Автор Тема: Міський Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання  (Прочитано 3345 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online IrysyaАвтор темы

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
  • Репутація: +642/-0
    • Награды
  • Ваше справжнє ім’я: Ірина
Клуб "Сучасник"
керівник - Бережанська М.Д.
вул. Галицька, 132
тел. 58-35-94

детальніше:
Для того щоб побачити посилання: Register or Login]

Дитячо-юнацький клуб «Сучасник» знаходиться у мікрорайоні Пасічна. Розташований клуб у цокольному приміщенні дев’ятиповерхового житлового будинку по вулиці Галицька, 132 і працює з часу побудови будинку, тобто з 1979 року.
В клубі є зал для занять танцями, тренажерна кімната для занять спортом, відремонтована руками самих вихованців та обладнана за допомоги місцевого депутата.
Завсідниками клубу є понад 200 чоловік – різновікових (від 5 до … років) дівчат та хлопців, які часто забігають до клубу (а деякі чи не щодня). Кожен знаходить заняття, яке йому по душі: пограти в теніс, в шашки чи шахи, послухати музику, порадитись із педагогом, розказати йому про свої проблеми, чи то просто поспілкуватися із друзями і поділитися пережитими враженнями.
В клубі діти мають змогу не тільки цікаво розважитись, а й навчитися корисному та захоплюючому мистецтву бісероплетіння у досвідченого керівника-методиста Центру дитячої та юнацької творчості Головань М.Д., відвідавши гурток «Галицька майстриня», який функціонує у клубі з 2000 року.
Біля клубу знаходиться літня сцена, на якій традиційно по кілька разів на рік проводяться свята мікрорайону та двору, де вихованці клубу демонструють свої таланти та надбання. Такі святи завжди збирають чимало мешканців Пасічної доброю атмосферою тепла, яка і повинна бути між хорошими сусідами, чиї діти разом проводять час у клубі.
Вже 19-ий рік в клубі «Сучасник» працює педагогом-організатором Марія Дмитрівна Бережанська, на очах якої повиростало чимало діточок. Вона була свідком їх успіхів та невдач, і зараз, коли вони вже дорослі, все одно не забувають свого порадника і друга, часто навідуються, щоб згадати приємні миті дитинства. А ті з них, які вже мають власні сім’ї, приводять своїх дітей, щоб вони теж зростали в атмосфері добра, взаєморозуміння і підтримки.
Клуб ніколи не буває порожнім. Двері «Сучасника» гостинно відчинені завжди для усіх.
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Online IrysyaАвтор темы

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Клуб "Юність"

керівник Білик Г.С.
вул. Коновальця, 144а
тел. 72-01-35

детальніше:

Клуб «Юність» розпочав свою роботу в 1975 році. Розташований клуб на першому поверсі багатоквартирного п'ятиповерхового будинку за адресою: вул. Коновальця,144а. В клубі є танцювальний зал, тому тут завжди діти могли займатися різними видами танцювальної творчості, а це і спортивно-естрадні танці, і народні танці. Зараз діти мають можливість займатися бальними танцями.
Сьогодні в клубі працюють: курси бального танцю «Кармен», гуртки, такі як кераміки «Малий гончарик» і крою і шиття «Юна модистка» та секція бойових мистецтв «Каторі».
Біля клубу є два ігрові майданчики, один з них з сценою на якій часто проводяться дитячі свята мікрорайону.
Якщо щось в моєму пості вас образило чи не сподобалося, зафарбуйте дратівливу фразу маркером на моніторі ;)

Online IrysyaАвтор темы

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
Цього року ми також почали займатися в клубі Легінь, в гуртку "Казкові візерунки".
Малій дуже подобається z4 поки що вони займаються бісероплетінням. також будуть вишивати хрестиком, гладдю, атласними стрічками

Offline setya

• Своя Мамка
  • Репутація: +40/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Максимко, Денисик
  • Ваше справжнє ім’я: Світлана
А участь в цих клубах приблизно скільки коштує, от те ж бісероплетіння?
Не терплю, когда от меня чего-то ждут. У меня сразу же появляется желание сделать все наоборот.  
Ж.П.Сартр.

Online IrysyaАвтор темы

• Модератор
  • Досвідчена Мамка
    • Награды
благодійний внесок 50 грн. Хочете платите, а ні, то й ні. так мені сказала вчителька з бісероплетіння. сумніваюся, що хтось би вже не заплатив таку малу суму 1 раз на рік за купу занять :xmm
але оскільки ми вже ходимо на "Образотворче мистецтво" в МЦДЮТ на Січових, то ми платимо тих 50 грн. тільки там.
якщо багатодітна сімя чи інші нюанси, то теж менше чи взагалі безкоштовно. треба питати.
ну і вартість матеріалів ваша :) тут це бісер (беру китайський), дротик. потім вони будуть ще вишивати, то треба буде панаму, нитки, атласні стрічки

Offline Людмила35

• Активна Мамка
  • Репутація: +36/-2
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Андріана 20 років, Назар 16 років
  • Ваше справжнє ім’я: Людмила
дуже гарно все розписано тільки б зібратись і почати кудись ходити
ми ходимо на музику, колись на карате ходили

Сказали спасибо: наталька моталька

Offline nadija86

• Активна Мамка
  • Репутація: +13/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Ліля
  • Ваше справжнє ім’я: Надя
V mojeji znajomoji dutuna xodutj Prometej sho na Vovcunecjkij, tam garno nav4ajytj biseropletinnja, dutuna dijsno taki kvitu dereva garni robe, tiljku ljybyvatusj numu.Z nastypnogo roky dymajy svojy viddatu , shob nav4ulasj.

Offline Моцарелка

• Новенька Мамка
  • **
  • Репутація: +1/-0
    • Награды
  • Ім’я ваших дітей і вік: Мія
  • Ваше справжнє ім’я: Оля
А з якого віку заняття для діток в Сучаснику