Автор Тема: Подарунки рідним!  (Прочитано 19108 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Лілічка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +69/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійчик 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
Re: Подарунки рідним!
« Reply #17 : 19 Березень 2011, 15:16:38 »
  Я на весіллі дарувала подарунки батькам чоловіка, його брату і його хресним батькам. Теж вважаю, що це дурна трата грошей і показуха, але у нас так прийнято (я з Тернопільської області), а ще у мене свекруха специфічна, тому не хотілось "нариватись на неприємності". А на заручини щось дарувати родичам - це я перший раз чую. Правда, мені батьки молодого на заручини принесли якийсь подарунок - чи то браслет золотий, чи цепочку - уже й не пригадаю.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline beauty

• Своя Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #18 : 19 Березень 2011, 15:26:19 »
Я таке теж чула, що дехто на згодини дарує подарунки сім"ї нареченого. Я на весіллі теж дарувала, але того захотіли мої батьки, відповідно вони то все і оплачували d142 Мені було всерівно. Але ми постарались подарунки всім купити практичні, а я знаю, що багато людей дарують лише золоті прикраси. Оце дійсно велика трата грошй d16
If one doesn"t have what one loves, one must love what one has!

Offline irchik

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +100/-0
    • Награды
« Reply #19 : 21 Березень 2011, 18:40:25 »
дівчатка, порадьте що подарувати племіннику на 5 років

Offline Glena

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лєнуська
« Reply #20 : 21 Березень 2011, 19:37:13 »
Ми дарили велєк, Юрчик дуже хотів на день народження, теж наш пемінник

Offline Галюська

• Чудеса - там, де в них вірять, і чим більше вірять, тим частіше вони трапляються.
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
« Reply #21 : 22 Березень 2011, 16:43:12 »
Найперше, я вважаю що дітям треба дарувати іграшки, а не штани чи сорочки....
Моєму наприклад 4,5років, то в нього в голові Великі рушниці, але щоб стріляли патронами..., Камази, Танки, і звичайно Транспорт (ровер, машина на акумуляторі,...) Цьому всьому він би був радий. ;)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Скарлет

• Свідома Мамка
  • Репутація: +126/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Лілія
« Reply #22 : 22 Березень 2011, 20:13:13 »
В мене є родичі в м. Костопіль Рівненської області. Там дійсно є такі традиції обдаровувати чуть лі не всіх родичів. Мої батьки батьки були двічі у родичів там на весіллі і повертались з подарунками. Правда це було 7 років тому......
Життя занадто коротке, аби носити ще й довгу спідницю.
                                                                         Флоріан Боднар

Offline TinaTi

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +359/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #23 : 22 Березень 2011, 20:40:09 »
Незнаю мені здається що треба вміти приймати будь - який подарунок! От у мене був один неприємний випадок, коли я була на 9 місяці вагітності, нас запросили на День народження хлопчика, ну ми не дуже близькі сім"ями, щоб обговорювати подарунки, тому ми з чоловіком купили машину в Пелікані на пульті, прийшли в гості, подарували і якось вийшло що я стояла збоку, а мама цього хлопчика іншій жінці, яка подарувала щось інше говорила,що оце подарунок, не те що якісь там машинки. Я вагітною була дуже вразлива, і мені так стало неприємно, що я не можу передати словами!
Я наприклад рада будь - якому подарунку, дорогому чи дешевому, завжди приміняю їх за призначення і мені просто приємна увага!

Offline Olli Polli

• omnia mea mecum porto! :)
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +100/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Син Юлій, 5 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #24 : 23 Березень 2011, 10:57:17 »
Подарунок для мене - це щось особливе.. Якщо я маю робити святкування в надії на то, що гості принесуть гроші і воно відіб'ється - я краще взагалі не робитиму.. Я люблю подарунки. І теж люблю практичні подарунки. Єдине, що я не люблю - коли люди роблять подарунки "для відмазки", перше що в очі попало і по ціні підійшло - тоді вже гроші дійсно краще. Так, для прикладу,  в мене є родич, який завжди дарує посуд дешевий: мамі моїй тарілки, салатниці, мені - набори кружок.. З одного боку - це практично, але з іншого.. він сто раз бував у нас і бачив, яку посуду ми любим, який у нас інтер'єр. Те що він дарує - зовсім нам не підходить. І це трохи противно - коли людина несе в подарунок що-небудь, просто для відмазки, а ти шкіришся і дякуєш тоже просто для відмазки. От моя краща подруга цього року подарувала мені теж набір кружок і кухонні полотенця. Але які!!! Вона просікла, що я люблю кераміку гарну і що воно все по кольору підходить ідеально.. Короче, вклала душу в той подарунок і потратила трохи часу щоб зробити моїй скромній персоні приємно. От такі подарунки я люблю.
Я завжди обираю подарунок по такому принципу - шукаю річ, яка в мене асоціюється з тією людиною. Здається, завжди вгадую... z4

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #25 : 23 Березень 2011, 12:50:24 »
просто знайома розказувала що не вгодила з подарунком...то досі свекруха їй згадує то(((
та її свекруха не має совісті взагалі!  d130

і я в ступорі...кажуть що всім щось треба дарувать...Свекрусі,Свекру брату...свату.....
я теж була в ступорі, але моя свекруха виявилася простіше, ми домовилися аби лише мамам щось подарувати. І то обмін подарунками не був прямо на весіллі, а десь у приватній обстановці.  Хоч ніби вийшло незручно, бо мо ямам їй подарувала набір мельхіорових ложок-вилок, а свекруха моїй лише скатерть. Ну, як хотіли - так і мали, я взагалі була проти всяких подарунків. Ще мені свекруха подарувала маленький красивенький перстеник (типу підкуп, аби я дозволила собі хустку пов"язати). Все. А бачила як обдаровують ВСЮ родину, не ображайтесь ніхто, але це було таке неприємне видовище, враження такої показухи...фу...Та і навіщо тратити час і гроші, морочити собі голову...

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #26 : 23 Березень 2011, 13:01:27 »
моя мама теж любить практичні подарунки і теж, аби це була РІЧ. От ми того року подарували їй картину з янтаря, а цього року вже навіть не знаю... Ніби вона все має... Свекруха любить вазонки, а от стосовно іншого я навіть толком і не знаю її смаку, лише знаю, що він не збігається з моїм, але й просто брати річ, яка мені не подобається (йти від протилежного) теж не вихід  d130

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +171/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #27 : 23 Березень 2011, 15:48:50 »
Я з Тернопільщини і в нас прийнято дарувати подарунки родичам молодого, може це показуха, але така тридиція, тому я ні з ким не спорила, тим більше, що все оплачували батьки. Свекрусі я подарила набір, ложки, вилки, такий у чемоданчику, свекру- годинник, брату чоловіка- золотий браслет і чоловіку золотий браслет, а мені свекруха, як хустку зав'язували то цепочку золоту, ще дідам двом светри, а бабі хустку шалянову d140 d140 d140
Це все традиція, але  залежить і від людей. В нас був випадок, дівчина на весіллі дарувала подарунки, свекрусі не сподобався подарунок, вона влаштувала скандал і викинула його прямо на весіллі, зіпсувала весілля.

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #28 : 24 Березень 2011, 13:13:45 »
О, в нас теж є така традиця весільна, на заручини всі з сім"ї нареченого дярують подарунки нареченій (круто - золото d27), а вже в кінці весілля, ніби віддячуючи, наречена дарує подарунки всій сім"ї нареченого d104 Я була проти цього, тим більше, що чоловік не зовсім місцевий і в традиціях не розбирається, а так як він сам заробляв на весілля, то й ніхто не диктував умов ;) Ми з ним разом тільки роздали вкінці такі коровайчики батькам з цукорками і все :) Правда потім свекруху хтось питав на роботі, що невістка подарувала  z5, але то все дурниці ;)

Offline Solya

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +128/-0
    • Награды
« Reply #29 : 24 Березень 2011, 13:17:33 »
А от на ювілей свекру були подарували вишиванку нашу місцеву, бо він живе ближче до сходу України і дуже хотів нашу, таку для старших чоловіків, то увесь час тепер хвалиться, що всі питають звідки в нього така краса :)
Свекрусі тепер теж планую на ювілей якусь вишиванку вибрати, бо живе тут майже все життя і навіть вишиванки не має (це її слова) ;)
А з мамою стосунки ближчі, то завжди питаємо, що хочеться, що потрібно і якийсь сюрприз до того :)

Offline beauty

• Своя Мамка
  • Репутація: +73/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ромчик
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #30 : 24 Березень 2011, 15:33:33 »
А я вам розкажу про те, що нам привозить дорога родина з Польщі :( В мого чоловіка там є родичі, старше покоління, що має польське коріння, виїхало звідси, а вже покоління наших батьків і їхні діти народились там. Ми їх з чоловіком запросили на весілля, а вони нам потім дали запрошення до Гданська, щоб ми літом після весілля до них приїхали. То ми вже сувенірів, пов"язаних з Калушом їм понакупляли, цукерків наших і то купували не будь-які, а вечірній Київ. Дивились, щоб свіжі були. А поляки сюди кожного літа приїжджають, то до нас заходять в гості. Все, що вони нам приносять з продуктів (чай, цукерки, майонез, ще щось такого типу) куплене на промоціях, тобто все це добро (в залежності від продукту) можна споживати ще трошки d128. А от, один з вуйків мого чоловіка має сімейний бізнес, продає косметику (кілька магазинів, склади). То вони нам привезли шампуні Сйос (я їх і в нас не купую, тому за якість нічого не знаю, знаю, що вони не дорогі), яким термін використання пройшов ще в 2001, деякі 2004 році d107. Думають, українці, дурні, бідні, хай тим користуються. В Польщі вони б це вже повикидали. Ліпше б нічого нам попри людське око не привозили d128 Ніби, як люди, непогані d104, а таке, як втнуть d143
If one doesn"t have what one loves, one must love what one has!

Offline мама Лерочки

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лерочка ,Дашулька
  • Ваше справжнє ім’я: наташа
« Reply #31 : 24 Березень 2011, 19:34:22 »
Краще б нічого не привозили,чим так.

Offline karolina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +171/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Люба
« Reply #32 : 25 Березень 2011, 09:56:01 »
Цитувати
О, в нас теж є така традиця весільна, на заручини всі з сім"ї нареченого дярують подарунки нареченій (круто - золото
В нас на заручини також подарунок дарують нареченій, золоте кольцо.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
« Reply #33 : 25 Березень 2011, 10:11:53 »
А в мене заручин не було і на весіллі я нікому нічого не дарувала, зекономили... тільки свекруха мені сережки.