Автор Тема: Творчий розвиток діток віком 3-5 років - а чим вдома займаєтесь ви? :)  (Прочитано 20590 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline evelinaАвтор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +113/-2
  • Щастя - в тобі....
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Евеліна
привіт всім!
у вільний час вдома хочеться зайняти дитину якимсь цікавим і водночас корисним заняттям. але часто нам, мамкам, поміж домашніх справ не вистачає часу, а то й банальної фантазії для цікавинок. пропоную в цій темці ділитись тим, що ви робите вдома з малюками (малюнки, аплікації, ліпка і т.д.), вказуючи при цьому необхідні для роботи предмети. можливо, завтра хтось по ваших стопах створить такий же шедевр, а вам за ідею добавить плюсик в карму  d27

Наші власні роботи почну показувати трішки пізніше, як тільки доберусь до фотіка: в нас на кухні відведена частина стіни під презентацію рукотворних красот, просто треба пофоткати. Буду вдячна за будь-які ідеї, котрі можна реалізувати з дитиною 3-5 років, маючи мінімум часу і приладдя )))
Коли в хаті є діти, ідеально чисто буває лише у вазочці з цукерками.

• Активна Мамка
  • Щастя - в тобі....
    • Награды
поки що покажу те, що вже є в компі

це наші домашні уроки ліпки (дочці щойно виповнилось 3 рочки)
це звичайний пластилін - мама помогала зовсім трошки

а це вже керапласт (самозастигаюча масса), розмальована гуашевими фарбами і зверху покрита безколірним лаком для нігтів. робила, звичайно мама (тобто я) - треба ж нам чимось ляльок вгощати :) чесно говорячи, це був мій перший досвід роботи з даним матеріалом, але сподобалось, дитину також планую підключати :)

• Активна Мамка
  • Щастя - в тобі....
    • Награды
продовжу тему - аплікація на тему креативної осені :)

в роботі використаний кольоровий картон, я заздалегідь поробила сердечка фігурним дироколом,
а потім лише вирізала стовбур і клеїти вже все це доручила донечці. обводили дерево разом :)
можна обійтись і без дироколу - в шаблоні передбачено вирізання сердечок вручну

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Irynia

• Свідома Мамка
  • Репутація: +72/-0
  • Моя сім'я - це моя сила і моя слабкість.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка і синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
evelina d124Клас,слів нема z4.А де ви купляєте такі шаблони?

• Активна Мамка
  • Щастя - в тобі....
    • Награды
шаблони знаходжу в інернеті, а буває і з голови, тільки от часами фантазія відмовляє, і тоді ступор  d27
або, скажімо, є ціла купка цікавих ідей - аплікації з кружечків, наприклад (фото покажу нижче)
але ж для них в десяток раз більшу купку кружечків вирізати треба, а то вже не для мого терпіння і часу  z5

та може комусь і пригодиться!
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

нас поки-що хватило лише на клоуна (бабусі подаруночок робили), але подарували, тому фоткати нема що )))
буду вдячна за ваші ідеї також!  ;)

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +156/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, Артемчик
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
evelina, оце ви молодці, такі креативні ідеї z4 Ми поки обмежуємося малюванням-вирізанням, ліплення із пластиліну/тіста для мене перетворюється на довге витягання того пластиліну чи тіста з килима і всього іншого, куди його можна приклеїти d111 Бачу, що в мого малого поки не вистачає терпіння над тим сидіти, але, надіюсь, із часом це зміниться, і обов"язково візьму на озброєння якісь твої ідейки :)
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Активна Мамка
  • Щастя - в тобі....
    • Награды
Knopo4ka, і в нас так було - до тих пір поки ми не купили дитячого столика і стульчика  d27
тепер малявка знає - якщо пластилін або клей або фарби, то лише за своїм столиком, а якщо встає з-за нього, то з пустими руками - по хаті з цим всім носитись не можна. і по-друге, як хоче наступну гру, то попередню повинна сама поскладати - столик-то невеличкий  z5
нас таке дициплінує ))

• Активна Мамка
  • Щастя - в тобі....
    • Награды
на рахунок малювання-вирізання. от вчора таког лева робили:

він, правда, мав дещо іншу гриву мати, але ми користувались тим, що було :)) я роздрукувала шаблон мордочки, ми її разом розмалювали фарбами ( в оригіналі вирізають відразу з кольорового паперу і роблять типу аплікації), а потім нарізала соломкою папір двох кольорів, промастила полоски круг голови і посадила дочку клеїти :)

ось шаблончик, якщо комусь сподобається ідея
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline TaniaMAXNO

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +169/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Данилко 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Тетяна
Евеліна, але ви молодці! Мені сподоб вироби  з пластики.  z4  z4 Креативна мама-креативна дитина!
Я свого Данилка штурмую, щоб малював, а йому не лежить душа до малювання, то з творчості робимо аплікації, або розмальовуємо фарбами гіпсові фігурки, (якраз недавно придбали набір) ще колись, як був менший дуже полюбляв крупами гратися (то нас в Малятку навчили), але мені з кожним разом ліньки ті крупи прибирати  d100

Зараз пішов у садочок, то вдома майже нічого не робимо!
Декор для дитячих свят Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
*   *   *

Offline nata*

• Своя Мамка
  • Репутація: +296/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Таня, Сергійко
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
evelina ви молодець! Такий лев класнючий! я правда з малим дуже трохи щось роблю, а от з малою багато чого перепробували. Найбільше до вподоби їй було робити щось з соленого тіста, а потім розмальовувати. В мене довгий час в холодильнику стояло солене тісто, але потім прибирати...шкода що не залишилось жодної фотки

• Активна Мамка
  • Щастя - в тобі....
    • Награды
TaniaMAXNO, а ми в садочок цього року збирались, але на жаль не пройшли по кількості, тепер чекаємо наступного
знову весь рік дома просидимо (не рахуючи коротеньких платних занять), а я ж крім того ще й на дому проацюю, от і парюсь тим, чим займати дитину :)

• Активна Мамка
  • Щастя - в тобі....
    • Награды
nata*, ось що-що, а тісто сама робити я ще ні разу не пробувала  d100

Offline nata*

• Своя Мамка
  • Репутація: +296/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Таня, Сергійко
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
ось наприклад сайт для діток Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Irynia

• Свідома Мамка
  • Репутація: +72/-0
  • Моя сім'я - це моя сила і моя слабкість.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка і синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
а це вже керапласт (самозастигаюча масса)
[/quote]А цю штуку десь можна купити?Скажіть будь ласка,де,бо хочемо також попробувати зроби таку красу d9

• Активна Мамка
  • Щастя - в тобі....
    • Награды
Irynia, керапласт виглядає ось так

по суті це глина - біла або теракотова - яка на повітрі за 24 години повністю висихає
оцю робить відома фірма Кохінор (що їх жовтенькі олівці, якщо знаєте), продається мабуть в любому канцелярському магазині, просто я  купувала не в ІФ, вона в мене давнезно вже, брала ще як малій виповнився рочок, щоби зліпки ножок-ручок поробити, от залишилось ще багато
вона фасована по 0,5 і 1 кг, я брала зразу ту що більша (шоб мало не показалось))) - от тепер і придумую, куди притулити
але якщо давати її для роботи дитині, то хіба старшій, бо ця штука крихкіша і важче мнеться ніж звичайний пластилін

• Активна Мамка
  • Щастя - в тобі....
    • Награды
а я ще собі згадала і хотіла поділитись актуальною на цей місяць ідею, так як власне якраз достигають горіхи  d53

це наша зозулька з горіхової шкарлупки. десь по хаті ще валяються декілька кольорових жуків (один вийшов жовтий в чорні полоски, аж пізніше здогадалась, що він дуже схожий на колорадського  d27) і пара мишенят. та я їх точно нескоро знайду )))
зате можу поділитись картинками, якими надихалась сама:

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

те, що помітила з власного досвіду:
1. фарби краще брати гуашеві, акварельки сильно розтікаються
2. при висиханні фарби стають матовими, навіть дещо втрачають колір, але вартує покрити витвори шаром лаку безколірного (купую самій дешевий десь на базарі - саме для таких цілей) і вони просто засяють барвами :)))
3. іграшки для активних ігор (напримклад, ми робили мишки,якими потім треба було швидко рухати по підлозі, типу втікати) краще робити важчими, щоб не переверались, для цього перед розмальовуванням просто забивала шкарлупку пластиліном.

Offline Ліліана

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +377/-1
  • Життя прекрасне, незважаючи ні на що......
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, Вірочка і Надійка......всім по 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Ліля
дуже гарно  z4....треба і собі таку творчість спробувати  :)
Терпи…Усе колись минає… Живи на зло всім тим, хто зневажає. Даруй тепло тому, хто це цінує. І не шукай минулого. Його вже не існує.