Автор Тема: Целюліт і основні способи боротьби з ним  (Прочитано 41918 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Adelita

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +226/-0
  • Тримаю на ручках свій скарб)
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Денис
  • Ваше справжнє ім’я: Наталія
можна ще процедуру з меду. але бажано щоб хтось це робив. бо самій важко і рука потім відвалюється. намазати медом рідким і потім хлопками так ніби бити по шкірі. принцип описаний нижче
після цього масажу шкіра стає шовковистою, покращуэться кровообіг, тануть зайві кіло. Мед для масажу підходить будь-який(головне щоб був рідким) Для сеансу медового масажу (стегна, сідниці, живіт) потрібно приблизно 3 столові ложки. А для посилення антицелюлітного ефекту можна додати 3-5 крапель ефірної олії (грейпфрут, апельсин, лаванда) це  якщо  немає алергії – ця добавка дозволить вам одержати порцію додаткового релаксу.
в результаті на руці майстра буде такий ніби білий комок шлаків які вийшли з шкіри.

Методи масажу
Існують два методи медового масажу — м'який і жорсткий.
При м'якому масажі мед наносять на долоні та легкими попліскуючими рухами вбивають його в шкіру. Процедура триває 10-15 хвилин. Після чого шкіру слід промити під теплою водою, масажуючи м'якою мочалкою, та змазати зволожуючим молочком або бальзамом для тіла.

При жорсткому масажі, який є найефективнішим при боротьбі із целюлітом, разом із медом майстер застосовує силу.  Це доволі болісно й у тебе можуть з'явиться синці на тілі, зате результат приємно порадує — стегна, сідниці й талія поменшають у розмірах!

Від медового масажу варто втриматися, якщо в тебе підвищена температура, критичні дні, гіпертонія або варикоз.

я його і сама робила в домашніх умовах))))
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Offline наталочка-мамочка

• Віддана Мамка
  • Репутація: +573/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Наталя
А чи можна такий масаж при ГВ?

Offline Adelita

• Досвідчена Мамка
    • Награды
Ну почну по порядку- протипоказання є, гіпертонія, вагітність, гострі шкірні хвороби і звичайно алергія до меду.
я пошукала в гуглі. при гв можна робити масаж. Для того щоб побачити посилання: Register or Login] тут почитати мож коменти після масажу.
мені, мамі,і татові цей масаж  вперше робив лікар десь 7-8 років тому але на всю спину. Після масажу ми аж оживали. Робиться масаж 2 рази в тиждень.
А потім я коли ходила на шейпинг, робила медовий масаж на сідниці і бедра. Дуже прикольна штука. дешево і корисно.

Offline galina@@

• Свідома Мамка
  • Репутація: +74/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Галя
Цитувати
Коштував 40 гр в 2009 році, але це в Тернополі, я там до заміжжя жила. В Івано-Франківську ціна не дуже мала б різнитися правда не знаю чи піднялися ціни зараз на такі послуги.

дякую за інфу!!!

Медовий масаж z4 треба спробувати для покращення шкіри :)

Offline Bjanko88

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +71/-0
  • Юлія
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Романія 20,09,2009
  • Ваше справжнє ім’я: Юлія
я теж як хочув сауну втираю в тіло сіль з медом, шкіра як в младенца!!!

Offline Adelita

• Досвідчена Мамка
    • Награды
медовий масаж і класно в сауні зробити)) пори відкриваються і кращий ефект)

Offline vikoosha

• Свідома Мамка
  • Репутація: +30/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Веронічка , 3 рочки
  • Ваше справжнє ім’я: Вікторія
медовий масаж робила в коплексі із кардіо і певним обмеженням по харчуванні+ моя невістка робила масаж собі просто рукавичкою такою спеціальною масажної з кремом- ми так мєжду прочім поспорили в кого ефект буде кращий.... d30
чи то мені більше хватило витривалості 9 я уже до того таким методом красивішала, чи то медовий масаж, але результат був. не буду писати скільки, не повірите. Попробуйте.  z4. Взагалі мід тре натур брати, але я починала із штучного, на справжній грошей не було

Offline Bjanko88

• Досвідчена Мамка
  • Юлія
    • Награды
найшла в неті непогану інфо про цилюліт! отже
Целюліт — своєрідна особливість шкіри, зумовлена ослабленням її тонусу, застійними явищами в циркуляції крові та лімфи і нерівномірним відкладенням підшкірного жиру та вмістом води в підшкірній жировій клітковині. Це виключно жіноча прикрість. Особлива будова шкіри та її підвищена розтягуваність, створені природою для виношування дитини, роблять жіночу шкіру вразливою.
Щодо визначення целюліту думки розходяться. Деякі фізіологи зараховують целюліт до вторинних статевих ознак. Деякі косметологи називають целюліт захворюванням. Більшість лікарів вважає, що целюліт — це суто косметична вада, із якою зовсім не обов’язково боротися.

Розвиткові целюліту сприяє спадкова схильність, вікові зміни, гормональний дисбаланс, знижена функція щитовидної залози, порушення роботи підшлункової залози, порушення кровообігу в жировій тканині, порушення обміну речовин і водно-сольового обміну, надлишок ваги, гіподинамія, погана екологія, забруднення навколишнього середовища, неправильне харчування, часті стреси.
Передається целюліт по жіночій лінії — від матері до дочки.Жінки з надлишковою вагою частіше схильні до целюліту, і з віком він помітніший, ніж у худих. Проте це не загальне правило — далеко не завжди целюліт сусідить із повнотою: у струнких жінок, навіть у худих і в спортивних, теж інколи буває целюліт. А деякі товстунки, навпаки, можуть похвалитися пружною та гладенькою шкірою.
Є ще один серйозний чинник, який сприяє розвиткові целюліту, — гра з вагою: схуднула- потовстішала. На жаль, цього чинника багато хто не враховує і, ганяючи вагу туди-сюди, ухитряється спадково благополучний маленький целюлітик перетворити на потворний целюлітище.
Повністю позбутися целюліту і запобігти його розвитку не можна. Цей віковий процес необоротний. Однак зупинити його посилення і згладити целюлітні нерівності шкіри можна.

Смажена картопля — друг, салат — ворог
Перший і головний засіб — здорова їжа. Друзі целюліту — смажені страви, жирне м’ясо, птиця зі шкірою, шинки-ковбаси, копченості, соління, маринади, рафіновані вуглеводи, здобна випічка, торти з кремом. Якщо у вас спадкова схильність до целюліту, від цих продуктів і страв краще відмовитися зовсім. Уникайте також замінників їжі чи їжі зі «штучними» добавками — барвниками, ароматизаторами й імітаторами смаку. Коли готуєте птицю, знімайте з неї шкіру. Обмежте вживання жирно-молочних продуктів. Розвиткові целюліту перешкоджають сирі овочі (особливо салат і капуста), городня зелень, бобові, фрукти, зерновий хліб, каша на воді, риба, морепродукти, рослинні олії.

Обмежте вживання міцних алкогольних напоїв і кави, а також газованих напоїв на кшталт коли, спрайту й фанти. Пийте більше води! Вода — найпростіший засіб очищення організму від шлаків. Рекомендуються сухі вина (особливо червоні та рожеві) потроху. Добрі та корисні свіжі фруктові й овочеві соки або трав’яні чаї (їх можна підсолодити ложечкою меду). Морквяні, бурякові, огіркові, яблучні, капустяні, апельсиновий соки і сік селери активно використовують при лікуванні целюліту.

Уникайте куріння! По-перше, нікотин руйнує вітамін С, від якого залежить стан шкіри і сполучних тканин. По-друге, організм отруюється шкідливими речовинами, дія яких істотно відбивається на стані шкіри і слизових оболонок. По-третє, нікотин перешкоджає правильному кровообігу, а це погіршує обмін речовин на клітинному рівні.

Намагайтеся не носити тісного одягу і взуття на надто високому каблуці — це порушує периферичний кровообіг. Дуже шкідливо довго перебувати в одній і тій самій позі, особливо стоячи. Якщо у вас робота нерухома, постарайтеся хоча б змінювати положення ніг і зробити непомітно одну- три вправи. Поліпшити циркуляцію крові та лімфи дозволяють спеціальні легкі вправи для ніг. Якщо ви використовуєте при цьому крем або гель для поліпшення лімфо- і кровообігу, пам’ятайте, що їх треба накладати на ноги знизу вгору.
Лікування плюс вправи

Найефективніша комплексна антицелюлітна програма: гімнастичний антицелюлітний комплекс з антицелюлітними кремами плюс дієта, плюс харчові добавки. Нині у продажу чимало антицелюлітних препаратів для внутрішнього (таблетки, капсули, чаї) і зовнішнього (мило, гелі, креми, скраби, пілінги, грязі) застосування. Всі ці препарати діють ефективно на тлі правильного харчування та гімнастичних вправ.

Основний антицелюлітний компонент, який використовується сьогодні, — це бурі морські водорості (ламінарія та фукус). Вони входять до засобів і внутрішнього, і зовнішнього застосування. У косметичних засобах проти целюліту використовують також екстракти плюща і гінкго білоба. Скраби і пілінги, видаляючи відмерлі клітини, сприяють насиченню тканин киснем, внаслідок чого підвищується тонус, слабшають застійні явища. Антицелюлітні креми полегшують відведення рідини з жирових тканин через лімфосистему, підвищують тонус шкіри. Ці креми та грязі часто використовують за методикою холодного й гарячого обгортання: на тіло накладається препарат, рівномірно розподіляється по проблемних ділянках, після чого тіло обгортають спеціальною плівкою на 1—1,5 години.

При лікуванні целюліту використовуються різноманітні масажі, які допомагають послабити застійні явища і забезпечують лімфодренаж (прокачування лімфосистеми): мануальний масаж і апаратні масажі — пневмомасаж та вакуумний масаж. Сильніший вплив забезпечують мікрострумова стимуляція і електроміостимуляція, при якій м’язи, інтенсивно скорочуючись під дією струму, залучають до обмінних процесів клітини сусідніх тканин. Електроміостимуляція спалює жир і розбиває целюлітні горбики.

При лікуванні целюліту ще використовується методика ліполізу: електроліполіз, ліполіполіз або целюлоліполіз. Це різні назви однієї й тієї самої процедури з використанням електродів (наліпних чи у вигляді голок), якими пускають змінний струм і які змушують іони рухатися клітиною. Внаслідок цих рухів жир стає текучим. Під час ліполізу відбувається інтенсивне спустошення жирових клітин зі зменшенням їх обсягу та загальної жирової маси.

Нині стає популярним ультразвуковий метод лікування целюліту. Ультразвук м’яко дробить жир, не торкаючись клітини.

Найкрутіший метод ліквідації целюліту — ліпосакція (ліпоаспірація). Це вже серйозна хірургічна операція, проведена під наркозом. Відбувається вона так: у підшкірну жирову клітковину вводяться спеціальні порожнисті голки, вона руйнується й далі через голки відсмоктується. Зараз з’явилися нові апарати для ліпоаспірації, із двома голками. Одна голка проводить струм, який плавить жир, друга його відсмоктує. Загоєння після цієї операції проходить досить-таки довго й болісно, але результат радикальний — жирові відкладення зникають назавжди.

Підіб’ємо підсумки: целюліт не можна вилікувати повністю, але перемогти його можна. Правильне харчування, гімнастика, відмова від поганих звичок — це все потрібно не лише для боротьби з целюлітом, а й взагалі для здорового довгого життя. Харчові добавки, косметичні засоби й масажі — теж хороші речі. Що ж до апаратної та хірургічної корекції целюліту, то тут треба подумати, перш ніж зважитися: чи справді у вас настільки кепські справи, щоб іти на такі радикальні заходи?
інформація з інтернету

Offline Bjanko88

• Досвідчена Мамка
  • Юлія
    • Награды
домашні рецепти боротьби з апельсиновою шкірочко
сорі що на російській  d100(взято з нету)
1. Антицеллюлитный кофейный скраб

Сильным аквадренажным и антицеллюлитным эффектом обладает масло кофейных бобов. Если кофейные скрабы использовать регулярно, то апельсиновая корка уменьшается, а кожа становится упругой и гладкой.

Состав 1: кофейная гуща.

Скраб и маска в одном. Массирующими движениями снизу вверх на тело наносится кофейная гуща, и оставляется минут на 10-15. Масло кофейных бобов увлажняет кожу и сжигает жиры, а кожу отшелушивают частички кофе.

Состав 2: сахар или морская соль (для чувствительной кожи не использовать), оливковое или массажное масло, молотый кофе.

Смешать несколько ложек молотого кофе (зависит от объема обрабатываемой зоны), 2-3 капли масла, сахар или соль.
Для начала нужно горячей водой разогреть тело, распарить кожу, чтобы открылись поры. Затем на тело нанести скарб круговыми движениями. Несколько минут помассировать, смыть и нанести увлажняющий лосьон или крем.

Состав 3: растительное масло (можно также масло виноградных косточек, миндальное, оливковое), молотый кофе, эфирное масло с антицеллюлитным эффектом (апельсин, корица, розмарин, бергамот, кипарис, грейпфрут, можжевельник, эвкалипт).

Нужно взять столовую ложку растительного масла, 100 г молотого кофе, добавить капель 8-10 эфирного масла и хорошо перемешать. Предварительно распарив кожу наносить круговыми движениями. Массируем минут 5-10, затем смываем, а полезней и лучше применить контрастный душ. Использовать нужно раза 2-3 в неделю, а скраб в это время нужно хранить в холодильнике.

Состав 4: гель для душа (сметана, масло) кофейная гуща.

Кофейную гущу смешиваем с гелем (маслом, сметаной) и на распаренную кожу наносим снизу вверх массажными, круговыми, движениями. Массировать нужно минут 5-10.

Состав 5: не густой мед (можно немного растопить), молотый кофе.

На пол стакана меда берем молотого кофе с горкой две ложки и пораженные целлюлитом места растираем полученной смесью.

2. Антицеллюлитный скраб из морской соли

Состав: оливковое масло, соль морская.

Оливковое масло нужно смешать с водой в пропорции 2:1, затем столько же, сколько и воды добавляем морскую соль. Интенсивно растираем проблемные зоны полученной смесью снизу вверх. Затем, используя контрастный душ, смойте. Кожу увлажните кремом или лосьоном.

3. Антицеллюлитный скраб морковный

Состав: манка и морковь.

На крупной терке натрите морковь и в равных количествах смешайте с манкой. Скраб готов. Курс, который можно делать каждый день состоит из 10-15 процедур.

Offline Bjanko88

• Досвідчена Мамка
  • Юлія
    • Награды
Рецепт от целлюлита №1: Жесткая мочалка

Этот рецепт от целлюлита прост и не требует каких-нибудь нереальных затрат. Нужна жесткая мочалка – я предпочитаю искусственную губку с массажным слоем из ближайшего супермаркета

Во время душа или после ванны нужно растирать проблемные зоны жесткой мочалкой – начиная от пальцев ног, и заканчивая животом. Растирать надо жестоко, нещадно, чтобы кожа покраснела и горела – только тогда кровообращение активизируется, и целлюлит уменьшается.
Рецепт от целлюлита №2: Эфирные масла

Эфирные масла – излюбленный рецепт от целлюлита для многих женщин. Смесями эфирных масел надо намазывать проблемные зоны (бедра и ягодицы) и делать массаж.

Вот несколько рецептов с применением ароматерапии:
Замечательно влияет на целлюлит смесь из «греющих» масел корицы и розмарина. На 1 ст. л. масла-основы – по 2 капли этих эфирных масел.
1 ст. л. оливкового масла + 2 капли эфирного масла петитгрейна + 2 капли лаванды +2 капли мандарина.
3 ст. л. оливкового масла + 4 капли розового масла + 2 капли нероли + 1 капля лимметта + 1 капля петитгрейна.
1 ст. л. масла зародышей пшеницы + 2 капли масла герани + 2 капли нероли + 2 капли морковных семян.
1 ст. л. оливкового масла + 2 капли мандарина + 2 капли апельсина + 2 капли лимона.

Смесь эфирных масел храните в прохладном месте в темном стекле, так как в ванной она может испортиться.
Рецепт от целлюлита №3: Уборка в шортах для похудения

Надо намазаться кремом от целлюлита (все равно, каким, главное – чтобы плёнку держал), сверху надеть старое хлопчатобумажное белье (чтобы впитывало влагу). Далее обматываемся пищевой пленкой, на нее надеваем шорты для похудения, на шорты – спортивную одежду. В таком виде надо начать домашнюю уборку. Убирайте быстро и энергично. Главное – не передержать, а то кожа может дать нежелательную реакцию.

Раз в неделю в течение месяца такой «уборки» – и целлюлита как не бывало!
Рецепт от целлюлита №4: Кофейный скраб

Известно, что кофеин – первое средство от целлюлита! Самый простой рецепт от целлюлита с кофеином – это кофейный скраб.

После принятия душа или ванны тело натирается самодельным скрабом. Делается он просто: надо смешать любой крем и мелко молотый черный кофе. Перед использованием дать настояться хотя бы пару часов, чтобы крем впитал запах и полезные вещества кофе.

Нанести, помассировать сколько душа пожелает, ненадолго оставить (например, пока делаешь другие косметические процедуры) и ополоснуть водой (без мыла, не тереть!) Кое-что останется на коже и продолжит действовать, убирая целлюлит!
Рецепт от целлюлита №5: Медовый массаж

Курс по 14 процедур (через день) 2 раза в год – и целлюлита как не бывало!

Для одной процедуры надо взять 2 столовые ложки жидкого незасахаренного меда и добавить в него 10 капель эфирного масла апельсина. Смешать.

Нанести смесь на ладони, приложить к бедрам и ягодицам (чтобы прилипли) и резко отклеить! Таким образом нужно пройтись по всем проблемным зонам в течение 10 минут (но не бить!). Это немного больно, но ведь красота требует жертв! Через какое-то время вы увидите, что смесь побелела – это очищаются поры, выводятся токсины из организма. После процедуры смыть мед теплой водой без мыла.

Иногда после процедуры медового массажа на коже остаются красные точечки и мелкие синяки – это не страшно.
Рецепт от целлюлита №6: Растирание морской солью

Растирание морской солью созвучно использованию обычного скраба. Соль нужна именно морская – в ней больше полезных веществ.

После душа или ванны берем соль горстями и жестко растираем проблемные зоны. Затем ополаскиваемся водой, вытираемся и наносим любое антицеллюлитное средство.
Рецепт от целлюлита №7: Уксусные обертывания

Для этого рецепта яблочный уксус и вода разводятся в соотношении 1:1. Можете добавить эфирное масло лимона или розмарина.

Жидкостью надо смазать целлюлитные места, завернуться в пленку, сверху надеть теплую одежду. Залезть под одеяло и погреться так час-полтора. Затем всё смыть и нанести любой крем для тела.
Рецепт от целлюлита №8: Прыжки по 100 раз в день

Надо всего лишь прыгать! но каждый день, и по 100 раз. Прыгаем невысоко, но в прыжке обязательно расслабляем мышцы ног и живота. Чтобы не придерживать грудь, надеваем спортивный бюстгальтер.
Рецепт от целлюлита №9: Сауна + маска-похудейка

Для этого рецепта от целлюлита надо посетить сауну. Курс процедур – раз в неделю в течение месяца.

Входим в парилку, намазавшись такой маской-похудейкой: 5 ст. л. свежего виноградного сока + 1 ч.л. мёда + 2 ч.л. любого крема. Через какое-то время надо маску смыть под прохладным душем. Маску повторить несколько раз за сеанс.

Offline Bjanko88

• Досвідчена Мамка
  • Юлія
    • Награды
Колись робила в сауні завжди таку маску мед + сіль і це масажними рухами втирала в шкіру на 10 -15 хв , потім змиваєм тепленькою водою, шкіра після такого скрабу як в дитяти  :) корисно і дуже ефективно для очищеня шкіри  z4

Offline Bjanko88

• Досвідчена Мамка
  • Юлія
    • Награды
ОЙ  d100 велике вибачення шукала в пошуку тут та незнайшла темки  d104 думала немає то створила, а тепер побачила, прошу модераторів перенести, велике дякую та сорі за незручності!

Offline САШУНЬКА

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +81/-0
  • Справжнє ім"я: Наталія
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Сашунька, 2008 р.н.
Re: Целюліт і основні способи боротьби з ним
« Reply #46 : 29 Березень 2011, 21:59:16 »
Цитувати
лікар мій казав чим частіше тим краще. але я мащу раз на день після душу перед сном. і треба масажувати щоб швидше впиталося масло. я переважно одягаю потім одяг який не жалко маслом спортити.
Нічого собі! d107 І що, дійсно допомагає? А в об"ємі попа не зменшується?  :8Бо целюліту хочу бозбутись, а об"єм не дуже! d27

Offline Adelita

• Досвідчена Мамка
    • Награды
« Reply #47 : 29 Березень 2011, 23:48:39 »
допомагає. але треба все робити в комплексі - збалансоване харчування- спорт-масаж медовий або обліпихово- льляний масажик.
я і зараз мащуся обліпишками) помагає. розтяжок нема, і целюліту нема, це причому я вже на 37 тижні вагітності. і пузько вже величеньке.

Offline Просто Юля

• Досвідчена Мамка
  • Репутація: +233/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Олександр, 20 травня 2011р.н.
  • Ваше справжнє ім’я: Юля
« Reply #48 : 04 Травень 2011, 16:55:46 »
А у мене целюліт трохи зменшився, коли приймала оральні контрацептиви (гінеколог прописала), адже гормональний фактор виникнення целюліту-не остання річ....І трохи допоміг душ Шарко (на Франка робила),після якого одразу наносила крем від целюліту. А так просто ні самомасажі, ні скраби, ні дорожезні креми ніякого ефекту не дали d111

Offline хрустик

• Активна Мамка
  • Репутація: +6/-1
  • Мій молодший гарбузик
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: христина
« Reply #49 : 04 Травень 2011, 22:33:21 »
Після першої вагітності ходила до масажистки, то був значний результат, але принцип масажу для похудання був - болісне похлопування, розтирання і масажування тіла. Целюліт пропав, на перих порах були синяки, але й результат був. Правда, сама процедура дуже болюча, на початку руку кусала, щоб не кричати. Але за кілька сеансів тіло звика і біль слабший.
Проте, маасжистка давала деякі поради в домашній боортьбі з целюлітом. Одна з яких - дивлячись телевізор бити по ногах твердими тапочками. Також дає результат, але не жалійте себе!

Offline Nin4iko

• Активна Мамка
  • Репутація: +22/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Богданчик, 2 роки 5 міс
  • Ваше справжнє ім’я: Ніна
« Reply #50 : 30 Червень 2011, 01:07:50 »
Я робила, поки не лінувалася, обтирання кавою: коли миєшся в душі, на долоню сипнути жменьку кави і розтирати мокре тіло. Дуже класний скраб виходить. Чим кава грубшого помолу, тим краще. Шкіра після цього така гладенька і ніжна!