографуйте процес прибирання та надішліть фото на адресу - Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Автор кращого фото за критеріями "найбільша кількість учасників" та "найбільше зібраного та відсортованого сміття" отримає у подарунок унікальний екобрендований планшет Lenovo! Інші призові місця отримають заохочувальні призи.
Якщо ви відчуваєте в собі надзвичайну силу до змін і хочете організувати прибирання у цілому парку чи навіть в кількох, напишіть нам, ми з радістю допоможемо методичними матеріалами, порадами та контактами.
Пам'ятайте! Ніхто, крім вас не покращить життя навколо. Ви і є тими героями, які змінюють реальність

Offline inna32

• Свідома Мамка
    • Награды
А ми нагадуємо, що 4 квітня відбудеться загальноміська передвеликодня толока. Просимо всіх долучатись! Просимо усіх небайдужих мешканців, громадські організації, політичні партії, бюджетні установи та організації, суб'єктів господарської діяльності зголошуватися для участі та пропонувати місця проведення такої толоки. Пропозиції по місцях, видах робіт, а також кількості учасників будуть прийматися до 27 березня включно. Відповідальна особа - Галина Гринів.

Більш детальна інформація на сторінці Департаменту комунального господарства, транспорту і зв'язку (Комуналка ІФ).

Offline inna32

• Свідома Мамка
    • Награды
Re: Весняний флешмоб
« Reply #78 : 21 Березень 2015, 15:05:38 »
Нарешті ВЕСНА! Весняний флешмоб можна робити там де ви працюєте, живете, ходять Ваші дітки в садок, школу...тощо. Згрупуватися в пару чоловік і почати цю справу. Звичайно, найважче почати! Але цим ми покажемо приклад, як може бути там ДЕ МИ Є!!! Особисто хочу почати в садку, куди ходить синок, адже естетичне виховання краси дуже важливе!!! Цікаво щоб дітки пачили перший підсніжник, тюльпан, нарцис тощо ЯК він роста, а не увазі!!! Бажаю Вам творчого натхнення і вдалих проектів!!!!

Offline manunja_andr

• Активна Мамка
  • Репутація: +44/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: катерина, 2
  • Ваше справжнє ім’я: маряна
« Reply #79 : 22 Березень 2015, 18:40:54 »
то хто де і що посадив, ідея так всім сподобалася????

Offline manunja_andr

• Активна Мамка
  • Репутація: +44/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: катерина, 2
  • Ваше справжнє ім’я: маряна
« Reply #80 : 22 Березень 2015, 18:49:29 »
напишу свою історію. в честь народження доці ми з чоловіком у дворі посадили дерево - яблуньку "слава перемоги", але ми назвали її слава катерини, так звати доцю, того самого літа садженець зламали, d12, діти а хто ж ще, та цього року дерево вже має метр, може вже не зламають! і квіточки садили - все затопчують, і лавочку робили - зламали і пісочницю організували з кришкою, залишилася тільки коробка, труба як все знищують і діти і підлітки. що ж, будемо думати щось далі!! :xmm

Offline inna32

• Свідома Мамка
    • Награды
« Reply #81 : 23 Березень 2015, 18:30:18 »
не здавайтеся, просто продумайте безпеку вашої роботи, щоб не зламали і не затоптали!!!

Offline inna32

• Свідома Мамка
    • Награды

Сортуй сміття - врятуй життя! Саме під таким лозунгом пройде наступна ювілейна 5-а акція з прибирання "Зробимо Україну чистою!"
25 квітня ми приберемо країну, відсортуємо сміття, здамо його на переробку, а отримані кошти направимо на допомогу постраждалим в АТО.
Співорганізатором акції виступає Асоціація заготівельників та переробників вторинної сировини, яка забезпечить вивезення та переробку відсортованого сміття.

Offline Тoma

• Активна Мамка
  • Репутація: +27/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Красуня
  • Ваше справжнє ім’я: Тамара
До речі, вчора біля Ратуші проводилась акція "Година Землі". На Ратуші і біля основних будівель міста, вимкнули світло з 20.30 до 21.30. Я вдома вимкнула всю електрику на цю годину, сиділи при свічках, пили чай з домашніми кексиками  d15 в компанії доці і сестри. Кльовенько так d9 Згадалось як за Ющенка, взагалі, світло вимикали і ми залазили під одіяло і вмикали українське радіо

Offline Irysya

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +673/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Хай небо буде мирним, а Україна – чистою!

Міжнародний екологічний соціальний проект «Зробимо Україну чистою 2015!»- це єдина акція, в якій беруть участь жителі всіх регіонів країни та об’єднуються заради того, щоб очистити від сміття своє місто. Приєднуйтеся!

2015 року «Зробимо Україну чистою!-2015» відбудеться 25 квітня по всій території України з 10.00 до 15.00. Аби взяти участь у проекті, зареєструйтеся на сайті letsdoitukraine.org.

«Зробимо Україну чистою!-2015» – це частина міжнародного проекту «Lets Do It World», який об’єднав вже більше 112 країн для того, щоб піклуватися про екологію нашої планети. Акція в Україні кожного року збирає понад 170 тис. учасників.

Головною метою проекту є не тільки глобальне прибирання країни від сміття, а також збільшення відповідальності українців за навколишнє середовище.

В акції беруть участь громадські організації, комерційні компанії та державні установи. Проект «Зробимо Україну чистою!-2015» не підтримує жодної політичної партії та є некомерційним.
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Філософія прибирання житла і не тільки) - удосконалюємося разом!