Автор Тема: Цитати з книг  (Прочитано 7159 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Kerri

• Своя Мамка
  • Репутація: +72/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Re: Цитати з книг
« Reply #102 : 30 Січень 2015, 21:17:42 »
Радуйтесь восходам и закатам! Радуйтесь каждому лучу солнца или проявлениям луны! Радуйтесь родным и близким, наполните свою жизнь счастьем!
Пока ты горд- ты слеп... Пока считаешь себя лучше других- ты глух...Пока боишься всего- ты нем...
Открой глаза и посмотри вокруг... Почувствуй единство с самим собой и миром... И скажи миру:" Я люблю тебя"...И услышь, как эхом миллионы раз к тебе это вернётся...

Виталий Гиберт. "Моделирование будущего"

Offline Natysia

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Марко - 9, Юстина - 7
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
« Reply #103 : 04 Лютий 2015, 12:47:36 »
— Що ви надумали зробити з Хропусевим золотом? — поцікавився Нюхмумрик.
— Гарно обкладемо грядки, — відповіла Мумі-мама. — Найбільшими шматочками, ясна річ, бо дрібні зовсім ніякі на вигляд.
Нелегко доводиться тому, хто прагне володіти речами, мати їх, носити за собою. Я лише милуюся ними, а коли подаюся в мандри, вони залишаються у моїй пам’яті. Замість тягати важкі тлумаки з маєтками, я насолоджуюся мандрівкою.
— Вона довершена! Не існує жодної марки, яка б не увійшла до моєї колекції! Жодної! Що мені тепер робити?
— Здається, я починаю розуміти, в чому справа, — озвався по глибокій задумі Мумі-троль. — Ти вже не є колекціонером, а лише власником своїх марок, а це не так цікаво…
Хто їсть оладки з варенням, не може бути страшним та небезпечним. З таким можна пускатися в розмову.
 Як же ми побачимо сяйво сонця, якщо боятимемося болота?
Ворог позаду набагато страшніший, ніж той, що виходить назустріч.

Туга змінилася чеканням, а чекати завжди легше, аніж тужити.

Стежка весело в’юнилася лісом, петлювала і закручувалася на всі боки, інколи знічев’я зав’язуючись вузликом. Від такої стежки не втомлюєшся; вона навіть, здається, скоріше приводить до мети, аніж пряма й нудна дорога.

Може, й настав усьому кінець, але це вже позаду…
Тут стільки всього незрозумілого, - пробурмотіла Мумі-Мама сама до себе. – Але, зрештою, чому все повинно бути так, як звиклося?

Збагнути не можу, чому ви стільки галасу здіймаєте з приводу речей звичайних і очевидних!
Театр - це не вітальна і не корабельна пристань. Театр - найважливіша річ у світі, бо там показують, якими повинні бути люди, якими мріють стати (хоча не кожному вистарчає відваги на це) і якими вони є насправді.
Розташування зір – то дивна річ! Якби я народився кількома годинами раніше, неодмінно став би непогамовним картярем-авантюристом, а всі народженні на двадцять хвилин пізніше за мене мають почувати нестримний потяг вступити до Добровільного оркестру гемблів (тати і мами  повинні бути надзвичайно обережними, приводячи дітей на світ, і я рекомендую, перш ніж планувати поповнення родини, провести детальні розрахунки).
-   Чим будемо зміцнювати свої сили?
-   Кавою! – випалив Верть.
-   Кашею, - виправила його тітка. – Каву п’ють лише старигани-трясуни…
-   Не думаю, що слава – така вже й добра штука! – зауважив Потішник. – Хіба, може, на початках… А потім до неї звикаєш, і вона лише наводить нудьгу. Все одно, що кружляти на каруселі…
1.   Усім батькам заздалегідь слід подбати про несприятливі астрологічні передумови народження свого чада та про його романтичну появу на світ (Позитивний приклад: моє обдарування. Негативний приклад: господарська торба).
2.   Хто не точить ляси, той не любить слухати розповіді про гемулів! (позитивний приклад: Фредріксон. Негативний приклад: Їжачиха).
3.   Ніколи наперед не відомо, що може потрапити у невід. (Позитивний приклад: скринька з барометром).
4.   Ніколи не використовуй залишки фарби, аби лише використати. (Негативний приклад: бляшанка Вертя).
5.   Небезпечний не конче той, хто великий за розмірами (Позитивний приклад: фронт Едвард).
6.   Навіть малюк може бути надзвичайно хоробрим (Позитивний приклад: я).
7.   Добре подумай, перш ніж рятувати когось у темряві! (Негативний приклад: тітка пані Гемулевої).
Шторми? Пусте. Вони існують, мабуть, лише для того, щоб після них сходило сонце!
У кожного мумі-троля мусить бути у житті щось таке, на що варто звести погляд (і на що поглянути згори вниз, звісно, - теж), щось таке, що викликає пошану та шляхетні почуття.
-   Шкода, що тобі дісталися такі дивні виграші!
-   Дивні? – спантеличено вигукнув я. – Що може бути ліпшого за фантастично гарний непотріб! Більшої винагороди годі й сподіватися!
Я досягнув мети – врятував свою честь!

Усе відбувалося страшенно дивно, але тепер, повертаючись спогадами у минуле, я ловлю себе на думці, що залюбки пережив би ті часи ще раз, хоча, можливо, й по-іншому.
Друзі розпалили ватру і посмажили оладки. Хапали їх просто з пательні — бо це єдиний правильний спосіб споживати оладки.  Туве Янсон, «Країна Мумі-Тролів»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Natysia

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
« Reply #104 : 27 Березень 2015, 12:24:08 »
— Я тут саме для того, щоби поприбирати! — закричала вона на Хаула.
— Тоді вам доведеться підшукати собі нову життєву мету, — сказав Хаул.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Kerri

• Своя Мамка
  • Репутація: +72/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #105 : 27 Березень 2015, 13:16:50 »
Цитувати
— Я тут саме для того, щоби поприбирати! — закричала вона на Хаула.
— Тоді вам доведеться підшукати собі нову життєву мету, — сказав Хаул.
І в чому смисл?

Offline Natysia

• Новенька Мамка
  • **
    • Награды
« Reply #106 : 31 Березень 2015, 16:25:54 »

«Я давно помітив, що тільки-но мова заходить про померлих, усі раптом
серйознішають і зітхають, навіть якщо ледь знали того, про кого говорять.
Дідусь же, розповідаючи про бабцю, ніколи не виглядав сумним.
– Для мене вона не померла, Тоніно.
Запам’ятай: доки тебе хтось любить, померти неможливо».
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Сказали спасибо: ...Я...

Offline Люся К

• З народженням дiтей з дому iдуть сон, спокiй, грошi... ,i ...приходить ЩАСТЯ!!!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +83/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка 7 рочків
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
« Reply #107 : 30 Травень 2015, 21:31:10 »
 Я закарбував перше армійське правило. Накази можна не виконувати, якщо грамотно від них відмазатися. Кузьма Скрябін я Паштєт і Армія.
Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...

Offline Лана30

• Активна Мамка
  • Репутація: +54/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #108 : 16 Серпень 2015, 12:12:50 »
Ты можешь убежать от обстоятельств и людей, но ты никогда не убежишь от своих мыслей и чувств.

Эрих Мария Ремарк

Если хочешь понять жизнь, то перестань верить тому, что говорят и пишут, а наблюдай и чувствуй.

@ Антон Чехов

В тёмные времена, хорошо видно светлых людей...

Эрих Мария Ремарк

Чувства должны перерастать в семью. А не в комок в горле, который мешает жить.

Лина Кейчер

Только действия человека говорят о его личности и его отношении к вам. Не верьте словам. Просто наблюдайте. И вы увидите истину.

Бернард Шоу

Offline Чорничка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +61/-0
  • In love with books and languages
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #109 : 28 Серпень 2015, 11:29:32 »
"Множество людей верят в Бога, но немного находится таких, которым верит Бог."

Мартти Ларни. Четвёртый позвонок, или Мошенник поневоле
Узнал, что можно очиститься через страдания. Теперь сижу, думаю, как же заставить картошку страдать?

Offline Katori

• Новенька
  • *
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Катерина
« Reply #110 : 20 Січень 2016, 18:40:53 »
А потім вони витанцьовували на вулицях, мов подуріли, а я плентався за ними так само, як плентався решту життя за людьми, які мене цікавили, адже єдині люди для мене — божевільні, ті, хто божеволіє від життя, божеволіє від жаги розмов, божеволіє заради спасіння, прагне всього і одразу, ті, хто ніколи не позіхає, не каже банальних речей, і палає, палає, палає, немов розкішні жовті римські свічки, розриваючись, як зорі, павуками світла, і в середині видно синій вибух і всі кричать «Ого-о-о!».

Джек Керуак. «На дорозі»

Offline Чорничка

• Свідома Мамка
  • Репутація: +61/-0
  • In love with books and languages
    • Награды
« Reply #111 : 02 Липень 2016, 21:53:35 »
В отрочестве мы все мечтаем в один прекрасный день покинуть родителей, но настает другой день, когда родители покидают нас. И тогда мы мечтаем лишь об одном: снова стать хоть на минутку детьми, жившими под их покровом, обнять их, сказать им, не стыдясь, как мы их любим, прижаться к ним покрепче, чтобы они нас успокоили еще хоть раз.

Я больше не увижу тебя, не услышу твоего голоса, никогда ты не позовешь меня, как звала раньше по утрам, я не вдохну больше амбровый запах, так славно окутывавший тебя. Мне теперь не с кем разделить мои радости и печали, мы больше ничего не сможем рассказать друг другу. Ты больше не поставишь в вазу в гостиной веточки мимозы, которые я приносил тебе в последние дни января, ты больше не наденешь ни соломенную шляпку летом, ни кашемировый палантин, в который ты кутала плечи с первыми осенними холодами. Ты больше не разведешь огонь в камине, когда декабрьский снег укроет твой сад. Ты ушла до прихода весны, ты покинула меня не предупредив, и никогда в жизни мне не было так одиноко, как на этом перроне вокзала, где я узнал, что тебя больше нет.
«Сегодня умерла моя мама» – сто раз я повторял эту фразу и сто раз не мог в это поверить. Пустота, возникшая в день ее ухода, так и осталась со мной.

Веришь ты в Бога или нет, мама не может умереть совсем, её бессмертие здесь, в сердце ребенка, которого она любила.

Марк Леви "Похититель теней"
Узнал, что можно очиститься через страдания. Теперь сижу, думаю, как же заставить картошку страдать?

Сказали спасибо: Ключик, мися

Offline Talochka25

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +3/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андрійко
« Reply #112 : 16 Жовтень 2016, 14:25:25 »

Трохи віри - і людина здатна творити справжні чудеса. Зовсім трохи віри .Ден Браун "Код до Вінчі"
Возраст никогда не мешает, обычно мешает чужое мнение.

Offline Меган

• Активна Мамка
  • Репутація: +12/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: -
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #113 : 28 Лютий 2017, 15:29:57 »
"Коли все йде шкереберть,можливо,насправді все складається як слід" Р.Бретт

Offline Shmega

• Якщо в хаті прибрано і наварено їсти,то не працює комп!!!
  • Активна Мамка
  • Репутація: +52/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ігор 15 Юля 9
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #114 : 25 Квітень 2017, 06:48:40 »
«Помощь другим не делает тебя святым – она делает тебя нормальным».
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]