Автор Тема: Роздуми на тему "туалетного" питання.  (Прочитано 5733 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ZaZu

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Зоряна
Re: Роздуми на тему "туалетного" питання.
« Reply #17 : 09 Липень 2010, 09:44:59 »
А що, Fantazzy сказала що ти так робиш?  d107

Offline FantazzyАвтор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
« Reply #18 : 09 Липень 2010, 11:31:06 »
Цитувати
Я что сказал что я малого в лифтах, в подьездах или на стенки арок и домов ставлю ссать. Мой ребенок и так знает что надо писять или на дерево или на траву, ну или пробивает его в лужу.

а я ніде і не писала, що саме Ви ставите малого  десь в під"їзд чи арку. Зреагувала я на Вашу фразу "Якщо хтось звик бігати і шукати по кафе чи магазинам туалет, то нехай носяться і мучають дитину." не бачу нічого поганого - пошукати туалет. тому що Ви не ставите під арку, а хтось вирішить "не мучити дитину" і поставити.

Offline Непийпиво

• Своя Мамка
  • Репутація: +207/-0
  • stop narcotics
    • Награды
« Reply #19 : 09 Липень 2010, 20:45:09 »
давайте не переходити на особистості... бо від цього проблема не зникне.... а образи залишаться...  d130
краще маленька допомога ніж велике співчуття...

Offline FantazzyАвтор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +5/-0
    • Награды
« Reply #20 : 09 Липень 2010, 22:01:12 »
Непийпиво, жодних образ. підозрюю, що ми просто один одного незрозуміли, ось і все. якщо когось образила - готова вибачитись.

Offline jet

• DON'T PANIC!
  • Віддана Мамка
  • Репутація: +362/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #21 : 08 Жовтень 2010, 08:59:27 »
я як завагітніла, так мені проблема туалетів і відкрилась. Спочатку ганяла по кінотеартах, ходила швидко-швидко, аби встигнути. Дуже раділа, що в Арсені є туалет, у Велесі, так мене ті супермаркети рятували. А от з малим... Не вийдем з хати, поки не попісяє, бо де  я на стометровці його водити буду? Пам"ятаю яксоь приспічило нам, завела Андрія в Арсен, Назар під  дверима волаааає, ще собі думаю, а як би то в центрі міста було?  d107
Ну ми шукаєм завжди кущики у крайньому разі, але я вчу Андрія зразу-зразу казати, як йому захотілося, можна тоді і до ЖК встигнути дійти і до супермаркета і в школі в кущиках сховатись... А в багатьох кафешках буває написано, що туалет тільки для персоналу та відвідувачів. Хоча малій дитині вони навряд чи би відмовили. А от двори і ліфти - то дійсно проблема і туту справа вся у вихованні.

Offline Kroshka

• Своя Мамка
  • Репутація: +44/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юра
  • Ваше справжнє ім’я: Мар'яна
« Reply #22 : 30 Квітень 2013, 18:05:28 »
Не про діток історія, але моя бабуся живе біля одного кафе де туалет на вулиці під ключем і чи то відвідувачі такі ліниві чи так їх на природу тягне, але постійно ходили їй під вікно, вона завжди виходила і сварилась-позорила їх, то одного разу такий молодик на підпитку напав на неї і почав руки ламати.  :(
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #23 : 30 Квітень 2013, 20:32:25 »
Я так само не в захваті, що інколи приходиться садити дитину під кущики, але на жаль буває, що просто нема вибору, бо туалетів мізерно мало і навіть в ті, що є страшно дитину вести :oox А в різних закладах відмовляють малим дітям ще як, в мене вже такі випадки були d111 В мене дитина може терпіти довго, але не безмежно, тому на крайній випадок шукаю якийсь кущик з травичкою.

Offline Тірамісу

• Свідома Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Євген - 9 років, Іринка - 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #24 : 30 Квітень 2013, 21:20:39 »
В мене з малим проблем не було, його чоловік привчив шукати кутик чи деревце, то він тепер гуляючи сам знаходить зручне "уютне" містечко і робить свою справу. Як не крути, а хлопцям в цьому плані легше. А малявка завжди вміла терпіти дуже довго.А вже коли дуууже приспічить, то шукаємо закуток "щоб сховатись" :)
Прочитала коменти і загадала безліч огидних випадків, коли дорослі мужики стають де попало - на травичку попри дорогу, під будинок, одним словом на людях. Гидко таке споглядати, так і хочеться зганьбити d128

Offline Катя Я.

• Своя Мамка
  • Репутація: +60/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юляся, 10 рочків
  • Ваше справжнє ім’я: Катерина
« Reply #25 : 01 Травень 2013, 21:53:06 »
Цитувати
А в різних закладах відмовляють малим дітям ще як, в мене вже такі випадки були

В мене також був подібний випадок, коли купляли малечі чобітки і вона попросилась в туалет, в магазині нам сказали НІ, благо встигли добігти до аптеки, де чоловік колись працював. Вибачайте, але хотілось потім їх нагодувати тими чобітками.

Offline Kroshka

• Своя Мамка
  • Репутація: +44/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юра
« Reply #26 : 19 Травень 2013, 18:32:27 »
Я працювала на двох роботах то на жодній ніколи не відмовили клієнту чи навіть прохожому. Це така ситуація що з будь ким може статись, не лише з дитиною.

Offline arcobaleno

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +150/-5
    • Награды
« Reply #27 : 15 Грудень 2013, 08:48:28 »
мені теж не подобається коли людей де припирає-там вони і справляють нужду. біля мене є така сусідка то її дитина де гралась- там зняла штани і покакала і попісяла ( а мама стоїть і дивиться на неї)-для мене це огидно і невиховано( а мій син як побачив таке то чуть очі не повилазили).я свому сину не дозволяю з нею гратись.

я думаю найгірше не те,що ваша дитина попісяла під кущик,а те,що батьки забивають і не навчають дітей,що як закортіло то йди в кущики, а не спорожнюватись де приспічило

Побудь, мій Боже, отут, зі мною, У цьому полі, у розпал бою. Серед руїни і серед краху Не дай пізнати глибини страху.

Offline Penelope

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +568/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Синочок 03.12.2010
  • Ваше справжнє ім’я: Анна
« Reply #28 : 15 Грудень 2013, 09:22:12 »
Цитувати
і не навчають дітей,що як закортіло то йди в кущики, а не спорожнюватись де приспічило
Я, щось не зрозуміла, а яка різниця чи під кущиком  чи поряд?

Offline Моргі

• Свідома Мамка
  • Репутація: +49/-0
  • Любіть Україну,як сонце,любіть...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Остап, 5 років
« Reply #29 : 16 Лютий 2014, 18:45:05 »
Цитувати
де гралась- там зняла штани і покакала і попісяла
це вже трохи занадто, ну якщо попісяла, то нічого, а от покакала... d100 Мені б було трохи соромно.
Але в мене ще такого не було ,щоб малий на вулиці какав. Якщо буде таке, то я б напевно взяла з собою памперс, пояснила йому що треба в памперс і тоді б викинула то "надбання" в смітник :xmm

Offline arcobaleno

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +150/-5
    • Награды
« Reply #30 : 16 Лютий 2014, 18:57:02 »
Дитина та ходить в садік.вона не мала.просто мамі пофік.і вона її так навчила

Побудь, мій Боже, отут, зі мною, У цьому полі, у розпал бою. Серед руїни і серед краху Не дай пізнати глибини страху.

Offline Вітослава

• Свідома Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вітослава
« Reply #31 : 11 Березень 2014, 13:06:42 »
Історія яка сталася у нашому дворі:
мама з дівчинкою (роки 4) гуляють, граються. Дитина захотіла какати, мама посадила її під гірку з якої діти зїжають, мала зробила свою справу і пішла гратися, а мамаша сіла на лавочку ніби нічого і не було. mish Коли моя подружка зробила їй зауваження - жіночко, а прибирати хто буде? Вона накинулася на неї із словами - то моя дитина шо тобі під двері нас....  d111 d111 d111Але оскільки на майданчику було багато свідомих людей із нашого будинку, то ту жіночку таки примусили прибрати. От скажіть, будь-ласка, який приклад мама подає дитині?????????
Найдорожчий браслет - гумова бірочка, на якій написані вага, ріст і час появи на світ твого малюка

Offline Kerri

• Своя Мамка
  • Репутація: +74/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #32 : 11 Березень 2014, 13:35:56 »
Цитувати
Історія яка сталася у нашому дворі:
мама з дівчинкою (роки 4) гуляють, граються. Дитина захотіла какати, мама посадила її під гірку з якої діти зїжають, мала зробила свою справу і пішла гратися, а мамаша сіла на лавочку ніби нічого і не було.  Коли моя подружка зробила їй зауваження - жіночко, а прибирати хто буде? Вона накинулася на неї із словами - то моя дитина шо тобі під двері нас....    Але оскільки на майданчику було багато свідомих людей із нашого будинку, то ту жіночку таки примусили прибрати. От скажіть, будь-ласка, який приклад мама подає дитині?????????
Так-так. І ця мамаша мабуть,себе рахує культурною панею. А я собаку не хочу заводити тільки тому, що якось негарно, коли вона буде какати на вулиці, а з мене будуть реготати, що я ходжу з совочком та кульочком, аби прибрати собачі фекалії. Хоч, у Європі, Америці давно за не прибране " о це" штраф. Вже мовчу за хлопів, навіть, тверезих !, які біля будь-якого дерева можуть справити свої потреби. Весною, на дамбі, як сходе сніг, стільки "того", що гуляти там аж бридко. Далеко нам ще до Європи(((

Offline Tanjusja

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим, 7 років, Віктор, 3 роки
« Reply #33 : 10 Травень 2014, 23:28:50 »
Ми пісяти можемо і на вулиці, правда десь в сторонці... а от какати... не думаю, що нормально на вулиці, ну може в лісі, в полі :xmm