Автор Тема: Інтерв"ю з Vazelinka  (Прочитано 1339 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +254/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Настя, 22.06.2012р.
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Re: Інтерв"ю з Vazelinka
« Reply #17 : 29 Серпень 2013, 22:23:35 »
Вазелінка (а мені до речі завжди цей нік подобався, навіть нічого пошлого на думку не приходило ;)) вітаю з інтерв"ю!
В мене зразу виникли питання по ходу відповідей
Цитувати
Цікаво як ти планєш трьох діточок якщо ШВИДШЕ ЗА ВСЕ наступна в тебе трійня (сорі що винесла твій секрет)....або ж уявляєш наступне буде ще одне дитятко,а після ТРОЄ!!
А як це так наступна буде трійня, тобі що якийсь шаман сказав чи це є наукове тому пояснення :xmm
Напочатку ти писала що мріяла підкорювати мегаполіси, а не шкдуєш що вернулась на батьківщину, або хоча б мінімальне чи не хочеться повернутись у Франківськ?
Що ти найбільше любиш їсти , а що готувати? d30
І останнє питання: твоя остання "хотілочка" d108
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline VazelinkaАвтор темы

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +262/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка
  • Ваше справжнє ім’я: Аліна
« Reply #18 : 29 Серпень 2013, 22:55:54 »
Наталя   :hi
Цитувати
А як це так наступна буде трійня, тобі що якийсь шаман сказав чи це є наукове тому пояснення
ні)))))
в моєї бабусі спочатку народилась моя мама, а через 3,5 роки - трійня: дві мої тьоті і дядько
от я завжди і сміюсь,що мене теж чекає таке щастя:троє діточок відразу....але,чесно кажучи,не уявляю як би я з ними всіма справилась...
Цитувати
Напочатку ти писала що мріяла підкорювати мегаполіси, а не шкдуєш що вернулась на батьківщину, або хоча б мінімальне чи не хочеться повернутись у Франківськ?
а це моя болюча тема!!!!!!!!страшенно хочу жити у Франківську!!!дуже люблю це місто"""
мене просто гложить те,що хочу дати своїй дитині максимум...а в нашому місті не найкращі для цього умови,ну просто немає для діток нічого...крім якихось танцювальних гуртків з викладачами посереднього рівня,худ. школи і музичної...навіть дитячої кімнати немає!ні одної!!!!!!не говорю вже про дит. стільчики в кафе, а про клуби дошкільного розвитку взагалі мовчу.....
але як каже мій чоловік : ми що поганими людьми виросли?!
Цитувати
Що ти найбільше любиш їсти , а що готувати?
під час вагітності і до цього часу я почала обожнувати морозиво!!!!мммммммм....можу їсти його кілограмами..з фруктами,топінгами,згущенкою....
а ще дуже люблю борщик з сметанкою!!!!а ще як є сальце з часничком)))))можу його їсти і на обід,і на вечерю..
а готувати люблю м"ясо...люблю тишити його,смажити,шашлик маринувати,чанахи....
а ще я в їжі дуже вредна...от, наприулад, ніколи в житті не пробувала горохове пюре,не їм ухи, кефір не п"ю......
Цитувати
твоя остання "хотілочка"
хочу миючого порохотяга!!!а ще плойку для волосся... d27
дякую за запитання

Всегда есть "место",в котором тепло в любую погоду.Это может быть дом,может быть человек,может быть "уголок" внутри тебя. Отправляйся туда когда устал,когда нужно просто расслабиться и набраться сил,тепла. А набравшись сил, отогревшись, сумей согреть того, кто придет к тебе за теплом.

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #19 : 29 Серпень 2013, 23:21:22 »
Цитувати
а це моя болюча тема!!!!!!!!страшенно хочу жити у Франківську!!!дуже люблю це місто"""
мене просто гложить те,що хочу дати своїй дитині максимум...а в нашому місті не найкращі для цього умови,ну просто немає для діток нічого...крім якихось танцювальних гуртків з викладачами посереднього рівня,худ. школи і музичної...навіть дитячої кімнати немає!ні одної!!!!!!не говорю вже про дит. стільчики в кафе, а про клуби дошкільного розвитку взагалі мовчу.....
але як каже мій чоловік : ми що поганими людьми виросли?!
Ооо, як я тебе розумію, бо сама не звідси але за роки навчання і тепер життя так звикла, що коли приїзджаю додому, то також не розумію чого НІЧОГО нема для дітей, правда якась одна ігрова кімнатка є....ооо, в мене тільки -що ідея виникла, давайте з чоловіком бізнесом займайтеся, відкривайте ігрову площадку для долинян ;)
Цитувати
от, наприулад, ніколи в житті не пробувала горохове пюре
Недавно читала книжку про виховання діток, де якраз описували такі випадки, коли дитина просто придумує собі якийсь прикол : Типу, я не люблю горох d27  а чого ніхто не знає, навіть вона сама z5
Дякую за відповіді :flv

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #20 : 29 Серпень 2013, 23:42:50 »
ага..я собі в дитинстві придумала,що горох. пюре воняє...ну і як запах в нього бе,знач воно не смачне))) а переконуватись в протилежному не виникала бажання))))

а про такий бізнес я думала))))))та чоловік не затвердив((((

Всегда есть "место",в котором тепло в любую погоду.Это может быть дом,может быть человек,может быть "уголок" внутри тебя. Отправляйся туда когда устал,когда нужно просто расслабиться и набраться сил,тепла. А набравшись сил, отогревшись, сумей согреть того, кто придет к тебе за теплом.

Offline Яна_2012

• Свідома Мамка
  • Репутація: +26/-0
    • Награды
« Reply #21 : 29 Серпень 2013, 23:58:40 »
Пам ятаю тебе з універу високою, стрункою і дуже гарною дівчиною, з вишуканим смаком, а тепер на мамці ще й цікаво читати твої дописи. Запитань не маю, але хочу побажати здоров'я твоїй донечці і щоб росла красунею вам на радість :flv
Хочу выразить благодарность создателям мультфильмов: Лунтик, Смешарики, Маша и Медведь, за возможность - Умытся, расчесатся и выпить кофе!

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #22 : 30 Серпень 2013, 00:02:42 »
дякую!!!!приємно))))
ммммммм......а хто ж ти????ми разом вчились????
признавайся d77

Offline Яна_2012

• Свідома Мамка
  • Репутація: +26/-0
    • Награды
« Reply #23 : 30 Серпень 2013, 00:14:31 »
Нє, не вчились, я на рік старша ОА, просто побачила твоє фото і згадала))
Хочу выразить благодарность создателям мультфильмов: Лунтик, Смешарики, Маша и Медведь, за возможность - Умытся, расчесатся и выпить кофе!

Offline Kinder

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +267/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марк, 8.05.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #24 : 30 Серпень 2013, 00:18:43 »
Ох, Аліна, така вже красуня, просто нема слів, зразу видно, в кого доця пішла  d9
ми як проїжджаємо Долину, то чоловік мене вже підколює "зараз наша мама скаже - Марк, тут живе твоя нєвєста"  d27 d27 d27
і тому зразу вніманіє вапрос - як ти думаєш, якою ти будеш тещею?  d27 тільки чесно, бо я переживаю  d30
(бо я собі щось як подумаю, яка я буду свекруха, то, напевно, буду вредіною, бо люблю свого синочка і буду завжди на його боці, тому маю час себе перевиховати  d30)
питання про бізнес - а чому чоловік не затвердив твою бізнес-ідею? це ж дуже хороший варіант
де ти працювала до виходу в декретну відпустку і що плануєш робити далі? чи з декрету в декрет?
як ти сходишся з людьми, чи багато маєш друзів?
і останнє (а може і ні) - коли вже приїдете на побачення до Марка?  :)

Offline Evka

• Активна Мамка
  • Репутація: +104/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #25 : 30 Серпень 2013, 00:30:54 »
Привіт :hi :flv
І я задам декілька запитань ;)
1. Опиши себе (характер) двома словами :)
2. Найцінніше твоє досягнення
3. Що любиш і вмієш робити d77

Offline Ludmilka-Milka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +480/-0
  • Всё будет ХОРОШО! Я узнавала...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #26 : 04 Вересень 2013, 03:01:33 »
Цитувати
навіть дитячої кімнати немає!ні одної!!!!!!не говорю вже про дит. стільчики в кафе, а про клуби дошкільного розвитку взагалі мовчу.....
хотіла написати, що у Франківську дуже поширено останнім часом почали відкриватись розвиваючі клуби для малят і порадити таке вчинити у вашому місті. та бачу, що питання вже обговорювалось  z4
якщо у вас нічого такого немає, то будьте першими  :flv
Ремонт дитячих візочків! Аргонна зварка алюмінію
узгоджено з адміністратором

Offline ховрашка

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #27 : 04 Вересень 2013, 13:17:14 »
Цитувати
останнім часом почали відкриватись розвиваючі клуби для малят і порадити
Ой, мені здається що від ігрової кімнати більше б було користі. Розумієте психологія людей у райцентрах і селах, кардинально відрізняється в цьому питанні. Звичайно є пари які займаються своїми дітьми, але більшість в основному ті, хто далі свого міста не виїзджав, переконані, що це їхнім дітям зовсім не треба, піде в садок, в школу а там всьому навчать, та ще й гроші платити d105  а зараз нехай ходить по подвірї і гуляє, тай самі батьки не дуже переймаються розвитком дітей, вплоть до того, що зовсім не приділяють їм уваги. В мене в селі по сусідству є дівчинка, яка в свої 5 років неможе сказати скільки їй років, реально я думала 3 чи 4 бо дуже погано говорить ...але батькам це по барабану, вони зайняті господаркою і роботою. "Всі виросли і мій виросте!"- це переважний лозунг більшості.
  Ну, хіба якщо в Аліни є велика компанія свідомих батьків таких як вона z4 тоді б можна було щось пробувати.

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #28 : 04 Вересень 2013, 15:00:24 »
 :hi
Алла, засипала нас компліментами..ми прям зашарілись)))))
ну ти теж...... :(

Цитувати
ми як проїжджаємо Долину, то чоловік мене вже підколює "зараз наша мама скаже - Марк, тут живе твоя нєвєста" 
як вертаєтесь додому через Долину, то можете зробити "перекур" в нас ;)!!!!раді будемо вас бачити!!!ото ж запрошуєм на каву-йогурт-шашличок d77)))

Цитувати
і тому зразу вніманіє вапрос - як ти думаєш, якою ти будеш тещею?   тільки чесно, бо я переживаю 
d27
ой не знаю,не знаю.....
я глибоко вірю в те,що моя доня виросте і стане хорошою людиною, і проживе своє доросле життя пліч-о-пліч з достойним партнером..а я, в свою чергу, буду допомагати їм,що буде в моїх силах,і якщо буде потрібна їм моя допомога і підтримка...якось так.....

Цитувати
а чому чоловік не затвердив твою бізнес-ідею? це ж дуже хороший варіант
може,через те,що я особливо не піднімала цю тему,не наполягала на своєму...
а ще через те,що приміщення відіграє в цьому плані велику роль....купівля-фінанси....в нашому Царгороді мало приміщень здається в оренду...

Цитувати
де ти працювала до виходу в декретну відпустку і що плануєш робити далі? чи з декрету в декрет?
ооо...я в пошуках себе в цьому плані)))))))
трішки працювала менеджером...потім була пп.займалась  оформленням весіль...бантіки,бальбашки,фонтани,кружева...мене тягне щось таке організаторсько-творче...та з виходом в декрет,я закинула це діло.....ну і, відповідно, поки що моя основна робота - мама, а потім-не знаю....чітно нічого не планую....бо завжди тоді все йде з голови на ноги...або буду заглиблюватись в чоловіковий бізнес, або знов пробувати щось своє......

Цитувати
як ти сходишся з людьми, чи багато маєш друзів?
ну як так не дуже швидко відкриваюсь людині...мені треба трішки часу,щоб притертись-звикнути-пізнати...
маю багато знайомих, хороших знайомих...друзів кілька є...люблю їх...ми доповнюємо одна одну....як оті частинки з пазлу..хтось когось тормозить,хтось когось запалює.....

Цитувати
і останнє (а може і ні) - коли вже приїдете на побачення до Марка?
авось десь на тиждень слінгоносіння вирвемось ;)

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #29 : 04 Вересень 2013, 15:06:41 »
привіт,Галь!!!!!
Цитувати
1. Опиши себе (характер) двома словами
двома?????????оооооо......перще,що спало на думку: вперта і вредна  d27

Цитувати
2. Найцінніше твоє досягнення
звичайно,що це моя кровинка!!!!поки що єдина, дитинка d25

Цитувати
3. Що любиш і вмієш робити
люблю вишивати.....якось мене заспокоює це заняття, під час вишивання впорядковуються думки в моїй голові)))))
а ще люблю порпатись на грядці, задити квіти.....спостерігати як починають проростати тюльпани, вгадувати де який колір-сорт,і милуватись ними...споглядати за тим, як ростуть ті всі рослинки....
дуже люблю квіти d9

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #30 : 04 Вересень 2013, 15:12:31 »
Цитувати
Ой, мені здається що від ігрової кімнати більше б було користі. Розумієте психологія людей у райцентрах і селах, кардинально відрізняється в цьому питанні. Звичайно є пари які займаються своїми дітьми, але більшість в основному ті, хто далі свого міста не виїзджав, переконані, що це їхнім дітям зовсім не треба, піде в садок, в школу а там всьому навчать, та ще й гроші платити   а зараз нехай ходить по подвірї і гуляє, тай самі батьки не дуже переймаються розвитком дітей, вплоть до того, що зовсім не приділяють їм уваги. В мене в селі по сусідству є дівчинка, яка в свої 5 років неможе сказати скільки їй років, реально я думала 3 чи 4 бо дуже погано говорить ...але батькам це по барабану, вони зайняті господаркою і роботою. "Всі виросли і мій виросте!"- це переважний лозунг більшості.
  Ну, хіба якщо в Аліни є велика компанія свідомих батьків таких як вона  тоді б можна було щось пробувати.
так,так..тут  Наталя повністю права...для клубів раннього розвитку потрібні свідомі люди.......і немає впевненості,що набереться достатня кількість батьків,котрі б хотіли водити своїх діток туди....і витрачати на ранній розвиток кошти...нажаль,фінансове становище не багатьох сімей сприятиме такій траті грошей..
а ще потрібен персонал........
приміщення.....
легше організувати дитячу кімнату..на мою думку-менше мінінгіту.......
короче потрібно вникнути в це питання і порахувати рентабельність d27