Автор Тема: Фінансове становище у сім'ї  (Прочитано 9756 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline VeselkaАвтор темы

• Активна Мамка
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
Фінансове становище у сім'ї
« : 16 Вересень 2013, 15:14:58 »
Давайте поговоримо, яке в кого матеріальне становище у сім'ї, чи вистачає вам грошей на різні потреби? Чи можете ви дозволити собі часто походи в кафе, ресторани, поїздки на море,на купівлю одягу? Наприклад нам дуже важкувато з чоловіком. Я ніде не працюю, сиджу ще з малою(їй вже 4 роки скоро), а в садок пролетіли з чергою. А чоловік на державній роботі, приносить копійки додому. Звичайно трохи допомагають батьки, але всеодно ні на що не стає.

Offline zay

• Своя Мамка
  • Репутація: +41/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Юля
  • Ваше справжнє ім’я: Лєна
Re: Фінансове становище у сім'ї
« Reply #1 : 16 Вересень 2013, 21:46:15 »
Цитувати
Давайте поговоримо, яке в кого матеріальне становище у сім'ї, чи вистачає вам грошей на різні потреби? Чи можете ви дозволити собі часто походи в кафе, ресторани, поїздки на море,на купівлю одягу? Наприклад нам дуже важкувато з чоловіком. Я ніде не працюю, сиджу ще з малою(їй вже 4 роки скоро), а в садок пролетіли з чергою. А чоловік на державній роботі, приносить копійки додому. Звичайно трохи допомагають батьки, але всеодно ні на що не стає.
  це не ви одні зараз багато сімей є що неможуть багато в чому собі дозволити  я працюю на роботі на процентах маю мало що зарплати чоловік на державній таксамо мало що має якби батьки недопомагали було б дуже важко

Offline *ЮЛІАННА*

• Активна Мамка
  • Репутація: +21/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Аня
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
« Reply #2 : 24 Вересень 2013, 23:13:49 »
У нас теж схожа ситуація: я в декреті, а в чоловіка зарплата невелика. Поки жили з батьками,якось цього не помічали,та й на дитину ще якісь копійки платили ,а відколи переїхали жити окремо доводиться багато в чому себе обмежувати
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Zhychok

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +237/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша
  • Ваше справжнє ім’я: Женя
« Reply #3 : 24 Вересень 2013, 23:32:28 »
Ми двоє з чоловіком працюєм (не на державній роботі) в нас обох зарплата залежить від виконаної роботи..., батьки фінансово не допомагають ніяк, тільки фізично, завжди було цікаво чисто статистично, ті кому батьки фінансово помагають де батьки працюють що можуть ще допомагати, бо в нас так получається, що з застарілими поглядами... і відповідними дохомами якщо б ще батьки мусіли помагати то напевне б всі голодали. І як так получається що молоді і енергійні заробляють менше ніж старші і часто з радянськими принципами  :xmm

Offline Syanka

• Свідома Мамка
  • Репутація: +29/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ярослав
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #4 : 25 Вересень 2013, 18:16:25 »
Zhychok, старше покоління дійсно з нашими історично поглядами на життя))) а не  європейськими. Тобто переважно працює не те, що батьки заробляють набагато більше, а те, що тратять менше, потреби в них менші (в кіно-ресторан-закордон неходять-не їздять) Мають за мету допомогти зате дітям і внукам. То закордоном прийнято (і там так нормально), що діти після 18 живуть окремо і заробляють на себе самі. А батьки живуть і для себе, не обмежуючи. П.С. Думаю, коли доходи дітей в 'ен' раз більші, то звичайно така схема не працює)

Offline orlina

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +334/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
« Reply #5 : 25 Вересень 2013, 18:44:41 »
Або батьки пашуть за кордоном на дітей. Та мені здається, що чим швидше наші погляди зміняться на користь "європейських" тим краще. Як би важко не було, але поки є на кого надіятись, доти не хочеться докладати додаткових зусиль. Ми з чоловіком пройшли через це. Коли мені надоїло бути "дитиною" і відрубала фінансове джерело від батьків, то чоловік пожурився, побідкався, але таки почав думати. Хоч ми й не розкошуємо, стає впритик на найнеобхідніше, але я реально бачу, що мій чоловік старається і в деяких випадках я сама його стримую, бо хочу щоб діти бачили батька, тож краще прижму свої хотілки.

Offline Тірамісу

• Свідома Мамка
  • Репутація: +61/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Євген - 9 років, Іринка - 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #6 : 25 Вересень 2013, 21:16:54 »
І у нас стабільно скромно. Інколи бідкаюсь, що не вистачає, але ж розумію, що роботу чоловікові важко знайти, нема нічого вартісного. Він у мене немає бізнесової жилки, і тих навиків, які б могли пригодитися для заробляння додаткових грошей. Я тільки но починаю щось шукати, ще ж декрет не закінчився. Допомагають мої батьки, родина дітям на ДН переважно конверти дарує, то й відкладаєм. І якось так виходить, що впритик вистачає. Ми навчились за 6 років раціонально використовувати ті  мізерні доходи, знайшли способи економніше відпочивати, вдягатися і т.д.

Offline Вітослава

• Свідома Мамка
  • Репутація: +67/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Вітослава
« Reply #7 : 14 Жовтень 2013, 16:41:38 »
і в нас схожа ситуація. Я в декреті, чоловік заробляє не дуже багато, на дитину взагалі копійки дають. батьки допомагають із села продуктами, а це вже великий +, бо якби почав купляти все-все від картоплі до мяса, то мабуть би дуже скромно жилося і точно не вистачало б.
Найдорожчий браслет - гумова бірочка, на якій написані вага, ріст і час появи на світ твого малюка

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +292/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #8 : 14 Жовтень 2013, 16:59:53 »
Цитувати
ті кому батьки фінансово помагають де батьки працюють що можуть ще допомагати
моя мама відколи вийшла в 55р. на пенсію - працює весь час.Понад 10 років (Їй 67р.) - прибирає, охороняє гараж і склад і різне (дрібні доручення керівництва).Робота поруч дому та нелегка й весь час її потребує.Хоч іноді й на декілька хвилин.І то вона так сюди-туди бігає щодня і у вихідні й свята.І вночі також там.і близько 1500 тис. точно за весь місяць має.Живемо ми разом і тому практично всі продукти купляє вона.Так як я сама виховую донечку і за свою зп ( немалу і ще + певні доходи соцабесу) реально не можу нас обох вдягнути.І саме цікаве навіть не в цьому проблема...А в тому, що друзі-це супер, але наприклад, у жовтні три весілля і три ДН.Ну йти я не йду на весілля.Але навіть невеликі подарунки виносять уйму грошей і день народження також.А як можна взагалі не привітати тих, хто тобі рідний брат чи подруга з якою дружиш 10 років..Я тепер старатимусь якісь гроші кишенькові (хоч це буде суто проїзд - відкладати з відкриток, які роблю.Та матеріали на них-також недешеві...Бо роблю не такі прості як дехто (елементарні надто), а за відкритки не беру більше 20 грн.,бо якщо ще десь їсти протягом дня чи щось купляти-ну просто немає на це грошей.Перебиваєшся якимись фруктами-йогуртами чи якщо щось є вдома, що можна взяти в офіс (те, що просте).Бо іноді маю погану звичку їсти за роб. столом - робота дозволяє:)))Враховуючи все-жити важко дуже...Бо найбільша проблема-це ще раніше взятті кредити і ці щомісячні немалі (вище 700 грн.) платежі - просто виводять з себе.Перезичити й досрочно закрити - немає в кого.Бо якби було-то й кредити не брав ніколи б.Краще позичити і щось купити і потрохи відавати.Сума переплати за 5років така космічна, що я тепер ніколи й нічого не хочу й не візьму в кредит.Бо знайома з ними з 17 років.....І з'їли вони в моєї сім'ї не менше нервів, ніж смерті близьких...Навіть для кого це щось дивне - маю приклад історії як 30-ти річний чоловік покінчив життя самогубством із-за неможливості сплачувати кредити за машину й квартиру (на той час мав 20-ти річну молоду дружину).При чому мав такий стійкий життєвий досвід.Не буду наводити який саме, бо не всім це буде зрозумілим....Але мав....Та от-тим не менше...Така трагічна історія.

Offline ООлеська

• Організатор СП!
  • Свідома Мамка
  • Репутація: +75/-0
  • Життя минає навіки без всякої надії на повернення.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ю 10 С7
  • Ваше справжнє ім’я: Олександра
« Reply #9 : 17 Жовтень 2013, 01:46:35 »
так гроші зводять з розуму і життя немало людей, у нас фін стан просто жахливий......я дома доглядаю дітей меншій ще немає і 3 років, чоловік працює в інституті зп сміхота d140 вчиться на державному щоб чогось добитися в тому таки інституті, продукти практично усі купляємо, батьки не допомагають фін, живем самі. Деколи так буває важко , про відпочинок і не мрію, яке там море, кафе це вже закрита тема, деколи у кіно і то тільки я з малим, бо дуже просить. Та дякую богу за те що маю, я вже привикла , завжди прошу щоб не гірше :flv
Те, чого немає, завжди здається кращим за те, що в тебе є. В цьому полягає романтика й ідіотизм людського життя.
Еріх Марія Ремарк

Offline Натуля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +130/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нелічка та Тімошка
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #10 : 12 Листопад 2013, 10:21:30 »
Ми теж скромно живемо. Не бідуємо і не шикуємо  d112 Я зараз в декреті, а чоловік має невелику зп + невеликий підробіток. Економимо на всьому бо маємо спільну мету, куди гроші вкласти, ця думка і не дає сумувати. Того що якщо розібратися, то в місяць всі разом живемо на дуже скромну суму  d112 Як вище писала Людмила, ні в які кредити влазити не хочемо, але й позичати гроші також. Не люблю ні в кого просити, навіть в рідних. Ми краще самі заробимо, ніж будемо комусь винні.
Цитувати
Як би важко не було, але поки є на кого надіятись, доти не хочеться докладати додаткових зусиль.
Погоджуюся на 100%. І я не розумію як можна вже дорослій людині просити гроші у батьків і вважати, що це нормально і батьки зобов"язані допомагати матеріально і лізти з власної шкіри  d104 Мої батьки теж скромно живуть і мені аж комок в горлі стає коли мама дарує гроші наприклад на ДН, бо знаю як нелегко їм зібрати ту суму

Дитячі очі говорять: "Я тебе пам'ятаю, я тобі вірю, я тебе люблю! Будь-ласка і ти мене люби..."

Offline Kseniya81

• Своя Мамка
  • Репутація: +157/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Антоніна, 7 років
« Reply #11 : 12 Листопад 2013, 10:34:37 »
кредити тягнуть дуже сильно. Свого часу взяли, то до цих пір матюкаюся, краще було б відкладати. А так обоє на державній робботі на мінінмальній зарплаті. Добре, що хоч живемо з молєю мамою, то вона платить за будинок (газ світло, каналізація), а продукти всі купляємо самі. Тяжко, деколи треба від чогось відмовлятися, по бутіках точно не ходжу, якщо одяг то майже весь з інтернету...

Offline Натуля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +130/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Нелічка та Тімошка
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #12 : 12 Листопад 2013, 10:51:44 »
От і я кажу, що краще відкладати собі потихеньку, ніж по вуха у кредиті  d112І ще й постійно боятися, ночами не спати в разі нестачі роботи.

Дитячі очі говорять: "Я тебе пам'ятаю, я тобі вірю, я тебе люблю! Будь-ласка і ти мене люби..."

Offline Kseniya81

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #13 : 12 Листопад 2013, 10:55:43 »
але головне перш-за все здоровя. Як є здоровя то і буде можливість заробити гроші.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анастасія 07.06.2009 р.
« Reply #14 : 12 Листопад 2013, 11:14:47 »
Гроші, то вічно болюча тема, в нас в державі не можливо просто собі працювати за спеціальністю і утримувати сім"ю (ну це вдається одиницям, а переважно треба шукати якісь підробітки), а про державну роботу, особливо для чоловіків, взагалі можна забути. Мій чоловік раніше працював від години до години з законними вихідними днями, але і "відповідною" сміхотворною зарплатою, тому прийшлося забути про свій диплом і вищу освіту і працювати в привтних структурах, де все таки платять більше, хоч і без соціальних гарантій. А я вже працюю офіційно і з нормованим графіком, іншу роботу, навіть за більші гроші, шукати не буду, бо тоді часу на сім"ю зовсім не залишиться. Відкласти поки-що нічого не вдається, бо всі заробітки йдуть на поточні потреби, які постійно зростають, а до бізнесу в мене щось "душа не лежить".

Offline Kseniya81

• Своя Мамка
    • Награды
« Reply #15 : 12 Листопад 2013, 11:25:58 »
бізнес треба також мати з чого починати. Мій чоловік не до бізнесу, де вбєш-там вїдеш. А я якось ну ніяк не хочу ставати бізне-вумен. Тоді точно не буде вистаати часу на сімю

Offline Galjysik

• Організатор СП!
  • Своя Мамка
  • Репутація: +173/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Софійка, 6.03.2011р.
  • Ваше справжнє ім’я: Галина
« Reply #16 : 12 Листопад 2013, 15:07:25 »
Виходить, що ти спочатку економиш,відкладаєш гроші припустим на квартирку, потім на ремонт в ній, потім дивишся, що однокімнатної квартири тобі мало - знову економиш відкладаєш на більшу квартиру - потім на ремонт,на машину........, а потім дивишся і життя вже пройшло............
Мене останнім часом так мучають такі думки. Так хочеться на все плюнути і жити в своє задоволення, а потім розумієш, що дитина підростає, з часом хочем ще одну і треба прагнути чогось кращого............
Якесь зачароване  коло просто d111