Автор Тема: Фінансове становище у сім'ї  (Прочитано 11189 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline surikova

• Своя Мамка
  • Репутація: +271/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександра 19.10.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
Re: Фінансове становище у сім'ї
« Reply #85 : 26 Листопад 2013, 16:11:13 »
Цитувати
для інституту це нормальна зарплата але у вільний час можна ще чимось займатися!
сто відсотків. мій чоловік теж в університеті працює. крім того пише дисертацію. ходить на спаринги (типу приватних занять тільки вони спортивні) і ще намагається вести бізнес. приходить додому біля 8 вечора. субота і неділя часто у нього робочі. старається як може...
Цитувати
Мені здається якби він робив з таким графіком як мій чоловік ви б практично його в дома не бачили вас би це не тішило, і ви б тоді задумалися як було добре коли він в 18 дома і поможе і з дитиною пограється і десь сходити можете.
та сама фігня

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
« Reply #86 : 26 Листопад 2013, 16:11:57 »
Цитувати
А як прожити трьом на 4500 ? Ясно, якби ще я ходила на роботу - було би все по іншому...
Та спокійно можна прожити і то навіть досить добре харчуватися. Ну ясно, що на моря не поїдете і можливо з шмотками прийдеться урізати апетит, але 4,5 тис на трьох - це досить добре
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline _Татьянка_

• Я сама ЩАСЛИВА МАМА
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +346/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Старшенькій 10 років, манюні 1. 5 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Таня
« Reply #87 : 26 Листопад 2013, 16:14:53 »
Цитувати
Та спокійно можна прожити і то навіть досить добре харчуватися. Ну ясно, що на моря не поїдете і можливо з шмотками прийдеться урізати апетит, але 4,5 тис на трьох - це досить добре

це 100%

Offline naduzda

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +289/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віталій і Валерія
  • Ваше справжнє ім’я: надія
« Reply #88 : 26 Листопад 2013, 16:15:24 »
Цитувати
але діти не бачать татка!!!!!!!!!!
і в мене така ситуація,ну але не може бути і вдома і гроші приносити,це не реально,з чимось треба миритися....

Offline karamelk0

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Jana, 3
  • Ваше справжнє ім’я: Oksana
« Reply #89 : 26 Листопад 2013, 16:16:56 »
Як би там не було - але останні повідомлення говорять про те, що ви все більше підтримуєте саме мою позицію. 4500 - так, жити можна, але на мінімумі всього (їди, одягу, про відпочинок і інше - навіть не мрій). Хочеш більше - треба працювати, або після роботи, або міняти взагалі роботу. Але треба переступити через себе і йти ПРАЦЮВАТИ, а не за компом сидіти... а йому і так добре.

Offline sunsun

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +255/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: валентина
« Reply #90 : 26 Листопад 2013, 16:17:16 »
Цитувати
Карамелька, а чим ви готові пожертувати заради " високої " зарплати??? Присутністю чоловіка вдома? В готові до того, що діти тата будуть бачити більше на фото чим в живу?? І таке інше ! Мій чоловік заробляє дуже багато  але діти не бачать татка!!!!!!!!!! Він приходить коли вони вже всплять і йде коли вони ще сплять  якби моєму чоловікові платили таку зарплату на теплому як ви кажете місці я б навпаки казала, щоб він лишав свою високооплачувану роботу і йшов туди, бо вже стомилась бути " матір'ю одиначкою"  а ще питання в самому чоловікові , мій чоловік сам по характеру "добитчик" він не зміг би сидіти на такій роботі така в нього натура  от і не знаю де те добре?! І як писали тут вище повірте, збільшаться доходи збільшаться витрати, от і нам його високої зарплати не вистачало і я вийшла на роботу таке життя
погоджуюсь я з синочком чоловіка бачу теж або рано вранці або пізно вечором, і дуже рідко чоловік може погратись з сином чи кудись зі мною сходити, ваш чоловік не заробляє настільки мало, що неможливо жити, іноді час проведений разом набагато цінніший за гроші. Єдине що вам треба якось інакше стимулювати чоловіка на пошуки роботи,але не через сварки, можливо навіть якось йому допомогти в пошуках, я трохи не зрозуміла що то за інститут але можливо чоловік б міг давати якісь приватні уроки чи щось таке, або ви б шукали якісь підробіток на час коли чоловік вдома, хоча розумію що це зараз важко.але якшо вам не вистачає цих коштів то треба якось крутитись.

Offline naduzda

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #91 : 26 Листопад 2013, 16:17:51 »
Цитувати
Та спокійно можна прожити і то навіть досить добре харчуватися
ви що серйозно :xmm :xmm :xmm  ,це 4500грн не тільки на продукти,а на все в чому є потреба,я не кажу про ресторани... а про побут,і на це все стає 4500грн  d107

Offline ната80

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки 5 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #92 : 26 Листопад 2013, 16:20:01 »
Цитувати
Як би там не було - але останні повідомлення говорять про те, що ви все більше підтримуєте саме мою позицію. 4500 - так, жити можна, але на мінімумі всього (їди, одягу, про відпочинок і інше - навіть не мрій). Хочеш більше - треба працювати, або після роботи, або міняти взагалі роботу. Але треба переступити через себе і йти ПРАЦЮВАТИ, а не за компом сидіти... а йому і так добре.
повідомлення говорять про те що не варта з чоловіком сваритися, а й інколи самій шукати вихід і роботу. Попробуйте заробити і побачите, як то. А ви не хочете виходити на роботу бо вам так добре...
це моя думка

Offline Євдокія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +80/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Уляна
« Reply #93 : 26 Листопад 2013, 16:20:47 »
чесно мені здаєтбся що вже краще мати 3000 але жити в повній сімї,бо сама виросла в такій сімї де батьки змушені їхати закордон і зараз бачу таку ситуацію у друзів коли дитина в 1,5року підходить до телевізора і цілує незнайомого дядю бо він схожий на її тата,це дуже гірко бачити!!!!

Offline miss pozitive

• Своя Мамка
  • Репутація: +126/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #94 : 26 Листопад 2013, 16:21:16 »
Цитувати
і в мене така ситуація,ну але не може бути і вдома і гроші приносити,це не реально,з чимось треба миритися....
і в нас..дитина вечером несе таткові книжечки дивитись. щоб він читав, а він лиш думає, як пошидше лягти :(

а чоловік ваш має варіанти куди йти працювати? чи є хтось. хто може підшукати гарне місце? щоб не вийшло так. що чоловік піде з роботи, би шукати кращого. а в результаті, як в казочці про золоту рибку, біля розбитого корита....

Offline gruzinochku

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +297/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліза 6р.
  • Ваше справжнє ім’я: Люда
« Reply #95 : 26 Листопад 2013, 16:21:43 »
Оксана, не грішіть.....Ви про що....я ж ще раз пишу усі хочуть і повинні прагнути до кращого....Ал не завжди виходить й варто уміти жити по доходах і саме вашої сім'ї.Я вдова і маю зп 2500 і як дитині напівсироті держава платить мені 297 грн.....І якби не моя 67-річна мама...Яка працює дуже багато фізично....То ми б пропали....Але це звичайна жінка і вона робить усе:прибирає й т.д.і мені її надзвичайно жаль і я не можу без неї.Бо вона хоч щось...Але навіть та ж оплата комун. послуг за 4-ох кімн. кв. без субсидій-це вже великий+ і я їй вдячна за те, що вона завжди поруч і якось може мені допомогти.А я не нию ніколи й рада тим, що маю.Бо ми не бідуєм і я маю хороші речі і моя дитина і т.д.А де я й як виходжу з положення-то вже інша річ.Тому хтось може й вміє щось купити на тих секондах.А комусь-то просто не так потрібно...І я краще піду на ринок і в "підвал" по багато-що...Просто зрівняйте ціни у вашому маркеті біля дому (такий в кожного є) і там де справді дешевше.Тому ніколи не ходжу у вастсонс і ще багато-куди..Але я зовсім на збідовану не схожа.Я навчилась жити і давно, бо ще при житті свого чоловіка три роки все було на мені.І розраховую тільки на себе.Я не люблю навіть дружин які вважають як щось обов"язковим, щоб всі гроші в дім приносив чоловік.В мене так не було.Жили так - в кого є гроші і за ті живем.Був період, що моя зп була 1000 і менше, а в нього в тиждень було декілька тисяч...А було так що й в нього ні копійки не було і не один місяць....Це справа кожної сім'ї і в такі дискусії не влажу...І подруг своїх ніколи не слухала..Та й вони не радили-відмовчувались....І мені не є життєва необхідність от ті всі поїздки по багато яким країнам і т.д....Тому радійте зі своєї 4500 зп.Тим більше вона чоловіка:)Ну да ви - сім"я, але будьте самодостатньою жінкою і при якщо вашій дитині 3р. - я б справді хоч про якесь прибуткове хоббі призадумалась.Якщо ви - сім"я, то й фінанс. і будь-які інші проблеми сім"ї-вирішуйте спільно з ним і допоможіть якось зі своєї сторни збільшенню бюджету.Якщо щось надто різко прозвучало-прошу вибачення і не сприймайте гостро на свій лад.Просто люди, які багато-чого прожили й пережили (вік не беру до уваги) - вміють й повинні цінувати багато-що і я дуже ціную чийсь труд.Тому радію подарункам і будь-якій фінан. допомозі своїх друзів чи близьких, яку вони коли-небудь робили на знак вдячності від наданих мною їм допомоги в деяких питаннях, в яких я могла їм допомогти.

Offline Неждана

• Своя Мамка
  • Репутація: +153/-1
  • Вона з тих рідкісних жінок, які не вміють звикати.
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олежик і Яночка
  • Ваше справжнє ім’я: неждана
« Reply #96 : 26 Листопад 2013, 16:23:04 »
Дівчата, але ж є різні чоловіки, йому так добре!!! А таке насідання може зробити ще гірше, краще шукайте виходу для себе, тобто як прилаштувати дитину і йти на роботу, тоді у вас докладеться ще 2 тис , а може й більше і все буде гаразд!!!! В мене вже підростає син і йому дуже бракує батька, а я йому його не заміню, і це трагедія нашого суспільства, що за гідне життя наче чоловіки повинні жертувати  найціннішим, знаєте мені інколи хочеться плюнути на всі ці кошти і просто провести вечір з чоловіком зі своєю сім'єю у повному складі, а я цього не маю, дуже рідко такі нагоди трапляються, ось чому я так люблю свята, бо ми всі тоді разом d30

Offline karamelk0

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +0/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Jana, 3
  • Ваше справжнє ім’я: Oksana
« Reply #97 : 26 Листопад 2013, 16:23:09 »
ната80 я на роботу - хоч завтра !!! І чоловік це знає. З ким дитину залишати ??? Про батьків я вже писала - ніякої можливості. Вихід є ? Виходу немає.

Offline ната80

• Своя Мамка
  • Репутація: +89/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 3 роки 5 місяців
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
« Reply #98 : 26 Листопад 2013, 16:24:38 »
є. няня. А нє, то пробуйте впхати в садочок

Offline surikova

• Своя Мамка
  • Репутація: +271/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександра 19.10.2012
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
« Reply #99 : 26 Листопад 2013, 16:25:54 »
Цитувати
Попробуйте заробити і побачите, як то. А ви не хочете виходити на роботу бо вам так добре...
це моя думка
то і справді багато залежить від ставлення до життя і до роботи. я до декрету теж багато працювала - після роботи ще з дітками англ мовою займалась, на курсах викладала. бувало, що приходила додому після чоловіка. то він не чекав на мене з газетою перед ТБ. а готував вечерю... і ніхто ні на кого не сподівався - робили обоє все що могли d112
Цитувати
Виходу немає.

ніколи так не кажіть d128 вихід є завжди. залежить як ви себе налаштуєте

Offline naduzda

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #100 : 26 Листопад 2013, 16:26:25 »
ага якраз 4500тис няні  z5 z5 z5 d140 d140 d140

Offline miss pozitive

• Своя Мамка
  • Репутація: +126/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Іра
« Reply #101 : 26 Листопад 2013, 16:26:41 »
Цитувати
ната80 я на роботу - хоч завтра !!! І чоловік це знає. З ким дитину залишати ??? Про батьків я вже писала - ніякої можливості. Вихід є ? Виходу немає.
в родички був такий вихід..200 дол завідуючій садіку, і все вирішено..