Автор Тема: Творчий розвиток діток віком 3-5 років - а чим вдома займаєтесь ви? :)  (Прочитано 23942 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline arianna

• Своя Мамка
  • Репутація: +79/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Адріана
Люда,мені здається,що треба перестати акцентувати увагу на кольорах.Через певний час ,думаю,вона сама буде знати правильно.Хіба якось ненавязливо розповідати щось на вулиці і вплітати колір.Мій малий якось вивчив кольори,що я й не помітила коли точно

Online gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +291/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
я роблю вже усе можливе...Варто все ж таки почекати...Бо пам'ятаю сусідська дівчинка і в 5р. не розрізняла...Нічого -їй зараз 16 і досить розумничка).
 Я не переживаю - мкені просто цікава думка інших і які поради дали б.Чи може якісь цікаві методи в ігровій формі, ну щось таке чого я ще не пробувала.Але я багато-що використовую-фантазія у мене трохи є і я вже малюю і говор. і т.д.І на вулиці показую і розказую і приклади наводжу  іфрукти і як їмо все по кольорах.
   А раніше - ще з її одного року я весь час все і всюди рахувала і сьогодні вона при бажанні  і до 20-ти сама рахує.я не хвалюсь, але мені приємно.Чесно кажучи в цей вік досягення інших мені не дуже відомі.Якось не надто багато часу маю це в батьків ровесників уточняти.При прогулянці так перекинешся кількома словами.А в садочку ніби +- у всіх її віку такі ж вміння і навички.

Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline люба10

• Своя Мамка
  • Репутація: +122/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша 6 і Христинка 2
  • Ваше справжнє ім’я: люба
Цитувати
які поради дали б.
Коли ми вдягаємося, то Христя каже, яку хоче кофту - червону, фіолетову, в червоні полоски, вона сама мені пояснює по кольорах. Або капці які, рожеві чи фіолетові. Це так, як приклад.  Вона у мене дуже знає червоний колір, бо їй червоне не можна - алергія, і вона чогось любить все червоне. Почніть з червоного  d30

Offline Galjysik

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +167/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, 6.03.2011р.
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
Ми ще як раніше їхали в клуб малятко маршруткою, то по дорозі в один бік рахували машини на вулиці , а в інший їх кольора. Так і вивчили d27

Offline masha-misha

• Своя Мамка
  • Репутація: +165/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Марійка
На мою думку також нав'язувати дитині постійно нетреба,ми вчили і також спочатку пішло багато нервів,але вивчили.скажіть дитині що ви забули всі кольори що вона вам відповість ,чи допоможе вам знайти якись предмет чи річ що вам потрібна але ви не розрізняєте кольори.думаю вона вам допоможе!щасти вам! d120
і ще нам помагає вивчати кольори англійською мультик Даша-мандрівниця

Offline Люся К

• З народженням дiтей з дому iдуть сон, спокiй, грошi... ,i ...приходить ЩАСТЯ!!!!!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +83/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Христинка 7 рочків
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
 ми зараз почали вивчати алфавіт.  angel1гарний яскравий журнал про принцес чи про Машу - який дитина любить- і розлядаєте - і кольори там яскраві. ми так вже декілька букв вивчили показую їй буква к , наприклад - і питаю, а де ще така буква? і вона з захопленням шукає. головне , що їй така гра дуже подобається! планую так вивчити весь алфавіт.
Дев'ять місяців носиш, десять годин народжуєш, півроку не спиш, а вона, бачте, на татка схожа...

Offline melodika

• Своя Мамка
  • Репутація: +156/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана Володимир
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
Цитувати
Всім привіт!
Маю таке питання як навчити дитину 3р.1 міс. запам'ятовувати кольори  і їх розрізняти і називати правильно?
Не допомагає нічого....Усі кольори знає і всеодно каже випадково-просто навгад.На синій-червоне і на жовтий-зелений і т.д.
   Порівнюю з сонечком (що то жовтий) і червонмий з полуничкою і всяке таке в цьому роді...Ну ніяк не хоче.Просто випадково собі що згадає те й каже....
Може є якісь цікаві ігри чи способи як можна допомогти дитині правильно влучно називати кольори?
Буду вдячна за допомогу! :h
Люда, у мене з донечкою така сама ситуація була минулого року, але я особливо не переймалася. а от чоловік закіпішував, як це так дитина іде в садок і не знає кольорів. приніс конфети m&m і давай з нею грати в гру веселка- він їй дає конфетку, якщо вона правильно називає колір то з'їдає її, якщо ні- то з'їдає чоловік. тоді вона почала задумуватись над тим що говорить і хотіла відповісти правильно. а тоді ми лишили цю гру, бо не будемо ж її весь час конфетами годувати, не згадували нічого десь пару місяців, а потім якось вияснилось що вона сама всі кольори називає правильно- чи то вона їх просто згадала, чи то просто вже прийшов її час, не знаю, але схиляюся до другого варіанту, так що не переживай

Offline svitlana88

• Своя Мамка
  • Репутація: +141/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
В нас проблема з кольорами. Один день знає - другий - ні!
Стільки нервів вже пішло, а він не хоче вчити кольори!
Завжди знайдеться хтось, кому ви не сподобаєтеся
Вам просто не вдасться сподобатися всім навколо. Що би ви не робили, завжди знайдеться хтось, кому ви не сподобаєтеся. Отже, не звертайте увагу і робіть те, що вам підказує серце. Те, що говорять і думаю про вас інші, не так вже й важливо. Набагато важливіше, що про себе думаєте ви самі.

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Світлана, а скільки дитині?  d143

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія

Цитувати
якщо вона правильно називає колір то з'їдає її, якщо ні- то з'їдає чоловік

О, а у нас така сама гра, тільки з літерами  d27

Вона дуже любить гратися з фішками-літерами з настільної гри "Ерудит", то просить дати їй фішки, а я кажу, що дам ту фішку літеру якої ти назвеш  d27

Offline Євдокія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
Ми кольори вже основні знаємо червоний,зелений,чорний,синій,жовтий,білий, майже не плутає але я особливо не акцентувала на цьому просто казала якого кольору машинка чи ще якійсь предмет і так він собі запамятав,а от букви взагалі не хоче вчити знає тільки букву А і букву колесо тобто О z5,але я не навязую ще встигне :)

Offline Tania.M

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +150/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
А ми в 3 рочки знаємо кольори по українськи і по англійськи. До того часу ну ніяк не хотів вчити, я також вже думала,що не розрізняє)))) а потім я помітила на прогулянці,синуля каже мама дивись їде жовта машина, а по англійськи єлов)) :chitajuЯ так раділа. А цифри навчився за допомогою мультиків по Пікселю. Зараз навіть може мені на телефоні набирати номер, коли я йому кажу які цифри набирати. А от букви,то не дуже хоче, знає А О Е І Р Й М Ю і може ще пару, але якщо прошу написати,то візуалізація працює,може написати не дивлячись на картинку, правда,то ще не акуратно,але все ж. Одного разу я йому кажу напиши "Е", а він так думає-думає, погнав дивитись на дошку з алфавітом,прийшов довольний і пробує писати. Викрутився називається, хід думок правильний))))

Offline Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +631/-0
  • Дуже багато було добре зроблено не тим людям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Так напишу і наші досягнення у три рочки: вміє рахувати до 10-ти (деколи помиляється), знає всі кольори (деякі на анг.мові), знає деякі букви і покузує їх у книжечках, журналах, знає віршики всякі, знає і співає деякі пісеньки, а ще татко вчить марки машин то вона вже знає які мерседеси, хюндай (у нас то вона його вже добре вивчила), жигульки.
Самое большое счастье - чуствовать, что тебя люблят.
Не знать, а чуствовать!

Offline melodika

• Своя Мамка
  • Репутація: +156/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Діана Володимир
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
поділюся з вами нашим новим атрибутом для дитячої кімнати, може комусь знадобиться ідея чим зайняти дитину на літніх канікулах. валялась на балконі звичайна коробка, чоловік з неї зробив невеличку шафу з полочками для ляльчиного одягу, до дверки причепив ручку, а ми з Діанкою її розмалювали гуаш'ю. от що вийшло. тепер думаю що по такому самому принципу можна і дитячий холодильник зробити, заодно і на іграшках трохи з'економим  z5

Offline svitlana88

• Своя Мамка
  • Репутація: +141/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
Дуже гарно!
Треба і моїм хлопцям щось таке придумати!
Завжди знайдеться хтось, кому ви не сподобаєтеся
Вам просто не вдасться сподобатися всім навколо. Що би ви не робили, завжди знайдеться хтось, кому ви не сподобаєтеся. Отже, не звертайте увагу і робіть те, що вам підказує серце. Те, що говорять і думаю про вас інші, не так вже й важливо. Набагато важливіше, що про себе думаєте ви самі.

Offline Олівія

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +631/-0
  • Дуже багато було добре зроблено не тим людям
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Цитувати
а ми з Діанкою її розмалювали гуаш'ю.
дуже класно розмалювали  :bo
Самое большое счастье - чуствовать, что тебя люблят.
Не знать, а чуствовать!

Offline ksushik7890

• Активна Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аліна, 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
корисні темки, треба буде щось попробувати!