Автор Тема: Творчий розвиток діток віком 3-5 років - а чим вдома займаєтесь ви? :)  (Прочитано 20492 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline evelinaАвтор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +113/-2
  • Щастя - в тобі....
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Евеліна
justmary, всі через це проходять  d27
я спасалась ватманом або старими обями перевернутими на тильну сторону і ростеленими майже по всій підлозі - отттто вже було свято :))))
Коли в хаті є діти, ідеально чисто буває лише у вазочці з цукерками.

Offline Муза

• Своя Мамка
  • Репутація: +35/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єлизаветка 6 років
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
В малоі останні дні малюнки майже всі з великою кількістю чорного. Я розумію, що це пов' язано з стресом (адоптація до садка). Вихователька каже, в групі е дуже життерадісна дівчинка, яка використовуе в малюнках чорний колір. Тому задумалася, чи правдива ця теорія психологів про кольори! :)

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Якщо це черепаха "Аха-аха" то тоді підійде  d27 d27 d27

Offline galina@@

• Свідома Мамка
  • Репутація: +74/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Заглянула в темку, а тут такі таланти d107, молодці!!! Я зразу згадала як ми з старшим сином робили в садок осінню композицію d30 рилась в неті, шукала ідеї, так щось зробили, навіть не фоткала d30 Скоро знову потрібно буде робити композиції, але я всеее більше до такого зараз навіть не берусь, бо меньший все тягне, все хоче спробувати на смак d27
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

• Активна Мамка
  • Щастя - в тобі....
    • Награды
мені пояснювали, що дітки в віці 2-4 рочків, не стільки замальовують, скільки ховають за фарбою малюнок. тобто то для них своєрідна гра
а який колір найкраще маскує? правильно - темний. звідси і бажання малювати черним або близким до нього
так що я особливо цим не переймаюсь, але в наших спільних роботах все ж стараюсь її відволікати на більш яскраві кольори )))

до-речі, про англійську
поділюся нашими улюбленими на сьогодні "кліпами"  d53
одна пісенька про тваринок
друга - про дощик             
дуже простенькі, виконань їх є багато, але нам подобаються саме ці, ну дуже швидко вчаться слова ось так під музику )))

• Активна Мамка
  • Щастя - в тобі....
    • Награды
ігри-рахувалки :)

ГРА 1. порахувати в якому ротику скільки зубчиків і щіточкою з такою цифрою їх почистити

скачати роздруківку тут Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

ГРА 2. порахувати к-ть цяточок на сонечках і посадити на листок з потрібною цифрою

скачати роздруківку тут Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

картинки можна роздрукувати, покрити скотчем з двох сторін,а  тоді вирізати по контуру - так довше прослужать :)

Offline Муза

• Своя Мамка
  • Репутація: +35/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єлизаветка 6 років
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
Дякую, що Ти виклала скільки всього корисного! Не треба включати сображаловку! :)

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +156/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, Артемчик
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
evelina, стільки цікавих ідейок z4 Ти справді дуже творча мамка d124

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +265/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
щодо чорного кольору...Я цікавилась в начальниці-психолога.Вона відповіла, що для таких ще малих діток ця фарба просто є найяскравішою і тому часто вони її вибирають.Моїй дитині 2.5 і вона весь час малює чорною гуашшю.Поки що я це з цим й пов'язую. А далі-буде видно.

Offline Альонка???

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +157/-0
  • Консультант-психолог
    • Награды
Я теж з власного досвіду можу сказати, що дуже багато діток вибирають чорний колір. Але не тому, що це вже стрес у дитини чи якась тривога. чорний колір добре маскує і правильно було підмічено вище, що дітки до 3 років а деколи й далі малюючи ставлять собі за мету закрити малюнок. Коли старші дітки малюють вони уже добре орієнтуються в кольорах та в їх призначенні. Наприклад, квітка може бути рожева, червона, а трава зелена і т.д. Малят треба привчати до малювання в обмеженому просторі ( не виходити за контури). А ще чорну фарбу дітки люблять за те, що  вона коли мокра дуже блистить :chitaju

Offline MacMurphy

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +420/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Анастасія
Цитувати
Малят треба привчати до малювання в обмеженому просторі ( не виходити за контури)

А я якраз читала, що ми якраз і робимо помилку, коли ставимо перед дитиною маленький клаптик паперу (А4) і типу малюй... (Здається це сказано в "После трьох уже поздно" :xmm) Треба давати великий ватман, і право малювати там де вона захоче, навіть по підлозі, якщо це дозволяє підлога  d112 Тобто не ставити для дитини рамки для розвитку фантазії  d112 Не обмежувати її...

Ну але це таке... Хто як хоче так собі і робить :flv

Offline Альонка???

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +157/-0
  • Консультант-психолог
    • Награды
Ні, я не так написала, тобто не так дослівно Наприклад, якщо є зображення черепахи, то малювати треба черепашку чи замальовувати її, це вчить концентрації уваги на певний час і певній речі, а також треба проговорювати з дитиною чому бере той чи інший колір, якщо ви просто малюєте, якщо ж ви ставите перед собою арт-терапевтичну мету, щоб потім "прочитати " малюнок, то тут треба давати вибір.
Є дуже багато тверджень щодо цього і кожна чогось вчить, а вибирати уже нам ;)

Offline КСЮША_Ванюша

• Активна Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іван, Соломія, Анна
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
evelina Ви молодець!!! Я дивлячись на Вас здаюся собі ну зовсім нетворчою натурою. Моєму старшому 2,8 ми поки що тільки ліпимо з пластиліну і малюємо та замальовуємо. Найбільше любить замальовувати малюнки які мама намалювала, а ті що в розмальовці чи роздруковані з нету чомусь недуже. Малюю йому геометричні фігури наприклад, а він замальовує. Так і кольори вчимо (в нас з цим чомусь дуже дуго) і фігури заодно (а з цим значно краще). Менша йому дуже "помагає", їй 1,1, малий злиться - свариться,  d27 а вона тоже хоче помалювати тільки на його малюнках чи його листках, свої викидає геть, чужі ж привабливіші.  z5
 Я хотіла запитати де Ви купляли пазли з замочками-гудзичками? Малий пазли просто обожнює з двох років складаємо різні картинки, навіть з 36 частин склав в 2,4 роки сам без допомоги. Може це мені, як мамі, здається що це багато, а в інших є ще більші успіхи в такому віці.  d100     

• Активна Мамка
  • Щастя - в тобі....
    • Награды
КСЮША_Ванюша, самей цей пазл нам дарували
знаю, що можна їх замовляти на київській Розетці, правда, не знаю, як там справи з доставкою, бо в нас багато знайомих в Києві і в разі потреби мені привозять що я замовляю
або дивіться на всеукраїнских мамських дошках оголошень Кідстафф, Клумба - там можна замовити у дівчат-організаторів СП чи з наявності з доставкою УП чи НП.
фірма називається Мелісса енд Даг
якось зберуся духом і покажу ще інші наші забавки того виробника, кожна дійсно унікальна і корисна для малечі )

а на рахунок пазлів, так моя любила їх складати - починали с 4 частин, далі 12, 18, 24,36,48,52....в 2,8 вона замахнулась на 72 ел (на коробці стояло 4+) і таки його склала....а потім інтерес пропав, я цього найбільше і боялась, вона такими темпами складала і постійно хотіла нові пазли, що цим повинно було закінчитись. в решті-решт, у нас лежить ціла купа коробок з пазлами і вже от пару місяців вона не проявляє до них жодної цікавості взагалі. надіюсь, то перейде, бо в мене мрія купити колись пазл на 2-4 тіс. ел і складати разом  d27

Offline КСЮША_Ванюша

• Активна Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Іван, Соломія, Анна
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
В нас з пазлами було так само складати міг день і ніч, купляли різні починаючи з менших і до більших по кількості і за деякий час інтерес так само пропав. Всі поховала вже декілька місяців не витягую. От тому і питаю бо хочу попробувати якісь зовсім інші. Буду шукати цієї фірми що Ви маєте, дуже цікавий він мені здався.  z4

Offline Інночка

• Своя Мамка
  • Репутація: +37/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександра і Кароліна
  • Ваше справжнє ім’я: Інна
ідейки суперові,,горішків в мене є вже багато треба пробувати і листочків ми назбирали :)дуже дякую :flv

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +156/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, Артемчик
А я сьогодні на дозвіллі каштанів назбирала :), то з малим після садочка пробували їх розмальовувати, робили грибочок, божу коровку, квіточку. Далі мамі забракло фантазії, а дитині - терпіння d27