Автор Тема: Інтерв"ю з Vazelinka  (Прочитано 1179 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline VazelinkaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +262/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка
  • Ваше справжнє ім’я: Аліна
Інтерв"ю з Vazelinka
« : 27 Серпень 2013, 16:13:58 »
Привітики форумчаночки!!!!
Ну от я і "дозріла" нарешті до інтерв"ю.....( так як запрошення отримала вже давненько, а темку створила аж сьогодні, то перепрошую за вимушену паузу у процесі опитування нас-коханих)

Звати мене Аліна, і так, як колись давним-давно прорифмував моє ім"я мій знайомий,такий нік я й обрала собі для форуму Алінка-Vazelinka  :)
Народилась і проживаю в м.Долина,хоча колись категорично казала,що в маленькому місті не хочу жити,що хочу підкоряти мегаполіси  d30 ( мала була,амбіційна),та склались так обставини -  d33 ,що після навчання в ІФНТУНГ, я повернулась жити в рідне місто.
На mamka.info мене перенаправив пан google, коли я шукала інформацію про одного лікаря. Так тут зареєструвалась і забула про форум....і вже коли завагітніла,а потім й коли народила- то вже стала трішки активнішим дописувачем...хоча не можу я багато писати,якось "не лежить мені", більше вас читаю....
Навіть і не знаю,що ж це про себе написати?!характеризувати себе не буду,не люблю....а що ж люблю???люблю гуляти на природі, ЛІТО, лижі, шоколад, море, пляж, порпатись на грядці,саджаючи квіти, орхідеї; мріяти і планувати, а ще більше-"фантазувати"; плюшевих ведмедиків; хороших людей і веселі компанії; красивий одяг; музику; релакс; дітей; парфуми; танці; зустрічати схід сонця; ходити в кіно;  прокручувати спогади в голові ; подарунки; БРАУНІ; довге волосся; пристрасно кохати; морозиво; чорно-білі фото; не люблю чекати; обожнюю запах кави; смачну їжу; спостерігати за людьми; капризувати; блакитні очі; шампанське; швидку їзду і красиві авто; сміятись від душі; забуватись від щастя......
А от і я
(кликните для показа/скрытия)
Ну що ж.....з нетерпінням чекаю на ваші запитання та приємне спілкування)))

Всегда есть "место",в котором тепло в любую погоду.Это может быть дом,может быть человек,может быть "уголок" внутри тебя. Отправляйся туда когда устал,когда нужно просто расслабиться и набраться сил,тепла. А набравшись сил, отогревшись, сумей согреть того, кто придет к тебе за теплом.

Offline kokocuk

• все буде добре! :)
  • Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +701/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя
  • Ваше справжнє ім’я: Марія
Re: Інтерв"ю з Vazelinka
« Reply #1 : 27 Серпень 2013, 23:04:50 »
Аліна,ти дуже красива!!! d9
І багато з твого списку люблю і сама d77

Задам кілька питань ;)
1. Ти планувала дитинку? І чи плануєш ще дітей?
2. Ти любиш домашніх тварин? Чи є в тебе якісь?
3. Як познайомилась з чоловіком?
4. В яких країнах ти була?
5. Чи подобається тобі твій вік? Чи можливо ти хочеш повернутись в минуле,якщо так, в якій вік саме?
6. Чи багато в тебе справжніх друзів?

Поки все,дякую :flv
СП на жіноче взуття Для того щоб побачити посилання: Register or Login] (є можливість викупу поштучно)

Offline Золушк@

• Valentinka
  • Активна Мамка
  • Репутація: +39/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Валентина
« Reply #2 : 27 Серпень 2013, 23:41:23 »
 d41ВІтаю!!!  d77 компліментів не робитиму як і те що не цілую ніколи))))   
Які події в твоєму житті повпливали на твою життєву ситауцію на сьогоднішній день?
Чого тобі бракне ?(я не про клепку)))
Які люди тебе відштовхують?.... потім ще продовжу,бо насправді знаюі все d30 d30 d30...

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #3 : 27 Серпень 2013, 23:58:26 »
дякую,Марія d100
ооооо......той список можна доповнювати безкінечно)))
1. Ти планувала дитинку? І чи плануєш ще дітей?
так...дитинка в нас заплановано-вистраждана...йшли ми до батьківства не багато-не мало, десь біля 2 років....діток ще,звичайно,що хочу!!!в ідеалі трьох d79 d78 :ще б одну доню і синочка, та як Боженька розпорядиться......
2. Ти любиш домашніх тварин? Чи є в тебе якісь?
люблю......але тваринок поки не заводимо.....колись мала кицю,потім рибок, хом"ячка, була і морська свинка.
дуже хочу собаку,але спочатку потрібно подбати про свій власний будинок,а тоді можна й про песиків  подумати....ще хочу папугу...або великого Ару,або двох маленьких кольорових,якихось екзотичних.....та от котиків не люблю... d104
3. Як познайомилась з чоловіком?
Мені соромно...та я не пригадую...... d30 питала в чоловіка,він теж не пам"ятає))) в нас маленьке місто,то може пересікались пару разів,знали один одного довший час,поки не почали все тісніше і тісніше спілкуватись...бачитись....як каже подруга,що я їй відповідала на питання "чи ми дружимо-зустрічаємось" : "ні...я просто йому диски з музикою записувала" d27  ну і дозаписувалась)))))))
4. В яких країнах ти була?
в банальній Туреччині, декілька разів у Польщі; Німеччині,Чорногорії......це тільки початок :) мій віш-лист з бажаними до оглядин місцями велииииииикиий
5. Чи подобається тобі твій вік? Чи можливо ти хочеш повернутись в минуле,якщо так, в якій вік саме?
Знаєш....отак щойно задумалась........в принципі мені зараз якраз  z4....саме то....
але бувають моменти,коли хочеться на якусь мить-другу повернутись в безтурботне дитинство... d59.....хочеться заново відчути той кайф,коли стрибали дітлахами з вершини піщаного кар"єру і котились вниз, коли бігали на величезне соняшникове поле і , ховаючись, крали таки той соняшник...коли був живий мій дідусь і катав свою внучечку на мотоциклі по селі,а потім ми йшли разом з татом та дядьком на рибалку...
чому немає реальної машини-часу???!!!
6. Чи багато в тебе справжніх друзів?
Ні......не багато)))) взагалі я не дуже йду на контакт з малознайомими мені людьми, мені потрібно дуже добре роззнайомитись,щоб відкритись людині....
а в колі моїх друзів є такі,кого я знаю більше 20років!!!!!!!!!!!

Всегда есть "место",в котором тепло в любую погоду.Это может быть дом,может быть человек,может быть "уголок" внутри тебя. Отправляйся туда когда устал,когда нужно просто расслабиться и набраться сил,тепла. А набравшись сил, отогревшись, сумей согреть того, кто придет к тебе за теплом.

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
« Reply #4 : 27 Серпень 2013, 23:59:35 »
Привіт :flv Я коли побачила що буде твоє опитування, то перше що дууууууууже хотіла б знати, то це чому Вазелінка d30 Але питання вже знято d27

Гарних тобі питань, подумаю ще  :xmm

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #5 : 28 Серпень 2013, 00:04:27 »
Цитувати
чому Вазелінка
ага дурнуватий нік d140 але нічого мені на думку в той час не спадало,крім отого,придуманого безшабашно-творчою особистістю "Алінка-Вазелінка", а тепер просто ввійшло в звичку,і всюди,де потрібна реєстрація,пишу Вазелінка,щоб поті не згадувати де-які ніки писала))))))))

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #6 : 28 Серпень 2013, 00:23:21 »
Які події в твоєму житті повпливали на твою життєву ситауцію на сьогоднішній день?
аааааааааааа.......аааааааааааааа.....думаю,згадую,як наш Андрій Шевченко.....ааааа
ну,напевно, однією з таких ситуацій була та,де я через свою і двох своїх подруг підліткову  дурість затіяли напишу просто букви,щоб не вживати нецензурщину  ххх .....після чого я пересварилась зі шкільними подругами...за це все я дуже шкодую......і мені соромно...проте,якби не було цієї ситуації,я б продовжила спілкування тоді з дівчатами, блаблабла.....і не почала б спілкуватись з своїм теперішнім чоловіком...короче,хто питав,той і зрозуміє проо що я...........
була ще одна ситуація.....два роки тому....не можу теж описати назагал.....але психологічно вона мене змінила.....

Чого тобі бракне ?(я не про клепку)))
козааааааааааа)))
ну,клепки-в першу чергу_ d27
на даний момент-руху...... хочеться  знайти куди себе подіти, чим зайняти,щоб мозги відпочивали, а душа була на мірі......якось так

Які люди тебе відштовхують?
пихаті; аж занадто самовпевнені; дурні; нав"язливі; егоїсти; скупі; ті,які не мають власної думки; байдужі; які не вміють слухати, і не хочуть йти іншим на поступки.........

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #7 : 28 Серпень 2013, 00:27:18 »
Тоді питання наступне (не можеш на нього не відповісти) - За яких обставин ти познайомилася зі своїм чоловіком?? d142

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #8 : 28 Серпень 2013, 00:30:39 »
таааааааакс.....а конкретніше????уточни......ти про що питаєш ?????
якщо опираєшся на мою попередню відповідь,то там тре мене знати і вміти читати між рядків))))після блаблабла...щоб зрозуміліше було,мало бути те,що я б не почала зустрічатись тоді з одним хлопцем,після розриву стосунків з яким, я й почала спілкуватись з хлопцем,який і вневдовзі став моїм чоловіком)))))))

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #9 : 28 Серпень 2013, 00:35:45 »
Та це я так питання закрутила спеціально, щоб ти випадково про "ххх" розповіла  d27 Але ладно... тоді просто - Як ти познайомилася з чоловіком?  d30

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #10 : 28 Серпень 2013, 00:38:25 »
не пам"ятаю)))))))) і він цього не пам"ятає)))))))))) d112
в нас не було любові з першого погляду, не пробігала іскра між нами, не було феєричних освідчень в коханні .......все спокійно, плавно за течією.....дружили,дружили, і додружились,що вирішили одружуватись ....еххх.....а завжди мріяла,що приїде принц на білому коні, і вкраде мене d27......порозсипає всюди пелюстки троянд, запалить сотні свічок і запропонує, разом із каблучкою з діамантом на 10каратів, своє гаряче серце)))

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #11 : 28 Серпень 2013, 00:40:03 »
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
не пам"ятаю)))))))) і він цього не пам"ятає)))))))))) d112

Емммммммм........... :xmm Питання знято

Offline Ludmilka-Milka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +478/-0
  • Всё будет ХОРОШО! Я узнавала...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #12 : 28 Серпень 2013, 00:46:46 »
Яка красуня  d9

Цитувати
а в колі моїх друзів є такі,кого я знаю більше 20років!!!!!!!!!!!

нескромне питання - а скільки тобі зараз?
Аргонна зварка алюмінію, наприклад, дитячих візочків
узгоджено з адміністратором

Offline Золушк@

• Valentinka
  • Активна Мамка
    • Награды
« Reply #13 : 28 Серпень 2013, 15:01:28 »
Цитувати
   d140 d140 d140 d140

Offline Золушк@

• Valentinka
  • Активна Мамка
    • Награды
« Reply #14 : 28 Серпень 2013, 15:07:05 »
Розкажи про свої риси характеру про які час від часу жалієш( після вчиненого).
Цікаво як ти планєш трьох діточок якщо ШВИДШЕ ЗА ВСЕ наступна в тебе трійня ;)(сорі що винесла твій секрет)....або ж уявляєш наступне буде ще одне дитятко,а після ТРОЄ!!! z4 z4 z4 
Найскаженіший вчинок в твоєму житті?))чи можливо ти про такий ще мрієш(плануєш)?

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #15 : 29 Серпень 2013, 12:50:26 »
Цитувати
майже 27 d27

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #16 : 29 Серпень 2013, 12:58:59 »
Цитувати
Розкажи про свої риси характеру про які час від часу жалієш( після вчиненого).
а навіщо, пані, це вам знати?!  d30
якось так часто буває,що скажу,не подумавши,а потім шкодую))))) ніяк не можу навчитись спочатку думати,а потім говорити)))

Цитувати
Цікаво як ти планєш трьох діточок якщо ШВИДШЕ ЗА ВСЕ наступна в тебе трійня (сорі що винесла твій секрет)....або ж уявляєш наступне буде ще одне дитятко,а після ТРОЄ!!!
ну,як кажуть: там,де троє,там і четверо може бути :) головне,щоб здоров"я і нерви не підвели,....а там як Бог дасть....
а...ну і хоча б щоб один син був))бо чоловік і свекор тожно "здуріють"
Цитувати
Найскаженіший вчинок в твоєму житті?))чи можливо ти про такий ще мрієш(плануєш)?
так..такі запитання,що на загал не можу відповідати))))