Автор Тема: Творчий розвиток діток віком 3-5 років - а чим вдома займаєтесь ви? :)  (Прочитано 20937 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
ы мены киньте плыз ссилочку на сныжколып.
Доречі про зиму:нам з-за кордону привезли такий кльовий набір: шарф, шапка, гудзики на очі та ніс для сніговика. Ми того року просто ліпили сніговика і вдягали його (потім розділи) і цього року теж будемо так робити
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Ludmilka-Milka

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +480/-0
  • Всё будет ХОРОШО! Я узнавала...
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, Тарасик
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
про зубну пасту теж не знала)). Скоріш за все цього року вікно розмалюємо))
Ремонт дитячих візочків! Аргонна зварка алюмінію
узгоджено з адміністратором

Offline Anuri

• Активна Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Святославчик-4 роки, Яночка -1 рік
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Цитувати
Доречі про зиму:нам з-за кордону привезли такий кльовий набір: шарф, шапка, гудзики на очі та ніс для сніговика. Ми того року просто ліпили сніговика і вдягали його (потім розділи) і цього року теж будемо так робити
Покажете ваші фото?! ;)
099 335 1001

Offline Таня1111

• Активна Мамка
  • Репутація: +18/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша- 5 років, Максим- 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Після того, як перший раз прочитала цю темку, сама почала  з своїми хлопцями  кожний день займатися,то ліпкою,то аплікаціями, бо побачила багато  класних ідей. Потім вже і сама почала підшукувати в інтернеті різні цікавинки. Діти дуже задоволені,кажуть, що граємо в школу, вони приходять в кімнату сідають за стіл і кажуть :"пані вчителька", що будемо сьогодні робити  d27. Це така наша школа. Ось,що ми з ними робили: і ще таке

Offline Таня1111

• Активна Мамка
  • Репутація: +18/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша- 5 років, Максим- 5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Ще пробували робити сонечко з крупою, малюємо сонце, змащуємо його серединку клеєм ну і промінчики, а потім посипаємо крупою, ми брали кукурудзяну і воно вже зразу жовте, а можна взяти манку, а потім ще й фарбами розмалювати. А ще на сторінках цієї темки є лабіринтики, я думала, що дітям їх важкувато буде пройти, але пояснила, що треба робити і сама здивована була як вони їх з задоволенням проходили.Ці ідеї взяла із свого дитинства, ще я таке робила в садіку, це ми пробувалитакі фонарики робити і такі гірлянди

Online evelinaАвтор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +113/-2
  • Щастя - в тобі....
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Евеліна
Таня1111, супер! на мою думку дуже добре коли в дітей розвиваються позитивні асоціації зі школою  :)
баранчик ваш чудовий, зараз якраз йде сезон, де вата для аплікацій дуже акутальна  ;)
вам від мене плюсик за фото!
Коли в хаті є діти, ідеально чисто буває лише у вазочці з цукерками.

Online evelinaАвтор темы

• Активна Мамка
  • Щастя - в тобі....
    • Награды
оооо, такі фонарики ще зі свого садка теж пам"ятаю ))))

Offline Лесенько

• Свідома Мамка
  • Репутація: +149/-0
  • На все воля Божа!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Не я перша, але дякую авторці за гарну темку і те, що є такі творчі і натхненні натури :flv
Ви мене заінтригували повідомленням про танці. Чи ще взяли б нашого хлопця до компанії?

Online evelinaАвтор темы

• Активна Мамка
  • Щастя - в тобі....
    • Награды
дівчатка, відмовилась від нас викладачка з танців  d143
сходили ми в цю суботу компанією вчотирьох: два хлопчика і дві дівчинки
дівчата відривалися на всю, взагалі її не слухали, а хлопці взагалі відмовилися виходити в зал, сиділи і наблюдали  d27
в результаті вона сказала, що трудно з нами і нам треба хоча би до 4-х підрости, щоб з таким відношенням не напустити на дітей жаху при слові танці. ось така історія  d100

ПС. згадала собі про вату в аплікації, хотіла деякі цікаві заготовки ще викласти, але в мене чомусь дуже повільно працює сайт і не маю зараз часу сидіти над тим, при нагоді покажу

Offline Лесенько

• Свідома Мамка
  • Репутація: +149/-0
  • На все воля Божа!
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
Дякую, що оперативно відгукнулися. Мабуть, для наших танцюристів потрібні заняття схожі як в Смайлику - мама і я

Online evelinaАвтор темы

• Активна Мамка
  • Щастя - в тобі....
    • Награды
отже, що хотіла показати. є така російська серія альбомів Это может ваш малыш (колись вже про неї писала), дуже мені там подобаються завдання, ми багато таких книжечок вже використали, але тоді я ще не додумувалась фотографувати. а зараз знайшла в інтернеті скани того, в якому треба клеїти вату і хочу показати вам :) там класно те, що завдання супроводжуються розповідями - так дітям цікавіше творити казку :)
всі картинки клікабельні, при бажанні можна роздрукувати. або просто використати як ідею - створити на малюночку хмарки,сніг, ковдрочку  d9

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Online evelinaАвтор темы

• Активна Мамка
  • Щастя - в тобі....
    • Награды
вчора гуляли з малою, зайшли в магазинчик і випадково натрапили на дуже класну розмальовку - водяну  d77
мабуть, багато хто знає такі, але мені спало на думку розповісти про саме видавництво, що їх робить (і не тільки їх)
отже, в-во Глорія Для того щоб побачити посилання: Register or Login] ...як виявилось, київське, хоча я завжди думала що то робить Донецьк або Дніпропетровськ  :chitaju
особливої уваги заслуговує серія для дитячої творчості Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
там є аплікації (в нас вже були майже всі з комплекту Улюблені іграшки, а тепер тримаємо до свят Новорічні саморобки :)),
мозаїка, і ось власне ці водяні розмальовки. покажу трохи картинок - все з сайту, бо мені в облом фотографувати  d108

також є серії окремо для хлопчиків з мшинами і для дівчаток з ляльками

мозаїка для малюків - легкий спосіб вивчити геометричні фігури

видання для спецрукоділок - оригамі, квілінгу і іншого - це вже для старших :)

водяні розмальовочки - дитину неможливо відірвати від цього заняття, ми вчора перевірили  d120

ось вся серія на сайті Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
а ось я знайшла в мережі гарну рецензію з фото Для того щоб побачити посилання: Register or Login]   :flylady

і ще окремим пунктом хочу відзначити серію пізнавальних книжечок. Чесно говорячи, не знаю які в них там ті словники  і решта, що вони пропонують, але ось ці (верхній ряд) Для того щоб побачити посилання: Register or Login]  однозначно вартують уваги!
У нас є Кольори - порадувало глибоке подання теми, не просто білий, червоний і тд., а на кожен колір показано багато відтінків, також розгянуті прозорий, смугастий, в крапинку, барвистий і т.д. Є завдання, на кожен колір - доречні приклади.

До-речі, по якість і вартість. Ціни більш ніж доступні - від 5 грн. Поліграфія якісна, мені здається, навіть перевищує ціну.
Географія продажу - широка, але непередбачувана. Я їх зустрічала в багатьох книжкових м-нах міста, але якщо спеціально шукати, то їх мало хто знає  d104 Ціла стієчка з цими книжечками є в книжковому на Новгородській (в підвалі недалечко від отої "радянської" піцерії, там ще навпроти внизу магазин рукоділля є...або був...давно там не була)

Online evelinaАвтор темы

• Активна Мамка
  • Щастя - в тобі....
    • Награды
з початком зими усіх!  :flylady під шумок пропоную забавку з електронного витинання сніжинок (скоріше для мам чи діток старших))))
Для того щоб побачити посилання: Register or Login] (внизу посередині кнопка Кріейт сновфлейк)
потім свою сніжинку можна підписати, написати побажання і "випустити в світ". також цікаво читати побажання від інших коментувати чужі сніжинки :)

Offline Ліра

• Активна Мамка
  • Репутація: +57/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: віра
Цитувати
знайшла в інтернеті скани того, в якому треба клеїти вату і хочу показати вам 
evelina, дуже класна ця книжечка z4 давайте ще!
Цитувати
ми багато таких книжечок вже використали, але тоді я ще не додумувалась фотографувати.

може, відфотографуєте вже "готові" книжки?
а де ви їх купували?

Online evelinaАвтор темы

• Активна Мамка
  • Щастя - в тобі....
    • Награды
Ліра, я не зберігаю всієї цієї поліграфії, вона через хату проходить кілограмами  d27
крім того не напасусь часу щоби все перефоткати, що є ))))
я купувала на кідстаффі. вартість однієї книжки орієнтовно 13-15 грн. в інернеті якщо поритись можна поскачувати архіви з багатьма уже відсканованими - це якщо у вас є можливість роздруковувати. шукайте  ;)

Offline arianna

• Своя Мамка
  • Репутація: +78/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Адріана
Евеліна,а є ссилочка на кідстафі в тебе?Бо щось мені не вибиває

Online evelinaАвтор темы

• Активна Мамка
  • Щастя - в тобі....
    • Награды
Адріана, написала все в ПП, правда сайт ну дуже вже повільний. надіюсь відправиться )))