Автор Тема: Фінансове становище у сім'ї  (Прочитано 10414 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline sunsun

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +255/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: валентина
Re: Фінансове становище у сім'ї
« Reply #102 : 26 Листопад 2013, 16:27:47 »
 z4 z4 z4
Цитувати
я б справді хоч про якесь прибуткове хоббі призадумалась
z4 z4 z4 для вас це було б непоганим варіантом.
Цитувати
в родички був такий вихід..200 дол завідуючій садіку, і все вирішено
і місце зразу знайдеться, і

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #103 : 26 Листопад 2013, 16:29:52 »
Цитувати
Мені здається якби він робив з таким графіком як мій чоловік ви б практично його в дома не бачили вас би це не тішило, і ви б тоді задумалися як було добре коли він в 18 дома і поможе і з дитиною пограється і десь сходити можете.
Думаю всюди треба знайходити "золоту середину". Мені, наприклад, не треба, щоб чоловік був вдома о 18 год., але при цьому не вистачало грошей, щоб кудись піти. Нехай краще працює довше, але заробляє більше, хоча такого, щоб чоловік вночі вставав на роботу і до ночі працював, я так само не прихильник, бо так його на довго не вистачить, але графіки бувають різні, треба шукати те, що підходить.
А щоб прожити сім"ї на 4,5 тис., то це хіба дуже і дуже у всьому обмежуватися d104, бо якщо оплатити ком. послуги (особливо в зимовий період), дитині гуртки, продукти, одяг і ще якісь накладні витрати, особливо як хтось захворіє, то цих грошей точно не вистачить, не говорячи вже про те, щоб відкладати чи їхати відпочивати.

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +295/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #104 : 26 Листопад 2013, 16:41:05 »
Цитувати
А щоб прожити сім"ї на 4,5 тис., то це хіба дуже і дуже у всьому обмежуватися
не обмежуватись...А треба вміти жити.Я тут не вчити когось пишу...Не подумайте...Просто декі відписи дивують...Дорослі люди...Та ще не за такі гроші й живуть....Не виживають...А живуть....А способів-масса.Просто треба докладати у всьому й до всього немало зусиль.І наприклад я б хотіла замість стадіону-ходити в прикольний зал.Де ходять всі майже мої знайомі...Бо так якось вийшло....Що в мене всі-досить небідні і багато-чого собі дозволяють.От тільки я ніколи так і не побувала за кордоном.Але за те Україну знаю от і до....Тут інше....Я не переплачую і майже все - роблю сама...Завжди.Я маю руки і вони в мене з потрібного місця виросли і що в моїй здатності зробити-то я це роблю.А перелік немалий і можна не просто обмежувати...А виходити з того чи іншого положення і пристосовуватись до обставин....Я від червня мала ангіну, 5 разів гнасморк і зламану ногу...Це на новій роботі....Але я не пішла ні на день на лікарняний...(в мене сидяча роб.) і щодня від 7:00 до 24:00 роблю й роблю.Не тільки на роб. А й удома.Бо роботи завжди повно....Я йне думаю про те....Що яніколи не відпочиваю.Для мене відпочинок-це прогулянки й спільнопроведений з доцьою час...Я думаю, що моїй мамі і ще складніше...Але знаєте....То без смислу говорити чи писати...Тебе або зрозуміють...Або ні...Бо ми всі різні.і настільки люди не вміють багато-що цінувати й  дорожити...Що мені просто вони неприємні....Бо справді головне-здоров"я і ще гроші заробляться і не важливо-чи на нове плаття чи на машину.В кожного-свої можливості.Мріяти ніхто й нікому не забороняє й планувати-ставити ціллі і їх досягати й йти до них цілеспрямовано.Але сім'я повинна завжди триматись разом і будь-який вихід спільно шукати й не винити одну сторону....Тільки "разом й батька легше бити".
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline gadassa

• головне, щоб головне було головним!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +219/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Єва, Марк, Лія
  • Ваше справжнє ім’я: Лідія
« Reply #105 : 26 Листопад 2013, 16:45:57 »
МДа... дівчата..перечитала всі сторіночки цієї "прекрасної" теми. Оксана, чесно трохи дивуюсь Вам! Ви хочете за допомогою "мамки" вирішити відносини з чоловіком? це якось не дуже правильно, бо відповіді тих форумчанок, в який чоловіки заробляють більше, ніж Ваш, "заводять" вас і Ви уже "нагріваєтеся до конфлікту з чоловіком. адже я бачу що все таки Ви настирливо наполягаєте, що то мала зарплата(4, 5 тис). Проте зверніть увагу більшість форумчанок пишуть , що то гарна зарплата і можна жити на неї, навіть дуже нормально! Я з тих теж, бо при Ваших умовах це чудова зарплата в франківську! а на море і всяке таке-йдіть все таки ви на роботу, думаю хоч якісь родичі у вас є, щоб позичити 200 дол і дати дитину в садок. Мені здається що Ви думаєте , що у Вас проблема в грошах, а мені здається , що ваша проблема у відношенні до них!

Offline Knopo4ka

• Організатор СП!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +158/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимчик, Артемчик
  • Ваше справжнє ім’я: Альона
« Reply #106 : 26 Листопад 2013, 16:46:47 »
Ого, якби мій чоловік заробляв 4500 грн./міс., я б була дууже задоволена :) Мій чоловік почав займатися своєю справою, то доходи зараз мінімальні, і те, що я після декрету вийшла на роботу, значно звеселяє наш сімейний бюджет :) Але думки про те, щоб він після своєї основної роботи йшов на якісь підробітки, навіть не виникають, мені важливіше, щоб він цей час якісно провів із сім"єю

Offline Євдокія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #107 : 26 Листопад 2013, 16:50:27 »
та можна на крайній випадок кридитку собі виробити чи чоловікові взяти тих 200-300дол. в кредить влаштувати дитину у садочок а самі піти на роботу і згодом повернути!вихід дійсно завжди знайдеться!чесно я навіть просто не від нестачі грошей вийшла б на роботу а елементарно щоб не сидіти вдома бо жінку ця буденність вбиває!

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
« Reply #108 : 26 Листопад 2013, 16:50:33 »
Я знаю де працює Ваш чоловік. Зарплата хороша, стаж є. лікарняні платять, відпустка 24 дні а то і більше гарантована. Зарплата офіційна. Нема чого жалітись. Дитина вже велика час і Вам виходити на роботу 4,5+2,0 буде так я Ви хочете.

Offline setya

• Своя Мамка
  • Репутація: +45/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимко, Денисик
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
« Reply #109 : 26 Листопад 2013, 16:52:52 »
як на мене, 4500 це цілком хороша для нашого міста зарплата...знайти місце з іще кращою(маю на увазі по співвідношенню затрати сил/дохід)-ну дуууже важко зараз...знаю, бо чоловік зараз шукає роботу....треба мати знайомих....в вашому випадку краще б чоловік якийсь підробіток шукав, або ще якусь власну вправу по сумісництву відкривав..не знаю що то таке Olis, але зараз багато так роблять, набираються досвіду, клієнтів, звязків на основній роботі, а потім відкривають свою справу...
Не терплю, когда от меня чего-то ждут. У меня сразу же появляется желание сделать все наоборот.  
Ж.П.Сартр.

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #110 : 26 Листопад 2013, 17:07:41 »
Цитувати
Оксана, чесно трохи дивуюсь Вам! Ви хочете за допомогою "мамки" вирішити відносини з чоловіком? це якось не дуже правильно,
Багато людей живуть за меншу зарплату,але не скаржаться і не вирішують ці питання на форумах. Я теж вважаю, що такі питання вирішуються тільки у колі сімї...хоча можете ще звернутись до темки - Приманюєм гроші, там є цікаві ритуали такі як - Сіморонскій ритуал: Труси на люстру, гроші в дім, може поможе d30  
Цитувати
ната80 я на роботу - хоч завтра !!! І чоловік це знає. З ким дитину залишати ??? Про батьків я вже писала - ніякої можливості. Вихід є ? Виходу немає.

Offline vidminnuza

• Активна Мамка
  • Репутація: +30/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: надя
« Reply #111 : 26 Листопад 2013, 17:09:58 »
Цитувати
ата80 я на роботу - хоч завтра !!! І чоловік це знає. З ким дитину залишати ??? Про батьків я вже писала - ніякої можливості. Вихід є ? Виходу немає.

може вам якось по інтернету додатковий заробіток шукати  d104

Offline miss pozitive

• Своя Мамка
  • Репутація: +126/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #112 : 26 Листопад 2013, 20:17:46 »
Цитувати
там є цікаві ритуали такі як - Сіморонскій ритуал: Труси на люстру, гроші в дім, може поможе ги-ги-ги
d140 d140 d140
і можна чоловіку вже не шукати вищеоплачувану роботу d27
а якщо серйозно...то чужими руками все легко робиться..ви і хочете добре жити, і не докладати до цього ніяких зусиль d112

Offline Olis

• Активна Мамка
  • Репутація: +27/-1
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
« Reply #113 : 26 Листопад 2013, 21:12:58 »
setya olis то мій НІК, і людина мені відписала на моє ПОВІДОМЛЕННЯ!!!!А до чого ви тут його згадали не зрозуміло

Offline наталочка-мамочка

• Віддана Мамка
  • Репутація: +573/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #114 : 26 Листопад 2013, 21:13:22 »
Та що ви накинулися на людину, та тут більшість сидить вдома,а чоловіки ходять на роботу, і що ніхто з вас ніколи не жалівся, що трохи малувато грошей?  ;) Точно всі про це з чоловіком говорили.  Я завжди чоловіку говорю, щоб треба більше грошей , бо треба то і то, і він все це нормально сприймає, і страрається краще. А якщо б я говорила, та коханий, все добре, мені нічого не треба, дитина обійдеться, то він би розслабився.  Правда, відколи, малий в садку, то маю можливість трохи підробляти , то на власні захцянки  і частково на дитячий одяг вже свої гроші трачу.

Offline ната80

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки 5 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #115 : 26 Листопад 2013, 21:17:30 »
так, але ви не виносите це кудись з претензіями до чоловіка , що ви йому докажете, що інші більше заробляюють. І самі ідете підробляти

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #116 : 26 Листопад 2013, 21:19:10 »
Цитувати
Та що ви накинулися на людину, та тут більшість сидить вдома,а чоловіки ходять на роботу, і що ніхто з вас ніколи не жалівся, що трохи малувато грошей?  
І я цілком розумію авторку теми, думаю проблема навіть не в конкретній сумі, яку заробляє чоловік, а втому, що він вважає, що цього достатньо і не збирається щось робити для того, щоб заробити більше. Але вартість життя завжди зростає і особливо, коли підростає дитина, то збільшуються і витрати. Звичайно, що можна прожити і на значно менші суми і не померти з голоду, але для чого ціле життя себе у всьому обмежувати, якщо є чоловік, який може придумати ще якийсь підробіток.

Offline naduzda

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +289/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: надія
« Reply #117 : 26 Листопад 2013, 21:22:38 »
Цитувати
так, але ви не виносите це кудись з претензіями до чоловіка
а що тут такого,людина хотіла почути думку інших людей.а ви тут починаєте іди працюй,ну не має вона зараз куди дитину діти d112

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #118 : 26 Листопад 2013, 21:23:27 »
Дыйсно, комусь 4,5 тис мало, комусь добре. Я от в такій ситуації, що чоловік працює до пізньої ночі і ми далеко не розкошуємо і багато в чому себе обмежуємо, при цьому я на роботу не виходжу, бо сиджу з дитиною, але маю підробіток на дому на всякі свої хотілки. Тут напевно питання не в тому, яка сума зарплати, а в тому, як кожна сім"я планує свій бюджет. При моєму плануванні цих 4,5 тис - нормальна сума, а комусь її стає лише на необхідне. У всіх по-різному. Але я напевно в даному випадку чоловіка не напрягала б з приводу зарплати, бо так як тут дівчата пишуть, він дитині дуже потрібен + чоловік теж людина, а не зароблятор грошей, якій потрібен і фізичний і моральний відпочинок, бо це в першу чергу здоров"я, а здоров"я це працездатність і т.д. От такий замкнутий круг.  

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...