Автор Тема: Консультації офтальмолога  (Прочитано 28251 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline emeliАвтор темы

• ПЕДІАТР ФОРУМУ!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +726/-0
  • Найкраще, що ми можемо дати нашим дітям - це любов
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Віра
Консультації офтальмолога
« : 08 Вересень 2013, 21:31:50 »
Дорогі наші форумчани
у цій темці ви маєте можливість отримати кваліфіковану консультацію лікаря офтальмолога
 і мамусі форуму
 LadyDoctor
Семінари для батьків «ВСЕ про здоров’я дитини»  Для того щоб побачити посилання: Register or Login] Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Якщо людина сама стежить за своїм здоров’ям, то важко знайти лікаря, який знав би краще корисне для її здоров’я, ніж вона сама.

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
Re: Консультації офтальмолога
« Reply #1 : 08 Вересень 2013, 21:49:02 »
Добрий вечір,буду перша зі своіми запитаннями.Моя Антоніночка(4роки)мае діагноз ретинопатія 3ст,оперована лазером в Охматдиті у віці 2 місяці.На тепер дитина носить окуляри з року,і по прогнозам-ціле життя.Ходить в звичайний Д С.Діагноз-складний міопічний астигматизм обох очей Зір-0,2 на обидва ока.Стан після лазерокоагуляціі сітківок.З таким діагнозом,чи можна вести дитину на танці,чи можна ій ходити на фізкультуру в загальну групу і відвідувати спортивні гуртки.Чи в майбутньому вона зможе народити .В поліклініці офтальмолог мене налякала,сказала,що Бог мою дитину тоді "за руку тримав".У нас третя група здоров,я.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline LadyDoctor

• Свідома Мамка
  • Репутація: +44/-0
  • Офтальмолог форуму!
    • Doctor-visus
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза, 16 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #2 : 08 Вересень 2013, 22:53:10 »
Доброї ночі. Як наслідок перенесеної ретинопатії є розвиток в майбутньому короткозорості. Ваш офтальмолог правий- у вас передостання стадія була і мабуть- блискавичний розвиток ( швидкий), ви її вчасно стримали лазеркоагуляією.
Але місця лазеркоагуляції, при швидкому рості ока (міопія) + фізичні навантаження, можуть не "втримати" сітківку. Ці місця дуже вразливі і чутливі до струсів, підвищення тиску в очах і ін..
Ви можете обрати легкі види танців, наприклад, бальні. Легка атлетика в протипоказах.
На рахунок фізкультури- вік Вашої Антоніночки такий, що у них на заняттях вправи прості. "Берізка" не рекомендується.

Цитувати
Чи в майбутньому вона зможе народити
Звичайно. Але чи природнім шляхом- буде видно по стану сітківки.
Успіху Вам.

Offline Luda75

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +88/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка-14р,Тоня та Іра-по 6р
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #3 : 08 Вересень 2013, 23:03:19 »
Скажіть,будьласка,яким чином можна хоч трохи підняти зір,бо 0,2 мене ну зовсім не радуе,а попереду школа.
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline RoksolanKa

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +1037/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Лізонька
  • Ваше справжнє ім’я: Роксолана
« Reply #4 : 08 Вересень 2013, 23:23:07 »
моя донечка іноді косить очком одним, правда не так сильно, але... чи може бути гірше? у мене теж така проблема - якщо придивитися, то теж іноді кошу тим самим оком

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
  • Репутація: +584/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
« Reply #5 : 08 Вересень 2013, 23:39:35 »
Скажіть, будь ласка, чи може хронічний кератоувонейроретиніт стати підставою для звільнення від підсумкової атестації у 9 класі? Якщо так, то які формальності мають бути витримані (записи в картці, стояти на обліку в офтальмолога і т.д.)?

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +158/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, Артемчик
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #6 : 09 Вересень 2013, 00:51:02 »
Дуже рада, що з"явилася така темка z4 А запитання в мене таке:
синові 2р.10міс., діагноз - гіперметропія середнього ступеню (причому далекозоре тільки одне очко). Півроку носимо окуляри, 3 місяці використовуємо оклюдор по 15-30 хв. на день. Чи достатньо наразі цього, чи, можливо, потрібно збільшувати час носіння заклейки, вводити якісь додаткові вправи. І взагалі, до яких ще методів лікування можна звертатися при такому діагнозі?  Наперед вдячна :flv

Offline OLYA_S

• Активна Мамка
  • Репутація: +71/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софія
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #7 : 09 Вересень 2013, 16:16:44 »
Доброго дня!І мені потрібна ваша порада. Сьогодні були у офтальмолога і вона поставила малій діагноз холезіон (ззовні його майже не помітно, а як прощупувати то чути досить велике ущільнення),  сказали ставити мазь тетрацеклінову та гідрокортизонову поперемінно через кожні 2-3 години і розмасажовувати, але як масажувати не показала (а я щось відразу про це і не подумала d100). Отож чи має зачення як масажувати,і як ви думаєте чи ефективний даний метод лікування? Чи проводити ви прийом пацієнтів, або чи можете порадити якогось спеціаліста?

Offline LadyDoctor

• Свідома Мамка
  • Офтальмолог форуму!
    • Doctor-visus
    • Награды
« Reply #8 : 09 Вересень 2013, 22:09:24 »
Люда,75, треба очно бачити стан центральної зони сітківки- це першочергово, відповідність корекції, робити спроби стимуляціі сітківки.

Offline LadyDoctor

• Свідома Мамка
  • Офтальмолог форуму!
    • Doctor-visus
    • Награды
« Reply #9 : 09 Вересень 2013, 22:25:47 »
Цитувати
моя донечка іноді косить очком одним, правда не так сильно, але... чи може бути гірше? у мене теж така проблема - якщо придивитися, то теж іноді кошу тим самим оком
- Раз косить, значить не все так добре. І немає значення сильно чи ні, часто чи рідко.. На 99%  косина посилюється, або виникають супутні розлади зору.
-Те, що косить одноіменне око у Вас і Вашої дитини, говорить про ймовірний спадковий характер, також може бути проявом так званих сімейних синдромів.
Зверніться до дит.офтальмолога.

Offline LadyDoctor

• Свідома Мамка
  • Офтальмолог форуму!
    • Doctor-visus
    • Награды
« Reply #10 : 09 Вересень 2013, 22:40:21 »
Цитувати
чи може хронічний кератоувонейроретиніт стати підставою для звільнення від підсумкової атестації у 9 класі? Якщо так, то які формальності мають бути витримані (записи в картці, стояти на обліку в офтальмолога і т.д.)?
Якщо Ви вірно переписали діагноз, то:
-залежить від стану рогівки ( прозорість, помутніння), гостроти зору, ураженої ділянки сітківки і її стан і ін.;
-Якщо Ваше загострення день-в-день співпаде з здачею атестації;
-При Вашій проблемі записи не тільки обов,язкові- мають бути виписки стаціонарного лікування при кожному загостренні ( лікування тільки стаціонарне), тоді Ваш офтальмолог подає дані на МСЕК.
Здоров"я Вам.

Offline LadyDoctor

• Свідома Мамка
  • Офтальмолог форуму!
    • Doctor-visus
    • Награды
« Reply #11 : 09 Вересень 2013, 22:47:09 »
Цитувати
синові 2р.10міс., діагноз - гіперметропія середнього ступеню (причому далекозоре тільки одне очко). Півроку носимо окуляри, 3 місяці використовуємо оклюдор по 15-30 хв. на день. Чи достатньо наразі цього, чи, можливо, потрібно збільшувати час носіння заклейки, вводити якісь додаткові вправи. І взагалі, до яких ще методів лікування можна звертатися при такому діагнозі?
Замало інформації для відповіді. Потрібні точні дані рефракції, рецепт окулярів і з якою метою призначалися. Можна викласти скан карточки.

Offline LadyDoctor

• Свідома Мамка
  • Офтальмолог форуму!
    • Doctor-visus
    • Награды
« Reply #12 : 09 Вересень 2013, 22:59:10 »
Цитувати
діагноз холезіон (ззовні його майже не помітно, а як прощупувати то чути досить велике ущільнення),  сказали ставити мазь тетрацеклінову та гідрокортизонову поперемінно через кожні 2-3 години і розмасажовувати, але як масажувати не показала (а я щось відразу про це і не подумала ой). Отож чи має зачення як масажувати,і як ви думаєте чи ефективний даний метод лікування?
Халязіон може вскритись сам( дуже рідко), з Вашою допомогою, після ін"єкції ліків або оперативного вишкрібання вмісту з висіченням капсули.
Масаж обов"язковий, як-див.в приваті, ефективність 50-70%.

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +158/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, Артемчик
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #13 : 09 Вересень 2013, 23:17:46 »
LadyDoctor, напишіть, будь ласка, мені в приват вашу електронку, я б скинула скан карточки дитини. Дякую :)

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка - 1999, Ромчик - 2007, Богданчик - 01.06.2012
« Reply #14 : 09 Вересень 2013, 23:18:33 »
Загострень не було після першого і єдиного разу в 10 років, коли ми виявили хворобу і зір був 0,04 на одному оці і 0,3 на другому. Зараз зір стовідсотківий на 2 ока, хоча є груба деструкція скловидного тіла, плаваючі помутніння, набряк сітківки був, коли обстежувались у Філатова 3 роки тому. Але на обліку ми не стоїмо, обстежуємось приватно.
Цитувати
-Якщо Ваше загострення день-в-день співпаде з здачею атестації;
Ця фраза, я так розумію, ключова, якщо має бути загострення (реальне чи на папері), то краще здавати атестацію  ;).

Offline LadyDoctor

• Свідома Мамка
  • Офтальмолог форуму!
    • Doctor-visus
    • Награды
« Reply #15 : 10 Вересень 2013, 16:20:05 »
Цитувати
Загострень не було після першого і єдиного разу в 10 років, коли ми виявили хворобу.... Зараз зір стовідсотківий на 2 ока, хоча є груба деструкція скловидного тіла, плаваючі помутніння,....
Цитувати
Якщо Ваше загострення день-в-день співпаде з здачею атестації;
Ця фраза, я так розумію, ключова, якщо має бути загострення (реальне чи на папері), то краще здавати атестацію 
Мотря, тоді це не хронічне запалення, а одноразово перенесене. Решта- ускладнення після хвороби.
Краще піти на атестацію, ніж загострення, нейроретиніт- це серйозно.
Здоров"я Вам.

Offline Мотря

• Мамка Хуліганка!
  • Досвідчена Мамка
  • *
    • Награды
« Reply #16 : 10 Вересень 2013, 19:12:05 »
Цитувати
тоді це не хронічне запалення, а одноразово перенесене.
Лікарі у Франківську сказали, що це не процес одного дня, що воно собі тяглося вже давно, зір падав поступово, дитина цього не помічала, аж одного дня почервоніло око, і ми звернулися до лікаря, думали - кон'юнктивіт, а виявилося, що дитина одним оком практично не бачить і очне дно не офтальмоскопується.
У Філатова поставили діагноз "Вялотекущий хронический керато... вирусной этиологии".
А щодо атестації, то так, краще атестація, ніж загострення.