Автор Тема: Фінансове становище у сім'ї  (Прочитано 10422 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline люба10

• Своя Мамка
  • Репутація: +122/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Саша 6 і Христинка 2
  • Ваше справжнє ім’я: люба
Re: Фінансове становище у сім'ї
« Reply #119 : 26 Листопад 2013, 21:29:54 »
Цитувати
Дівчата, якщо не секрет, скільки заробляють ваші чоловіки (чи просто знайомі) і якою ви вважаєте зарплату у Івано-Франківську 4500 грн/міс: маленька, середня, нормальна, висока.
у мого 4000, але ми ще виплачуємо кредит за квартиру з цієї суми.  Якщо економити сильно сильно, то стає, але дітям треба купити фрукти  - це вже 50 грн день, сиру мяса і у нас в день до 100 грн дотягує, тобто 3000 грн якщо не економити то на їду виходить - але приходиться економити. Садок - гиги - хворіємо через тиждень - теж купа грошей - виручає кредитка. Так що варіант віддати дитину в садок і вийти на роботу - це не вийде, якщо дитина почне хворіти...
А ще заплатити за комунальні послуги...

Так що реально зарплата як для франківська нормальна дуже, але я вас розумію чого її не вистачає...
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
  • Репутація: +487/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Оксана
« Reply #120 : 26 Листопад 2013, 21:30:46 »
Цитувати
Тут напевно питання не в тому, яка сума зарплати, а в тому, як кожна сім"я планує свій бюджет.
Ну мені ще літом грошей може трохи вистачати, але зимою, коли тільки більше 1 тис. треба заплатити за газ, а ще інші ком. послуги та постійні витрати оплатити, то вже і не дуже є з чого планувати той бюджет d27

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #121 : 26 Листопад 2013, 21:34:17 »
Цитувати
у мого 4000, але ми ще виплачуємо кредит за квартиру з цієї суми.
d124 d124 d124
От це я розумію планування бюджету.  z4

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #122 : 26 Листопад 2013, 21:36:54 »
Цитувати
Ну мені ще літом грошей може трохи вистачати, але зимою, коли тільки більше 1 тис. треба заплатити за газ, а ще інші ком. послуги та постійні витрати оплатити, то вже і не дуже є з чого планувати той бюджет
Я тебе прекрасно розумію, бо у нас зима і літо, то такі періоди, коли наші оренди і кредити витягують з нас більше ніж заробляємо, але мусимо якось тягнути то все і не опускати рук, тому тулимось в свій бюджет як можемо

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline justmary

• Хай ваші серця не втомлюються любити дітей!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +276/-0
  • Мама найпрекрасніших діток в світі!;)
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Маряна
« Reply #123 : 26 Листопад 2013, 21:39:58 »
Цитувати
І я цілком розумію авторку теми, думаю проблема навіть не в конкретній сумі, яку заробляє чоловік, а втому, що він вважає, що цього достатньо і не збирається щось робити для того, щоб заробити більше. Але вартість життя завжди зростає і особливо, коли підростає дитина, то збільшуються і витрати. Звичайно, що можна прожити і на значно менші суми і не померти з голоду, але для чого ціле життя себе у всьому обмежувати, якщо є чоловік, який може придумати ще якийсь підробіток.
Ну я думаю авторку розуміють ті, в кого чоловіки більше отримують ніж чоловік самої авторки d112 Звичайно, що потреби все зростають,але розпоряджатись сімейним бюджетом можна по різному. А на рахунок чоловіка,який може придумати підробіток,то вже як який чоловік...одні можуть,інші не можуть чи здоров'я не дозволяє d112
Цитувати
Та що ви накинулися на людину, та тут більшість сидить вдома,а чоловіки ходять на роботу, і що ніхто з вас ніколи не жалівся, що трохи малувато грошей?  

Думаю жалілись всі,але чоловікові, а не всьому форумі...а що форум дасть?) Чи може всі постворювати темки про те, що наші чоловіки мало заробляють а потім заставимо їх читати d112
От чесно, прочитавши вперше назву темку і перше повідомлення стало смішно...заробляє тільки 4500 d30  Ну я розумію темка була б про чоловіка,який сидить на дивані перед телевізором,працювати не хоче чи на мінімальну зарплату працює і це його влаштовує. Я не осуджую авторку, просто такі питання як додатковий заробіток я б обговорила сама суто з чоловіком, усі плюси та мінуси іншої роботи,якщо така є в перспективі і т.д., а не критикувала його в темці за те що він заробляє менше ніж мене влаштовує

Offline volowka-02

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Анна 1,2
« Reply #124 : 26 Листопад 2013, 21:42:34 »
Ой для мене зарплата в 4,5 тис. була б супер. У кого чоловік на державній роботі мене зрозуміє.....Думалось виходити з декрету швидше, але я теж держ.службовець, тому навіть не виплачується виходити з декрету. Це треба накупити новий одяг + на роботі завжди море лишніх витрат( дні народження, ангела, спільні обіди і т.д.) + брати лікарняний - теж почнуть рипіти, чого виходила.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #125 : 26 Листопад 2013, 21:44:40 »
Цитувати
Ну я думаю авторку розуміють ті, в кого чоловіки більше отримують ніж чоловік самої авторки
Зовсім ні, зараз мій чоловік заробляє менше, бо "не сезон" d27, але ще трохи я заробляю і хоч загалом сімейний бюджет виходить більше, ніж 4,5, але цього все одно не вистачає d112, завжди треба прагнути більшого, бо навряд чи існує така зарплата, якої би на все вистачало d30

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
    • Награды
« Reply #126 : 26 Листопад 2013, 21:48:56 »
Цитувати
завжди треба прагнути більшого, бо навряд чи існує така зарплата, якої би на все вистачало
так то воно так, але всю роботу не переробиш - це раз, і не всім вдається знайти підробіток, дехто навіть основної роботи не має. Торговими агентами теж не всі можуть бути, то вже як у когось складається. Ясно, що сидіти склавши лапки не можна, але й роботи у всіх різні

Offline Ароматна

• Модератор форуму!
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +439/-18
  • мама
    • Награды
« Reply #127 : 26 Листопад 2013, 21:56:08 »
karamelk0, ви смішні зі своїм питанням. Ви здорові? Чоловік дитина здорові? Скільки часу вам вже не стає тих 4500? Останні кілька місяців?
Не довбайте чоловіка d128
В 21 столітті жінка настільки сильна, що стає незалежною від чоловіка: працює-заробляє, підробляє в декреті. Часто навіть не тому, що бракує грошей, а саме через те, що хоче стати незалежною.
У вас є якесь хоббі? Маєте чим зайнятися? Залучіть дитину і робіть це разом. d64 Менше будете думати про гроші, а там і дохід будете мати якийсь. Зрештою, підете на роботу і зароблятимете більше від чоловіка. Йому стане соромно, і він одумається, що 4500 - це не гроші і поїде на заробітки в іншу країну.
Після цього у вас зміняться погляди на зарплату чоловіка вдома в 4500 d27 d27 d27

...Яке воно щастя, тепер точно знаю,
Коли дві любові в одну доливають,
Приходить до тями в небеснім горнятку,
Частинка від мами, частинка від татка...

Offline nataА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +116/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ната
« Reply #128 : 26 Листопад 2013, 22:00:55 »
Я не засуджую авторку бо самій не вистачає хоч бюджет і трішки більший але працюємо двоє маємо кредит на житло. Але авторка запитала пораду чи варто чоловіку міняти роботу я кажу не варто якби заробляв 1,5 тис то нічого б не втратив а так досить непогано заробляє. Хай у вільний час. а часу в нього достатньо сидить з дитиною щоб жінка могла чи підробляти чи своїми справами займатись.

Offline Леся28

• Своя Мамка
  • Репутація: +219/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: синочок
  • Ваше справжнє ім’я: Леся
« Reply #129 : 26 Листопад 2013, 22:07:03 »
Оксана, я зрозуміла в якій установі працює ваш чоловік. В цю установу зовсім не легко попасти на роботу. І там є теж можливість росту кар"єрного і  тоді ростиме і зарплата. Тому вам просто потрібно стимулювати чоловіка працювати і рости саме на своїй роботі. Тому, що з його освітою він не знайде роботи у Франківську на більшу зарплату і щоб працювати по спеціальності.
Щодо того чи можливо прожити трьом на 4500грн, то звичайно це важко. Але потрібно навчитись жити по потребах і цінувати те, що ви маєте.
Я думаю, що за теперішньої економічної ситуації в нашій країні не варто втрачати таке хороше місце, як у вашого чоловіка. І ще раз нагадаю, що у нього є можливість кар"єрного росту. Можливо довгострокова, але є. Тому, що в цій установі у працівників Вищих категорій, начальників відділі і ін. є зарплати і 10-15 тис. грн.

Або ваш чоловік може шукати роботу у схожих фірмах в Києві чи працювати вахтовим способом. Але тоді вам буде потрібно змиритись з тим, що він буде приділяти значно менше часу вам і вашій дитині.
 Ваш чоловік мабуть просто любить свою роботу і тому не хоче її змінювати. І ви як розумна людина повинні його підтримати зараз і в майбутньому у вас все буде добре.

Online Tania.M

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +151/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #130 : 26 Листопад 2013, 22:12:15 »
Дівчата,тут така дискусія розгорілася... але все пізнається в порівнянні,тому ті, в кого чоловіки не заробляють такої суми,не зрозуміють,як то може бути її мало... Все залежить від потреб і від того,хто як звик жити,просто наша українська ментальність така,що ми можемо пристосуватись до всього і будемо себе заспокоювати існуючим станом речей. Хоче дописувачка більшого бюджету і має повне на це право,але я думаю,що при такій зайнятості це дуже нормальна зарплата. От мій чоловік як поїхав вчора вночі,то ще й дотепер його немає,синуля знову заснув,не побачивши тата, і так дуже часто буває,відрядження,робота понад норму,відсутність відпочинку...Я з дитиною постійно сама,допомоги немає ні від кого і вже не хочеться тих грошей,але і без них в цьому житті нікуди,як би це жорстоко не звучало.

Offline Natalya

• Віддана Мамка
  • Репутація: +541/-2
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #131 : 26 Листопад 2013, 23:45:20 »
цікава тема, я лише зараз її побачила :xmm

я теж вважаю що 4,5тис якщо ти працюєш на когось то є дуже хороша зарплата, реально зараз важко знайти роботу  з такою зарплатою d104 як прожити на 4,5тис :xmm теж не знаю...  d104 мені здається це не реально d104 ми живемо з батьками, з комунальних послуг платимо лише інтернет і купуємо дещо з продуктів, але здебільшого харчами запасаються батьки, але навіть при такому розкладі в нас всеодно достатньо витрат, якби ми жили самі то чесно я не знаю якби ми то все тягнули d104 хоч і чоловік працює сам на себе, а працює він як кінь в прямому значені слова (зранку в 7:00 його вже нема, а в 21:30його ще нема d111) і чесно я вже деколи думаю ліпше би він сидів вдома і не треба мені тих грошей, але ж їх всеодно треба!!! бо без них ніяк d112 ну чесно не знаю як то люди живуть,  як згадаю період коли потрібно було дитині суміші купувати і т.д., тоді лише коло 1тис в тиждень йшло на дитину d111 а як захворіє d16 так само копицю грошей треба, ну от ми зараз хворієм (цілим сімейством d111) рельно десь гривень 500 за два дні пішло, і не знаю чи щось з того поможе чи треба буде ще на 500купити щоб виздоровіти :/

Online gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +296/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #132 : 27 Листопад 2013, 11:04:57 »
Цитувати
більше 1 тис. треба заплатити за газ,
а чому така велика сума?Вперше таке чую....Я за світло плачу 600 в жовтень-квітень....І то вважаю...Що це капец...Але у нас обігрівачі просто

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #133 : 27 Листопад 2013, 11:08:27 »
Цитувати
а чому така велика сума?
Я живу в напів особняку, і коли сильні морози, то опалюється площа 198 м2, хоч в іншій половині ніхто і не живе, і платимо ми за ціною 2-ї категорії. На даний час нічого зробити не можливо, бо щоб повністю переробити опалення на 2 котли і документально розділити будинок треба одразу велику суму грошей і багато вільного часу, ні того, ні іншого нема d112

Online gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +296/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #134 : 27 Листопад 2013, 11:15:21 »
зрозуміло...А то я коли комусь кажу...Що за все-все виходить близько 800-900 грн. комун. послуг в міс. за 4-ох кімн. кв....То всі дивуються...Та в кожного по-різному буває....Я б мала гроші...Вже давно зробила б індивідуальне-і так не платили б...За світло принаймі....А так - приходиться....То вже так третій рік....І тому без мами я зараз-ніяк....Добре, що хоч вже другий місяць матиму виплату по малозабезпеченості.То хоч зможу кредити поплатити....Справді важко зараз усім і може хтось й правий..."що є чоловік....який може придумати більший заробіток".Як він є-то можливо йварто натякати що з подорожчанням всього й весь час- варто шукати ще якусь додаткову можливість доходів зі сторони.Не обов'язково напевно йти з роб.Де платять 4500.

Offline Oksana_Rus

• Рідна Мамка!
    • Награды
« Reply #135 : 27 Листопад 2013, 11:20:54 »
gruzinochku, коли така ситуація як в тебе, що нема чоловіка, то хочеш не хочеш, а мусиш жити на ті доходи, які є, але треба надіятися, що з часом все зміниться і налагодиться. Але авторка теми писала про повну сім"ю, де є молодий, здоровий чоловік і навіть якщо в нього зовсім не погана, як для нашого міста, зарплата, то це не означає, що треба просто сісти і нічого більше не робити, бо ітак вистачає. Звичайно довбанням і сварками нічого не доб"єшся, але я такі чоловіки, яких треба трошки "підштовхнути", просто іншими методами.