Автор Тема: Що вам не подобається у сучасній школі? Що б хотіли змінити?  (Прочитано 8702 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline neonila

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: 7 років і 3 роки
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
Я вважаю трохи зарано дітям в першому класі акцентувати на темі голодомору. Я чесно кажучи сама здригаюся як щось читаю або бачу про голодомор. А дитина приходить зі школи налякана. Для цієї теми ще буде час.

Offline KerriАвтор темы

• Своя Мамка
  • Репутація: +74/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ольга
Цитувати
Я вважаю трохи зарано дітям в першому класі акцентувати на темі голодомору. Я чесно кажучи сама здригаюся як щось читаю або бачу про голодомор. А дитина приходить зі школи налякана. Для цієї теми ще буде час.
И я так вважаю, що зарано. Коли моя дочка була в першому класі, то вони цієї теми не торкались. В програмі 1 класу такого не має, це залежить від вчителя і як він це подасть дітям молодших класів.

Offline олюсичка

• Активна Мамка
  • Репутація: +2/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: ліна 7 років
  • Ваше справжнє ім’я: ольга
цілком згідна з усіма вище сказаними,я б забрала у молодших класах оцінювання,як таке взагалі,нащо,діти сприймають боляче свої невдачі,розчаровуються,не бажаючи далі вчитися

а як вам таблиця множення у 2 класі,це ж важко?

Offline Мira

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +17/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим
  • Ваше справжнє ім’я: Мирослава
Привіт! Хочу долучитись до теми.

Великою проблемою вважаю застарілі підходи вчителів , коли на дитині ставиться хрестик "трійочник" і дитина через нерозумного вчителя починає ненавидіти весь предмет. Звідки знати тому вчителю, що ця дитина вже перечитала купу книжок по історії зброї, літаках і лікакобудуванню, про середньовіччя  або з 4-го класу носиться з таблицею Мендєлєєва ...

Є таке оповідання: "Лікар великі очі" - там описується ця проблема. Але, нажаль, автора не пам'ятаю. Може хтось підкаже ? Треба давати читати всім вчителям. Особливо в молодших класах.

Offline Irysya

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +673/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Я так розумію, маються на увазі цикл казок "Великі очі" Іваненко Оксани Дмитрівни d143
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Філософія прибирання житла і не тільки) - удосконалюємося разом!

Offline KerriАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
А мені ох як не подобається, що в сучасній школі, особливо це стосується випускних класів, те, що можна купити оцінку. От принесла мама гроші, і дитина, що в минулому році, скажімо, з математикі мала 6 баллів,  має 8, а знає предмет гірше, ніж та дитина, що має за предмет 7 балів, але вчиться власними силами. Я розумію, що в атестаті всі хочуть мати високі бали, але як тим дітям, чія мама не може за гроші підтягнути її оцінки??? Медаль зараз можно легко купити... от добре, що при вступі до ВУЗу вона не дає ніяких пільг та переваг, а то б півкласу стали медалістами  z5

Offline Мira

• Зацікавлена Мамка
  • Репутація: +17/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максим
  • Ваше справжнє ім’я: Мирослава
Цитувати
Я так розумію, маються на увазі цикл казок "Великі очі" Іваненко Оксани Дмитрівни
дякую, за підказку Ірині!

d107
Цитувати
не подобається, що в сучасній школі, особливо це стосується випускних класів, те, що можна купити оцінку
Моєму сину тільки одинадцять, але мені здається, у нас в школі це не таке масове явище . Поки що боремося із стереотипами, як мені здається, більш-менш успішно.

Offline KerriАвтор темы

• Своя Мамка
    • Награды
Цитувати
Моєму сину тільки одинадцять, але мені здається, у нас в школі це не таке масове явище . Поки що боремося із стереотипами, як мені здається, більш-менш успішно.
Так, в 6-7 класі в нас теж такого не було. Подивитесь, що в 9 та в 11 класах буде...

Offline Galir

• Активна Мамка
  • Репутація: +58/-1
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Віка,16 років
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Мені дуже не подобається друга зміна в нашій 22-ій школі!Через це діти не можуть нормально займатися в позашкільних навч.закладах, зокрема, моя дитина має великі труднощі з відвідуванням хореограф.школи.Багато хто з класу  позабирали дітей,які ходять в спорт.секції,але моя мала не хоче в іншу школу і я не хочу переводити дитину з школи, яка близько, кудись далеко,бо діти з інших кінців міста та приміських сіл захотіли в ній вчитися!Наш директор бере всіх бажаючих, можна тільки здогадуватись,чому.22 школа-найбільша в місті!Не знаю,чому всі пхають дітей в цю школу, нічого особливого в ній немає, школа як школа,ще й двозмінка.

Offline neonila

• Активна Мамка
    • Награды
Мені здається, що зарано в першому класі в програму включати писані букви з англійської мови. Букви важкі, тільки вивчили українські як писати. Це  зайве. Я згадую свою школу і щось не пам'ятаю чи вміла я писати писані букви з англійської.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Цитувати
Мені здається, що зарано в першому класі в програму включати писані букви з англійської мови. Букви важкі, тільки вивчили українські як писати. Це  зайве. Я згадую свою школу і щось не пам'ятаю чи вміла я писати писані букви з англійської.
щось я в це не дуже вїхала  d143. А що ти пропонуєшь? не писати англійською? тільки в усній формі проходити?  d104

Mum

• Гість
Цитувати
Я згадую свою школу і щось не пам'ятаю чи вміла я писати писані букви з англійської.
Я не дуже пам'ятаю як я російські писала, але добре пам'ятаю як писала англ. В нас вчитель від руки писав учням книжки, і батькам додатково, щоб могли діткам допомагати  ;).

Offline neonila

• Активна Мамка
    • Награды
Я маю на увазі, що в першому класі зарано.

Mum

• Гість
То було в першому класі  d27

Offline neonila

• Активна Мамка
    • Награды
Я вчила з 4-го класу англійську. Може тому програма була інша.

Offline Панакота

• Віддана Мамка
  • Репутація: +611/-9
  • Мандала во мне
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: донечка
  • Ваше справжнє ім’я: Іванна
Цитувати
Я маю на увазі, що в першому класі зарано.
так я і не можу зрохзуміти, що зарано??? просто писати? чи писати прописом? Ти просто так акцентувала саме на тому, що вони прописом пишуть  d104
А разві може бути інакше??????? навіщо вчити дитину писати печатні букви, якщо писати треба прописом!!!!??? Я взагалі прозріваю, коли бачу як дітец вчать писати саме печатні букви!  d111

Offline neonila

• Активна Мамка
    • Награды
Я маю на увазі, що я зараз з дитиною пишу писані англійські букви,  які на мою думку варто було б вчити писати в другому класі. Діти в першому остаточно засвоюють писати українські букви. Крім того  в англійській мові і так є що вчити. Що можна трохи письмо посунути. Бачу по дітях в класі моєї дитини, далеко не найгіршої школи в місті, що багато речей їм важко даються. Якщо можна щось полегшити перенісши на пізніше чому б ні?!