Автор Тема: Що вам не подобається у сучасній школі? Що б хотіли змінити?  (Прочитано 8189 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline KerriАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +74/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
  :hi Давайте ділитися тут своїми думками.

Offline KerriАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
 Бачу, всі всім задоволені у сучасній школі... Вам не надоїло ще такє? І чим далі, тим більше нахабніє школа.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Я не заждоволена, але не задоволена взаналі всім, і взятки в школах, це для мене найменьший мінус взагалі  d111. Вважаю, що вся наша сучасна освіта робить все можливе для того, щоб не дати знань дітям взагалі, точніше, щоб дати знання таким чином, щоб діти взагалі навчання зненавидили, а ще і так приподносять знання, щоб діти ніколи не змогли їх примінити на пркактиці  :/. короче, все як з англійською мовою в радянськи часи - всі її вчили по 5-6 років в школі, багато разів на тиждень, знали купу правил, але розмовляти не вмів ніхто окрим "Лондон зе кепител оф грейт британ", "Ху он дьюти тудей?". Ось і мені здаєтся, що то якісь план, щоб 90% українців вирастити будівельниками і домогосподарками для Європи, нехай із заученим на память знанням Кобзаря.  d105
Не може бути нормальною освіта, коли діти молодших класів повинні робити домашне завдання з батьками!!! та взагалі не ясно, як можно в молодших класах робити домашне завдання??? Чим займаєтся вчитель на заняттях? Просто читає матеріал? щоб батьки вдома змучену немотивувоану дитину насильно навчали? Та і вчителі по великому рахунку не виноваті, бо так розроблені навчальні програми і така зараз наповненість класів.
На роботі недавно почула, що жінки говорять, що у 8-мому класі вже дзвонить вчителька, щоб не робити з малим уроки, але не тому, щоб дитину привчити до самостійності, а тому, що мама рішає не тими способами яки зараз потрібні!!! але це бред! тобто і для батьків і для дітей і для вчителів є нормальною ситуація, що дитина не робить уроки сама! Я зараз викладає і я бачу, що навіть в універі навіть на 4-тому курсі лікарі сутеднти не розуміють, що знання потрібні саме їм, а не мені чи їх батькам. Я хочу , щоб дитина вчилась свідомом і самостійно з 1-ого вересня першого класу!
В мене просто руки опускаются від одної думки про школу.

Offline galina@@

• Свідома Мамка
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Іванна як завжди все гарно розписала, цілком погоджуюсь! Ой в нас школа на наступний рік d16 буде весело  d111
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Романія

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +405/-0
  • В душі нірвана, а в попі - шило!
    • Торти на замовлення
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка - 7 років, Арсенчик - 2 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Романія
Я теж повністю згодна з Панакотою. Сучасна програма в школі - це повний капець! Діти перегружені, інколи часу на відпочинок зовсім не залишається. А коли дитина ще ходить на гуртки, то це взагалі :oox Освітяни таки добилися свого: діти про вулицю частенько можуть тільки мріяти. d111 Таке враження, що в школі з першого класу академіків готують, купа поглибленої інформації, яка дітям "до лампочки" і по віку, і по житті взагалі. Викладали б всього потрошки, якщо вже так хочуть стільки предметів, для загального розвитку, а потім "заглиблювалися" у профільних ВУЗах. У мене племінник у 4-му класі, то я, дивлячись на нього, з жахом думаю, що моїй Веронічці вже через 2 роки до школи.
Оригінальні ТОРТИ на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login] , тел. 095-312-00-18
Слайд-шоу на замовлення: Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
А я от не згідна, що інформація поглиблена. У дітей зараз купа предметів, а інформація по них і відповідно знання поверхневі. Результат - в голові каша. А ще мене не влаштовує те, що знання, які б там вони не були, дітям дають, але НЕ ВЧАТЬ їх застосовувати. Ось де біда. діти виходять зі школи з купою зазубрених формул, слів, теорем і т.д., але застосувати в житті і роботі цей "багаж знань" не можуть.

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline KerriАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
Я хочу , щоб дитина вчилась свідомом і самостійно з 1-ого вересня першого класу!
Цілком згодна!  Моя дитина випускниця, готується до ЗНО сама, я їй тільки довідників накупляла, до репетиторів не ходе.Бо ж поробили ціни просто захмарні на те репетиторство!  На них потрібна ще одна запрлата, я собі таку розкіш позволити не можу. Так ось, вчителька з біології дочку  спитала: До якого репетитора ти ходишь? Дочка відповіла, що готується сама. А вчителька , ну просто ляпнула дурне: То неможна самій добре підготуватися! А дочка з біології тепер має 10, пройшла за 2 місяці сама по підручниках курс біології за 7 та 8 клас, і каже: Яка я дурна, що не хотіла це раніше знати і вчити! А уроки я з нею с 2-го класу не роблю, в зошити її не заглядаю десь з 3 чи 4 класу. Дитина сама повина бути свідомою, і розуміти, що вчиться вона для себе, і ті знання пригодяться в першу чергу ій, не вчителям чи батькам. А це все повинні прививати вдома батьки, я наприклад, ніколи не писала за неї твори, не розвязувала задачи... А вчителям їхню копійчану зарплату постійно затримують, ось вони і не стараються вчити дітей так, як колись вчили моє покоління. Тепер жах що твориться, хімічка питає: формулу води знаєшь? Ну то 6 баллів я тобі подарую!

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Цитувати
А ще мене не влаштовує те, що знання, які б там вони не були, дітям дають, але НЕ ВЧАТЬ їх застосовувати.
ось і я про що! Ліпше дайте знань меньше, але глибше і основне практично орієнтовані!!! Все рівно в неосвідченній родині, де сама дитина не прагне до вищої освіти і нафіг вона їй і не потрібна дитина не буде мати широкій кругозір! А там де навпаки дитина і без шкільного навантаження, той крогозір набуде! А то получаєтся, що в нас якихось кухонних філософів ростят - всюду і по трошки, застосувати до життя і заробляння грошей не можливо, вся країна знає як країноє керувати, а гроши заробити вміють одиниці і це не тільки через те, що мало платять, а ще і через те, що гарних спеціалістіфв у бідь який профессії дуже і дуже мало.
Цитувати
А вчителька , ну просто ляпнула дурне: То неможна самій добре підготуватися!
ну ось вам і вся освіта , якщо вчителька вважає, що 15 річна дитина не може сама розібратись в тому, що викладає вчителька на уроке!!!!  :oox То значить така вчителька ще.
Чесно кажучи освіта наша вже скоро понвістю домашньою стане, бо до 8 класу батьки все пояснюють, а потім реетитори, а навіщо тоді до школи ходити? щоб знати яка програма чи що? Там можно і в інтрнеті прочитати що повинна дитина знати.  d111

Offline Nepodarunok

• Віддана Мамка
  • Репутація: +477/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Роберт 5.5 років
  • Ваше справжнє ім’я: Алла
От цікаво скільки годин на ОБЖ в старших класах приділяють вивченню правил дорожнього руху. Ви подивіться на наших пішоходів і на деяких водіїв. Перші можливо в очі ніколи не бачили тих правил, а другі за гроші права купили. Та цей предмет має з першого класу дітям в голову вбиватися щоб вони на підсвідомому рівні знали як себе поводити на дорозі, зрештою, багато дітей щодня прямуючи до школи, переходить не одну дорогу. А у нас в першому класі вчать економіку. От що важливіше - предмет, який потрібен для реального безпечного існування в світі, чи просто пару задачок з економіки, які можна й пізніше почати вивчати? Я не проти того щоб діти знали й економіку на рівні підсвідомості, але для мене все ж пріоритети очевидні в цьому випадку

Мій блог Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Он держал меня за талию, а я его за идиота. Мы сидели и болтали, он о любви, а я ногой...

Offline sunsun

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +255/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: валентина
Дійсно зараз для дітей така програма, що деколи страшно читати. Не знаю хто ті вимоги пише, якись дітоненависник, дітям потрібно давати реальну базу знань а не кучу всього,а з тієї кучі діти нічого не знають.Коли була в школі на практиці,проводила уроки географії  в 6 класі, може я і неправа ,але нащо дітям такі деталі, куча цифр,хімічний склад
кожної географічної оболонки, дитина і так того не буде знати і навіщо її те знати,достатньо щоб дитина знала основні гео оболонки,знала що туди входить.Одним з основних завдань навчання в школі має бути те що ці знання будуть корисними для дитини.Мені здається що нам треба міняти структуру навчання в школі.

Offline nafanya

• Активна Мамка
  • Репутація: +10/-3
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Володя 10років
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
А на рахунок здачі коштів на школу (Відповідь №1) я цілком згідна. Чому наші чиновники не приходять на роботу і нездають гроші собі на стільці, пластикові вікна, мікрофони, лакування паркету і т. д.? Це просто жах  d16 d16. Минулого моя мама йшла в школу по сина, а напередодні там напастували сходову і коридор, причому просто цементований! Результат: мама впала, рядом пробігав хлопчик - теж впав. Йшла директорка, мама їй пажалілась, сказала, що падають діти, бабусі... А вона:  d125 Якщо вам щось неподобається - забирайте документи і йдіть в ту школу, де вас все влаштовуватиме... Я шокована :oox
Як знайти управу на таких людей?  d104

Offline KerriАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
. Минулого моя мама йшла в школу по сина, а напередодні там напастували сходову і коридор, причому просто цементований! Результат: мама впала, рядом пробігав хлопчик - теж впав. Йшла директорка, мама їй пажалілась, сказала, що падають діти, бабусі... А вона:   Якщо вам щось неподобається - забирайте документи і йдіть в ту школу, де вас все влаштовуватиме... Я шокована
Ну ви прямо як про 13 школу написали! Там пастують паркет, так захоплюються, що мабуть, пастують і бетонні сходи. Моя дочка десь з місяць назад впала на сходах. Добре, що удачно, і що не травмувалась! Це жах, адже бігають малі діти, я сама як йду по школі на батьківські збори, то взуття їде по сходах! d107

Offline neonila

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 7 років і 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Моя дитина цього року пішла  в 1-ий клас. Дуже часто від інших батьків чую, що в першому класі важка програма. Нам поки не важко, хоча моїй доні першого вересня було тільки 5 років і коли бачу, що якась буква чи буквосполучення важче дається. Можливо однією з причин було те, що вона вже вміла читати. Писати почала вчитися в школі, не рахуючи тих дошкільних прописів з графічними диктантами. Частина дітей за півроку до школу займалися з вчителями, які їх готували до школи, то тим ще легше.

Offline KerriАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
хоча моїй доні першого вересня було тільки 5 років
А чого так поспішили зі школою? Мають брати дітей з 6 років... Вам не шкода доні, вона певно, найменьшенька в класі?

Offline profitroli

• Активна Мамка
  • Репутація: +18/-0
  • прагни більшого
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 6 і 9
  • Ваше справжнє ім’я: оксана
та ні, їй певне виповнилось 1 вересня 6 років  d104

Offline neonila

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 7 років і 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
1 вересня їй було 5 років і 9 місяців.

Offline nadija86

• Активна Мамка
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліля
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
Jab zminula knuzku na jakisj troxu legshi, tomysho dutuna ne moze sama nestu svij portfelj, ja sama jak nesy to spuna bolutj